Statybos techninė priežiūra

Rodomi įrašai 1-14 iš 14.
Gavome statybos leidimą 120 kv. namui. Statysime ūkio būdu, samdysime atskirai, kažką pats darysiu, ką mokėsiu. Ar privalau samdyti kažkokį žmogų, kad prižiūrėtų, kaip vyksta darbai, ar atitinka projektą, A+ klasę ir panašiai? Čia klausiu labiau ne dėl darbų kokybės, bet kad nebūtų problemų su namo pridavimu.
Kokia dabar yra statybų tvarka, ar vis dar reikia samdyti techninę priežiūrą, vesti darbų žurnalą ir pranešti VDI apie darbų pradžią? Girdėjau, kad viso to jau nereikia, užtenka gauti statybų leidimą ir galima pradėti statybas.
Yra reikalingas tech. prižiūrėtojas vidaus apdailos darbams, kokia būtų kaina? Butas 97 kv/m.
Ar reikalingas techninis prižiūrėtojas, darbų vadovas statant A+ klasės namą iki 80kv. mieste, namų valdos sklype? Taip pat noriu paklausti ar reikalingi kokie leidimai nugriauti seną namą ir ūkinį pastatą?
Pradedu statytis namą ūkio būdu. Namas A+ klasės. Ar reikia pvz. vesti statybos žurnalą, rinkti statybinių medžiagų pirkimo čekius, statybinių medžiagų atitikties sertifikatus ir t.t.?
Turiu projektą, leidimą. Ruošiuosi statytis namą ūkio būdu. Ar aš turėčiau samdyti statybos techininės priežiūros inžinierių, kai priežiūrą ruošiuosi atlikti aš pats, tik neturiu tam atestato? Galbūt priduodant pastatą pakaks architekto parašo su tvirtinimais?
Ar galima statyti namą be statybos techninės priežiūros? Namą statysiu pats išskyrus pamatus. Ar man reikia techninės priežiūros, jei 140kv.m namą statau pats turintis patirties?
Kas sudaro statybų biudžeto/sąmatinių skaičiavimų patikrą/monitoringą?
Kokia statybų monitoringo paslaugos teikiama nauda?
Kokios yra ekviterminio valdymo savybės?
Kas yra statybų monitoringas arba biudžeto - sąmatinių skaičiavimų patikra?
Ar reikalingas techninis prižiūrėtojas keturiems dvibučiams pastatams, kai statyba rajone?
Statau namą ūkiniu būdu (statinio kategorija: neypatingas). Man iškilo klausimas ar man reikalingas koks nors prižiūrintis asmuo ar įmonė, kuri prižiūrėtų darbų atlikimą?
Po smarkaus lietaus įvyko mini nuošliauža į rūsį. Visas vanduo bėgo į rūsį. Po žeme yra dabar didelė skylė. Nežinom kuo ją užpildyti.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto