Garsą izoliuojančių lubų įrengimas

Klausimas:
Prašau patarkite kaip įrengti garsą izoliuojančias lubas, kad nesigirdėtų viršutinių kaimynų triukšmo (nuolatiniai bėgiojimas, šokinėjimas, riksmai, barniai ir pan.)? Ar akustinės plokštės, pvz. Knauf Silentboard, padės apsisaugoti mums nuo triukšmo ar labiau apsaugos kaimynus?
Komentarai:
Jūsų atveju luboms idealiai tinka vokiškos medžio plaušo plokštės Steico Internal 40mm arba 60mm storio. Po to jas galite dažyti, ar dengti tapetu. Šios plokštės ekologiškos ir garsą izoliuojančios.
Laurynas, UAB Hesora ir KO
Norint izoliuoti garsą, puikiai tiktų luboms vata stiklo audinio su pjuvenom.
Tinkamai įrengus (vibro izoliacinės pakabos, elastingos jungtys su pastato konstruktyvu) lubas su masyviomis plokštėmis pagerėtų ore sklindančio garso izoliacija abejomis kryptimis ir smūginio garso izoliacija iš jūsų viršutinių kaimynų pas jus. Kitaip tariant viens kito kalbą girdėsite prasčiau abu, o žingsnius girdėsite prasčiau tik iš viršaus.
Dėl medžiagos pasirinkimo yra labai daug galimybių - "Silentboard" dėl didelio savo tankio labai tinka kur yra mažai erdvės, bet lygiai tą patį efektą galima išgauti panaudojant kelias mažesnio tankio plokštes, bet prarandat daugiau aukščio.
Viktoras Mekas, UAB "Akustika plius"
 
Sritis:
Sritis: