Plokštės fasadinių sienų apdailai

Klausimas:
Domina sienų apdailos medžiagos. Ar yra galimybė pakeisti kuo nors plyteles, gal kokios nors plokštės - kurias greitai galima būtų įrengti, taip pat lengva priežiūra?
Komentarai:
Galime pasiūlyti namo apšiltinimui ir apdailai termoizoliacines apdailos plokštes. Ši plokštė gali būti montuojama ant naujo arba renovuojamo fasado. Montuoti galima ant karkasinių, plytinių, dujų silikato, keramzito, klinkerio blokelių ar rastinių pastatų. Termoizoliacines apdailos plokštes gaminame jau daugiau nei 26 metai, todėl galime rasti sprendimus įvairiose situacijose.
Mūsų gaminiai skirti ventiliuojamam fasadui. Tokiam fasadui galime pasiūlyti: Cedral dailylentes, jos būna medžio imitacijos ir lygaus paviršiaus; EQUITONE fasado plokštes; Cedral plokšteles, kuriomis galima dengti ne tik fasadą, bet ir šlaitinį stogą. Vienas iš plokštelių privalumų, kad jos turi daug dengimo būdų.
Galime pasiūlyti ClicWall plokštes sienų apdailai. Sienų apdailos sistema pagaminta iš 10 mm PEFC sertifikuoto MDF, paviršius - atsparus aplinkos poveikiui melaminas. Kiekviena plokštė turi išdrožą vienoje ilgojoje kraštinėje ir griovelį kitoje, kad plokštės spustelėjus susijungtų tarppusavyje. UNILIN patentuota Uniclic sistema užtikrina beveik besiūlį ryšį. Su ClicWall dirbti galima iki 5 kartų sparčiau, negu pasirinkus apipavidalinti sienas tradiciniais būdais. ClicWall tvirtinama ant standartinių metalinių ir medinių karkasų (horizontalių ar vertikalių).
Kristina, UAB Rezetas
 
Sritis:
Sritis: