Geologiniai grunto tyrimai

Sklypo geologiniai tyrimai Vilniuje

Domina sklypo geologiniai tyrimai Vilniuje, Riešėje. Norime pasitikrinti gruntą prieš projektuojant/statant saulės parką (elektrinę).

Geologinių tyrimų kaina ir terminai

Laba diena, Kokia būtų kaina geologinių tyrimų ir terminai? Individualus namas (jau pastatytas) Panevėžyje.

Grunto tyrimų kaina

Nuo ko priklauso geologinių grunto tyrimų kaina? Kiek vidutiniškai kainuoja grunto tyrimai? Kiek laiko jie užtrunka?

2 taškų grunto tyrimų kaina

Norėčiau sužinoti 2-jų taškų grunto tyrimų kainą namui apie 120m2. Namas naujos statybos.

Sėda poliniai namo pamatai

Kas atsakingas dėl namo pamatų sėdimo? Pastačius namą po 2 metų pastebėjome, kad namas grimzta, sėda poliniai pamatai. Atlikome geologinius grunto tyrimus, išaiškėjo, kad stabilus gruntas yra tik 6 metrų gylyje. Namas statytas su projektu, visi leidimai yra, statybas vykdė individuali imonė.

Kokius pamatus įrengti smulkaus smėlio grunte

Statome sodo namą, iškilo klausimas dėl pamatų tipo. Yra atlikti geologiniai tyrimai. Tyrimų išvados. „Sklypo litologinio pjūvio viršutinę dalį sudaro minkštai plastingas priemolis, smulkus smėlis, nuo 2,8 m gylio priemolis sukietėja. Smėlis nuo 1,7 m gylio vandeningas, gręžiniuose užplaukia. Tai gali apsunkinti gręžtinių polinių pamatų įrengimą. Juostinius[/B] pamatus reikėtų kloti 1,5 m gylyje iki gruntinio vandens.“ Ar tikrai esant tokiam gruntui reikia dėti juostinius pamatus? Jei taip, tai kokie jie turėtų būti: iš blokų ar išlieti? Darbų vadovas siūlo daryti 3 m gylio polinius pamatus sutvirtintus 30 cm juosta. Geologiniais tyrimais jis nesidomėjo.

Pagrindo sutankinimo koeficientas

Po pamatais nurodytas pagrindo sutankinimo koeficientas k=0,95, kokį tai atitiktų deformacijų modulį E (MPa)?

Privalomas grunto tyrimas individualiam namui

Ar privalomas grunto tyrimas individualiam namui? Namas karkasinis, vieno aukšto, apie 94 m2.

Pamatų įrengimas, kai gruntinis vanduo aukštas

Ruošiuosi statytis skydinį namą. Sklype yra aukštas gruntinis vanduo (- 0,8 m). Kokio tipo pamatai būtų tinkamiausi, kai yra aukštas gruntinis vanduo ir kokių pamatų įrengimas atseitų pigiausiai.

Pamatų įrengimas molingame grunte

Įsigytame sklype gruntas molingas, bet yra lygi vietovė. Po lietaus renkasi vanduo, nes molis sulaiko vandenį. Kokius pamatus patartumėt man statyti ir kokiame gilyje? Namas be rūsio!

Grunto tyrimai

Norime statyti 2 aukštų namą iki 80 m2 ploto kolektyviniame sode. Žadame įrengti gręžtinius pamatus su rostverku. Kas atlieka grunto tyrimą ir nustato koks bus reikalingas polių įgilinimas?

Geologiniai grunto tyrimai darant pamatus

Ar tikslinga daryti geologinius grunto tyrimus sklype ir atlikti apkrovos paskaičiavimus prieš pamatų liejimą ir pradedant namo statybas? Norime pradėti statyti namą, darant gręžinį geologai nustatė, kad gruntinis vanduo yra 1 metro gylyje. Gruntas priemolis (gręžinys nuo artimiausios namo vietos nutolęs apie 5-7 metrus).

Geologiniai grunto tyrimai priduodant namą

Pirkome namą (87proc. baigtumo). Tik po to, kai nupirkome sužinojome, kad prieš statant nebuvo atlikti grunto tyrimai. Grunto tyrimai bus privalomi norint priduoti namą iki 100proc. Tad klausimas, kas turėtų atlikti grunto tyrimus, mes pirkėjai, ar statytojas? Nes kiek suprantame grunto tyrimai privalėjo būti atlikti prieš pradedant statybas.

Pamatų įrengimas moreninio molio grunte

Kokio tipo pamatus pasirinkti namui, jei gruntas – moreninis molis? Vieno aukšto namas iš keraminių arba keramzitinių blokelių. Stogas - iš betoninių čerpių.

Šalia esančio sklypo grunto tyrimai kitam sklypui

Ar tinka šalia esančio sklypo grunto tyrimai?

Reikalaujami geologiniai grunto tyrimai jau pastačius namą

Statybų leidimas išduotas 2019 metais, namas jau pastatytas. Pradėjau namą pridavinėti ir pareikalavo geologinio tyrimo. Ar privalau jį atlikti? Kokia šio tyrimo logika, jei namas jau pastatytas? Be to, mano žiniomis, kai statėm namą tyrimas nebuvo privalomas.

Grunto tyrimai norint gauti statybos leidimą

Sveiki, ar tiesa, kad nuo lapkričio pirmos 2021 metų reikalingi grunto tyrimai gauti statybos leidimą bet kokiems statiniams? Konkrečiai įdomu supaprastinta statyba- 1 aukšto namas iki 80m2.

Po kiek metų susėda molis

Turiu sklypą, kurį iškėliau užpildamas 1-1,5m molio, po kiek metų molis turetų susėsti, kad galėčiau pradėti statybas?

Kokie pamatai tinkamiausi durpingoje vietoje

Ruošiuosi statyti 1,5 aukšto priestatą su pusrūsiu prie esamo sodo namelio (mūras iš fibo blokelių). Sklypas yra durpingoje vietoje. Juodžemio pereinančio į durpes sluoksnis yra apie metrą. Giliau prasideda molis ir pasirodo gruntiniai vandenys. Norėčiau paklausti, kokie pamatai šiuo atveju būtų tinkamiausi? Per sklypą praeina sodų bendrijos 200 diametro drenažo vamzdis.

Geologinių tyrimų užregistravimas

2015 03 padarėme geologinius grunto tyrimus, dabar norime užregistruoti Geologijos regitrai, bet tie tyrimai netinka. Firma, kuri darė tyrimus, sako reikia daryti iš naujo.

Geologinių grunto tyrimų pažymos galiojimas

Kiek laiko galioja geologinių grunto tyrimų pažyma?

Ar yra prasmė daryti grunto tyrimus, jei bus plokštuminiai pamatai

Ar yra prasmė daryti grunto tyrimus, jei bus plokštuminiai pamatai? Sakoma, jog plokštuminiai pamatai tinka bet kokiam gruntui. Sakoma, jog toje vietoje yra apie 3 metrus molio, o giliau žvyras ar smėlis.

Pamatai žemėje su aukštais gruntiniais vandenimis

Norime pirkti sklypą namui, bet jame aukštai yra gruntiniai vandenys - be tyrimo matyti, kad iškąsus 1-1.5 m. pasirodo vanduo. Kokius pamatus ten galima dėti ir kokie gali buti pavojai ar problemos statant?

Geologinių grunto tyrimų atlikimas

Kaip atliekami geologiniai grunto tyrimai? Kokie naudojami metodai?

Kaimyninio sklypo grunto tyrimų rezultatų tinkamumas

Naujame sklypų masyve planuojame statyti nedidelį skydinį namuką. Turime kaimyninio sklypo, nutolusio apie 50 m, grunto tyrimų rezultatus. Ar galima jais remtis neatliekant mūsų sklypo grunto tyrimų?

Gruntas pamatams tankus vidutinio rupumo smėlis

Tyrimu metu nustatyta, kad nuo 3,5 m gylio prasideda labai tankus vidutinio rupumo smelis MSa, labai tankus. qc(MPa)31,5 (2)30,0-33,0.fs300.f laipsnis 43.tankis(Mg/m3 1,95. Nuo 5,4 m prasideda moreninis smelingas dulkingas molis. Jo padas greziniais iki 5.8m ir statinio zondavimo bandymu iki 7,8m nepasiektas. Siulo daryti greztinius pamatus nuo 3, 5m gylio.Jei darysiu 4 m, ar tai itakos pamato stiprumui?

Kas sprendžia klausimą dėl drenažo

Jei planuojamas statyti namas yra vandeningame grunte, ar drenažo klausimas taip pat sprendžiamas projektuotojų?

Pamatai akmeninei tvorai

Planuojame pastatyti akmeninę tvorą 1,5 aukščio, plotis iki 1 m. 270 m ilgio. Gal galima gauti patarimų kaip įrenginėti pamatus. Gruntas molingas. Tvora bus statoma kulturos paveldo teritorijoje, parke.

Stipriau palijus pamato vidinėje pusėje kaupiasi drėgmė

Susiduriame su problema - stipriau palijus ar ištirpus sniegui kaupiasi drėgmė ant garažo pamato (garažo viduje!). Iš lauko pusės padaryta pamato vertikali hidroizoliacija, drenažas, sudėtos 1 m pločio trinkelės, taigi iš lauko lyg ir neturėtu patekti drėgmė. Gruntas - smėlis. Klausimai - kaip galima būtų sutarti, kad ekspertas apžiūrėtų pamatus ir pateiktų rekomendacijas, kaip šalinti drėgmės kaupimosi priežastis.

Namo statymas, kai gruntinio vandens lygis nepastovus

Ar galima statyti namą, kai gruntinio vandens lygis yra gana nepastovus, sluoksniai nėra vientisi, ant paviršiaus kurio viršutinis sluoksnis ~30cm - dirvožemio, žemesnis sluoksnis ~2m priesmėlio, dar žemesnis sluoksnis - taip pat ~2m smėlio ir pats žemiausias sluoksnis - ~6-7m priemolio? Jei taip kokius pamatus rekomenduotumėte?

Grunto tyrimai darant pamatus

Padaryti gręžtiniai pamatai rąstiniam namui, bet įrengiant pamatus nebuvo padaryti grunto tyrimai. Galvojame, kad gali būti blogai, kad paskui kils problemų. Domina, kas galėtų atlikti grunto tyrimus ir nustatyti pamatų patikimumą.

Po lietaus mano sklypas tapo ežeru

Nusipirkau sklypą, kai viskas buvo gerai. Po to kaimynas pradėjo ruošti savo sklypą sodybai, tai po menko lietaus mano sklypas tapo ežeru. Kas bus toliau, kai Lietuvoj tiek lietaus... Kaimyno sklypas aukščiau ir matyt problema tik prasidėjo. Ką daryti? Kokia mano sklypo perspektyva?

Nepadaryti geologiniai žemės tyrimai

Konstruktorius daro plokštuminių pamatų projektą. Problema yra ar nieko baisaus jei nepadaryti geologiniai žemės tyrimai? Teoriškai plokštuminiai pamatai tinka ant bet kokio pagrindo, taip? Pas kaimyną gruntas smėlis/molis jei neklystu, vanduo nesikaupia po gruntu (landšaftas pakalnėje, kaimyno žemiausia vieta ir pas ji nebuvo rasta vandens 3-5m gylyje).

Geologiniai grunto tyrimai naujo namo statybai

Ar reikalingi geologiniai grunto tyrimas naujo namo statybai, jei leidimas buvo išduotas prieš metus, t.y. prieš 01/01/2021?

Kaip atliekami grunto tyrimai sklype

Kaip atliekami grunto tyrimai sklype, kuriame bus statomas vieno aukšto namas? Ar rezultatus privaloma pateikti laboratorijai ištirti?

Ar užtenka 2 taškų geologiniam gruntui nustatyti

Ar 2 taškų užtenka geologiniam gruntui nustatyti? Planuojama statyti 20cm storio medinį vasarnamį.

Geologinių grunto tyrimų svarba

Turime seną sodybą. Joje stovi senas rastinis namas, kurį ruošiamės griauti ir rekonstruoti nuo pat pamatų. Galvojame daryti juostinius pamatus ir atstatyti namą blokeliais. Ar geologinius tyrimus reiktų pasidaryti? Jei taip, tai kada galima juos daryti? (Turiu omenyje ar nugriovus seną namą ar galimą šalia namo padaryti tyrimo tašką)?

Geologiniai grunto tyrimai statant individualų namą

Ar reikalingi geologiniai grunto tyrimai statant individualų namą ir ar reikia šių tyrimų montuojant valymo įrenginius ir infiltracijos šulinius? Jeigu reikia, tai nuo kada?

Geologiniai grunto tyrimai statant sodo namą

Ar privalomi geologiniai grunto tyrimai statant sodo namą iki 80 m2 Kauno miesto kolektyvinių sodų ribose?

Geologinių grunto tyrimų atlikimas nesant sklypo savininkais

Norime pirkti sklypą namo statyboms, bet viršutinis gruntas kiek matosi yra durpės. Prieš pirkimą norime padaryti grunto tyrimą ir įsitikinti ar sklypas yra tinkamas statyboms, kad po to nereikėtų investuoti didelių pinigų į pamatus. Kaip tą galima padaryti dar nesant sklypo savininkais? Tiesiog su savininko leidimu ar kaip? Taip pat ko tam reikia, jokių toponuotraukų ir panašiai savininkas neturi, sklype yra melioracija.

Grunto tyrimai rekonstruojant namą

Ketiname rekonstruoti seną namą ar reikalingi grunto tyrimai? Kokia kaina?

Grunto tyrimas priduodant individualų namą

Žinau, kad grunto tyrimas nuo 2021-01-01 yra privalomas priduodant individualų namą, nors ir neypatingas statinys. Bet klausimas ar įstatymas galioja atbuline data? Leidimas statybai 2017 m. Tada projektuota be IGG buvo. Tai koks tikslas jį daryti, jeigu namas jau pastatytas?

Gruntas namo statybai

Norėčiau pasiteirauti dėl grunto namo statybai. Šuo metu pabandomasis gręžimas parodė, kad gruntas yra žvyro ir pilkšvo molio mišinys ar tai blogas gruntas? Molis prasideda maždaug 1.60-1.70 m gylyje. Aišku gruntinius tyrimus reiks atlikti, bet pačiam smalsu šiai dienai.

Geologiniai tyrimai naujai statomam namui

Ar naujam gyvenamajam namui apie 400 kv.m reikalingi geologiniai tyrimai? Ir kokia jų kaina?

Geologiniai grunto tyrimai prieš įsigyjant sklypą

Ar geologinius grunto tyrimus galima daryti prieš įsigyjant sklypą? Kas jei paaiškės, kad gruntas per silpnas jau po sklypo pirkimo..?

Geologiniai tyrimai statant saulės elektrinę ant žemės

Ar statant saulės elektrinę ant žemės užtenka tik žvalgybinių geologinių tyrimų? Nes kaip suprantu tai saulės elektrinės klasifikuojamos kaip nesudėtingas statinys. Kuo skiriasi žvalgybiniai nuo projektinių geologiniai tyrimai?

Geologiniai tyrimai statant gyvenamąjį namą

Norėjome pasiteirauti kokius geologinius tyrimus reikia atlikti statant gyvenamąjį namą, kiek laiko galioja jūsų atlikti tyrimai bei kokiu atstumu reikia juos atlikti? Turint 6 sklypus vienas šalia kito, ar reikalinga geologinius tyrimus atlikti kiekvienam sklypui? Kokia pas jus kaina šių tyrimų?

Geologiniai grunto tyrimai dar neturint namo projekto

Ar geologiniai grunto tyrimai galimi dar neturint namo projekto, ar reikia turėti ar bent žinoti namo padėtį sklype?

Geologiniai tyrimai jau pastatytam namui

Nuo šių metų priduodant namą reikalaujami geologinio tyrimo dokumentai. Namas pradėtas statyti senai ir tyrimo nesame darę. Šiemet planuojame pabaigti, tik kaip tuomet daryti su geologiniais, ar tiesiog atlikti kad ir šalia namo, nes po juo nepalysi ir to pakaks?

Geologinių grunto tyrimų atlikimas

Kokiose būsimo namo vietose rekomenduotumėt atlikti geologinius grunto tyrimus? Kiek minimaliai tyrimo taškų? Namas vieno aukšto, sienos blokeliai, perdanga medinė, stogas skarda.

Grunto tyrimai rekonstruojamam namui

Gavau leidimą 2012m. renovuoti namą, surinkęs visus parašus, dokumentus. Dabar noriu priduoti ir tai reiškia, kad reiks grunto tyrimų? Kažkokia nesąmonė. Naujo namo statybai suprantu, bet renovuojamam..?

Geologiniai grunto tyrimai darant fundamentą

Norėčiau pasiteirauti ar tikrai darant fundamentą reikia geologinių gruntų tyrimo? Kokia kaina būtų mums statant fundamentą 36 m? Ir per kiek laiko vyksta statyba? 30 cm storio, 90cm gylio, 36 m ilgio. Kokia tai būtų maždaug kaina?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151168 klausimų