Statybos techninė priežiūra

Rodomi įrašai 1-9 iš 9.
Gavome statybos leidimą 120 kv. namui. Statysime ūkio būdu, samdysime atskirai, kažką pats darysiu, ką mokėsiu. Ar privalau samdyti kažkokį žmogų, kad prižiūrėtų, kaip vyksta darbai, ar atitinka projektą, A+ klasę ir panašiai? Čia klausiu labiau ne dėl darbų kokybės, bet kad nebūtų problemų su namo pridavimu.
Yra reikalingas tech. prižiūrėtojas vidaus apdailos darbams, kokia būtų kaina? Butas 97 kv/m.
Ar reikalingas techninis prižiūrėtojas, darbų vadovas statant A+ klasės namą iki 80kv. mieste, namų valdos sklype? Taip pat noriu paklausti ar reikalingi kokie leidimai nugriauti seną namą ir ūkinį pastatą?
Kokia dabar yra statybų tvarka, ar vis dar reikia samdyti techninę priežiūrą, vesti darbų žurnalą ir pranešti VDI apie darbų pradžią? Girdėjau, kad viso to jau nereikia, užtenka gauti statybų leidimą ir galima pradėti statybas.
Turiu projektą, leidimą. Ruošiuosi statytis namą ūkio būdu. Ar aš turėčiau samdyti statybos techininės priežiūros inžinierių, kai priežiūrą ruošiuosi atlikti aš pats, tik neturiu tam atestato? Galbūt priduodant pastatą pakaks architekto parašo su tvirtinimais?
Kas sudaro statybų biudžeto/sąmatinių skaičiavimų patikrą/monitoringą?
Kokios yra ekviterminio valdymo savybės?
Kokia statybų monitoringo paslaugos teikiama nauda?
Kas yra statybų monitoringas arba biudžeto - sąmatinių skaičiavimų patikra?
 
Sritis:
Sritis: