Į ką atkreipti dėmesį renkantis langus aliuminio profilio

Klausimas:
Neišsirenkame langų aliuminio profilių fasadui. Į ką atkreipti dėmesį renkantis? Reikia, kad būtų kokybiški, nelabai šalti ir kaina ne itin didelė. Ką galite parekomenduoti? Koks gamintojas geriausias?
Komentarai:
Visų pirma siūlau atkreipti dėmesį į suteikiamas garantijas (kokios jos? ar draustos?) - gal jums to nereiks, tačiau tai nusako įmonės rimtumą. Toliau - paklausti kiek metų jie veikia EU ribose ir ypač mūsų klimatinėse sąlygose. Taip pat aktualu - ar turi palaikančią bazę Lietuvoje, kaip senai dirba Lietuvoje, ką yra nuveikę. Visa tai bendrinio pobūdžio klausimai, tačiau susidarysite nuomonę.
Dėl konkrečios sistemos - tai galėtume patarti, kai žinotume kam skirti būtų ALU fasadai (ar tai laiptinių atitvaros, ar tai žiemos sodai (naudojami ir nelabai) - ar tai gyvenamos patalpos ir aplamai kokie reikalavimai-norai yra, o gal tia pasyvus namas).
bet kokiu atveju - tikrai patikimos fasadinių konstrukcijų sistemos yra trys, Reynaers, Schuco, Wicona. Visi kiti tik vejasi juos.
Svarbiausia reiktų žiūrėti ne į galutinę kainą, o kas ją sudaro:
Reikia žiūrėti U vertę - tai svarbiausias rodiklis. Kuo mažesnis - tuo geriau (tuo brangiau). Ar yra aklinos dalys - kas ten dedama? (vata, kiek?, vidaus-lauko apdaila?) - ar vertinamas perimetru izoliacinis profilis, ar vertinamas perimetro užsandarinimas juostomis, apačioje EPDM plati sandarinimo juosta ir t.t.
Apie aliuminio sistemą - kad gamintojas pateiktų statikos skaičiavimus pagal EU normatyvus. Paketai - rekomenduojam 3-jų stiklų (bent 0,9 W/m2K).
 
Sritis:
Sritis: