Geologiniai grunto tyrimai

Rodomi įrašai 1-25 iš 37.
Nuo ko priklauso geologinių grunto tyrimų kaina? Kiek vidutiniškai kainuoja grunto tyrimai? Kiek laiko jie užtrunka?
Norėčiau sužinoti 2-jų taškų grunto tyrimų kainą namui apie 120m2. Namas naujos statybos.
Po pamatais nurodytas pagrindo sutankinimo koeficientas k=0,95, kokį tai atitiktų deformacijų modulį E (MPa)?
Kas atsakingas dėl namo pamatų sėdimo? Pastačius namą po 2 metų pastebėjome, kad namas grimzta, sėda poliniai pamatai. Atlikome geologinius grunto tyrimus, išaiškėjo, kad stabilus gruntas yra tik 6 metrų gylyje. Namas statytas su projektu, visi leidimai yra, statybas vykdė individuali imonė.
Ar privalomas grunto tyrimas individualiam namui? Namas karkasinis, vieno aukšto, apie 94 m2.
Statome sodo namą, iškilo klausimas dėl pamatų tipo. Yra atlikti geologiniai tyrimai. Tyrimų išvados. „Sklypo litologinio pjūvio viršutinę dalį sudaro minkštai plastingas priemolis, smulkus smėlis, nuo 2,8 m gylio priemolis sukietėja. Smėlis nuo 1,7 m gylio vandeningas, gręžiniuose užplaukia. Tai gali apsunkinti gręžtinių polinių pamatų įrengimą. Juostinius[/B] pamatus reikėtų kloti 1,5 m gylyje iki gruntinio vandens.“ Ar tikrai esant tokiam gruntui reikia dėti juostinius pamatus? Jei taip, tai kokie jie turėtų būti: iš blokų ar išlieti? Darbų vadovas siūlo daryti 3 m gylio polinius pamatus sutvirtintus 30 cm juosta. Geologiniais tyrimais jis nesidomėjo.
Ruošiuosi statytis skydinį namą. Sklype yra aukštas gruntinis vanduo (- 0,8 m). Kokio tipo pamatai būtų tinkamiausi, kai yra aukštas gruntinis vanduo ir kokių pamatų įrengimas atseitų pigiausiai.
Norime statyti 2 aukštų namą iki 80 m2 ploto kolektyviniame sode. Žadame įrengti gręžtinius pamatus su rostverku. Kas atlieka grunto tyrimą ir nustato koks bus reikalingas polių įgilinimas?
Įsigytame sklype gruntas molingas, bet yra lygi vietovė. Po lietaus renkasi vanduo, nes molis sulaiko vandenį. Kokius pamatus patartumėt man statyti ir kokiame gilyje? Namas be rūsio!
Ar tikslinga daryti geologinius grunto tyrimus sklype ir atlikti apkrovos paskaičiavimus prieš pamatų liejimą ir pradedant namo statybas? Norime pradėti statyti namą, darant gręžinį geologai nustatė, kad gruntinis vanduo yra 1 metro gylyje. Gruntas priemolis (gręžinys nuo artimiausios namo vietos nutolęs apie 5-7 metrus).
Kokio tipo pamatus pasirinkti namui, jei gruntas – moreninis molis? Vieno aukšto namas iš keraminių arba keramzitinių blokelių. Stogas - iš betoninių čerpių.
Norėjome pasiteirauti kokius geologinius tyrimus reikia atlikti statant gyvenamąjį namą, kiek laiko galioja jūsų atlikti tyrimai bei kokiu atstumu reikia juos atlikti? Turint 6 sklypus vienas šalia kito, ar reikalinga geologinius tyrimus atlikti kiekvienam sklypui? Kokia pas jus kaina šių tyrimų?
Ar yra prasmė daryti grunto tyrimus, jei bus plokštuminiai pamatai? Sakoma, jog plokštuminiai pamatai tinka bet kokiam gruntui. Sakoma, jog toje vietoje yra apie 3 metrus molio, o giliau žvyras ar smėlis.
Kaip atliekami geologiniai grunto tyrimai? Kokie naudojami metodai?
Ar naujam gyvenamajam namui apie 400 kv.m reikalingi geologiniai tyrimai? Ir kokia jų kaina?
Naujame sklypų masyve planuojame statyti nedidelį skydinį namuką. Turime kaimyninio sklypo, nutolusio apie 50 m, grunto tyrimų rezultatus. Ar galima jais remtis neatliekant mūsų sklypo grunto tyrimų?
Turiu sklypą, kurį iškėliau užpildamas 1-1,5m molio, po kiek metų molis turetų susėsti, kad galėčiau pradėti statybas?
Jei planuojamas statyti namas yra vandeningame grunte, ar drenažo klausimas taip pat sprendžiamas projektuotojų?
Ar geologinius grunto tyrimus galima daryti prieš įsigyjant sklypą? Kas jei paaiškės, kad gruntas per silpnas jau po sklypo pirkimo..?
Ar statant saulės elektrinę ant žemės užtenka tik žvalgybinių geologinių tyrimų? Nes kaip suprantu tai saulės elektrinės klasifikuojamos kaip nesudėtingas statinys. Kuo skiriasi žvalgybiniai nuo projektinių geologiniai tyrimai?
Norime pirkti sklypą namo statyboms, bet viršutinis gruntas kiek matosi yra durpės. Prieš pirkimą norime padaryti grunto tyrimą ir įsitikinti ar sklypas yra tinkamas statyboms, kad po to nereikėtų investuoti didelių pinigų į pamatus. Kaip tą galima padaryti dar nesant sklypo savininkais? Tiesiog su savininko leidimu ar kaip? Taip pat ko tam reikia, jokių toponuotraukų ir panašiai savininkas neturi, sklype yra melioracija.
Ar 2 taškų užtenka geologiniam gruntui nustatyti? Planuojama statyti 20cm storio medinį vasarnamį.
Konstruktorius daro plokštuminių pamatų projektą. Problema yra ar nieko baisaus jei nepadaryti geologiniai žemės tyrimai? Teoriškai plokštuminiai pamatai tinka ant bet kokio pagrindo, taip? Pas kaimyną gruntas smėlis/molis jei neklystu, vanduo nesikaupia po gruntu (landšaftas pakalnėje, kaimyno žemiausia vieta ir pas ji nebuvo rasta vandens 3-5m gylyje).
Turime seną sodybą. Joje stovi senas rastinis namas, kurį ruošiamės griauti ir rekonstruoti nuo pat pamatų. Galvojame daryti juostinius pamatus ir atstatyti namą blokeliais. Ar geologinius tyrimus reiktų pasidaryti? Jei taip, tai kada galima juos daryti? (Turiu omenyje ar nugriovus seną namą ar galimą šalia namo padaryti tyrimo tašką)?
Ar galima statyti namą, kai gruntinio vandens lygis yra gana nepastovus, sluoksniai nėra vientisi, ant paviršiaus kurio viršutinis sluoksnis ~30cm - dirvožemio, žemesnis sluoksnis ~2m priesmėlio, dar žemesnis sluoksnis - taip pat ~2m smėlio ir pats žemiausias sluoksnis - ~6-7m priemolio? Jei taip kokius pamatus rekomenduotumėte?
 
Sritis:
Sritis: