Aliuminio profilio langų parinkimas

Klausimas:
Norėčiau įsidėti virtuvėje aliuminio profilio langą, bet kai skaitau komentarus, jie žiemą labai atšąla, ar tai tiesa? Pasirinkimas aliuminių langų didelis, gal galėčiau gauti atsakymą kokį langą rinktis iš aliuminio. Gal tiksliau būtų - lango pavadinimą markiruotę? Kiek kamerų turi būti? Keliu stiklų? Varstomas ar stumdomas geriau? Gal dar kokių patarimų duotumėte nesusigaudančiam žmogui.
Komentarai:
Taip aliuminio sistemų yra labai daug. Aliuminio sistemos niekada nematuojamos "kameromis", reikia žiūrėti U vertę (kuo ji mažesnė - tuo geriau).
Siūlome naudoti Reynaers Masterline 8 sistemą - ji atitinka A+ klasę (tinka pasyviam namui). O U vertė skaičiuojama pagal konkrečius matmenis. Kreipkitės į bet kokį mūsų partnerį-gamintoją, kas gamina langus iš Reynaers sistemų. Tikrai gausite geriausią kokybės-kainos pasiūlymą. P.s. taip lenkai, kiniečiai ir šiame segmente yra - ir priveža visokių įdomybių, kurios dažnai netinka mūsų klimatinėms sąlygoms. Todėl renkantis reikia žiūrėti ką perkate - ar tai 50 metų veikiančios sistemos Europoje, ar tai vos kelių metų neaiškios kilmės "piguva".
 
Sritis:
Sritis: