Ar ne per šaltas aliuminio lango rėmas žiemos metu

Klausimas:
Žiemos metui planuoju keisti langus. Norėjau pasiteirauti, ar šiuo atveju, aliuminio rėmas nebus pernelyg šaltas?
Komentarai:
Aliuminio langų termoizoliacinės savybės kai kuriais atvejais beveik nenusileidžia plastikiniams ar mediniams langams. Tai priklauso kokius aliuminio profilius naudosite.
Vaida, Aveplast, UAB
Kurdami savo namus, patys sprendžiate, kokie jie bus. Galbūt esate praktiškas žmogus? Tuomet neabejotinai rinksitės pigesnius, ilgiau tarnaujančius ir lengviau prižiūrimus plastikinius langus. Esate estetas, branginate natūralumą ir tradicijas? Tuomet tikriausiai pasirinksite medinius langus? O galbūt Jus žavi modernumas, šiuolaikinės technologijos? Tuomet tikrai neliksite abejingas aliuminio konstrukcijoms. O į klausimą ar aliuminio rėmas nebus pernelyg šaltas, tai galim tvirtai pasakyti, kad ne. Priklausomai, žinoma, kur Jūs juos norite statytis ir kokia bus jų paskirtis. Žmonės nešąla įsistatę aliuminio konstrukcijas. Jos nuo visų skiriasi techninėm charakteristikom, bet šilumos atveju nenusileidžia nei plastikui, nei medžiui.
Ekspertai.lt
Aliuminio langai yra ilgaamžiai ir labai stabilūs. Tačiau, kaip Jūs ir minėjote jie yra „šalčiausi“, kadangi aliuminis yra labai geras laidininkas. Net ir aliuminio rėmas su 2 termoizoliaciniais tilteliais arba su specialiu Termo užpildu, niekada neprilygs, šilumos atžvilgiu plastikiniam arba mediniam rėmui. Aliuminio langas yra palyginti brangus produktas, kuris labiau tinkamas visuomeniniams objektams arba tiems objektams, kurių langų konstrukcijos yra labai didelės. Jeigu Jūs norite kokybės, šilumos ir ilgaamžiškumo, rekomenduočiau rinktis medinį langą, iš išorės pilnai kaustytą aliuminiu. Toks variantas labiau tinkamas į nuosavą namą ar butą.
 
Sritis:
Sritis: