Sandarumo testo kaina

Statomas gyvenamasis namas apie 150 kv.m. Norėjau pasiteirauti, ką reiktų pasidaryti prieš atliekant sandarumo testą ir kiek sandarumo testas kainuotų?

Kada geriau atlikti sandarumo testą

Kalbam apie A, A+, A++ klasę: Kokiu metu yra atliekami sertifikavimo testai? Vertinant namo baigtumą %, kada būtų tiksliau atlikti? Arba kurioje stadijoje geriau atlikti testą? Po dalinės apdailos, prieš? Ar kokių kitų pastebėjimų turite?

Sandarumo testo galiojimas

Dariausi sandarumo testą 2019.09. Kiek laiko jis galioja, nes ruošiuosi pridavinėti namą? Kiek gali kainuoti dar vienas testas, jei tokio reiktų?

Sandarumo testas, kai ventiliacinė sistema nebaigta

Ar atliekant sandarumo testą bei sertifikavimą A+ klasės namui reikia, kad ventiliacinė sistema būtų pilnai baigta? Jei tai rekuperacinė sistema, tai išvedžioti ortakiai ir pajungtas rekuperatorius? Kokie reglamentai tai nurodo? Kokios pasekmės gali būti, jei matavimo metu tokios ertmės kaip rekuperatoriaus ir dūmtraukio angos bus tiesiog aklinai užsandarintos?

Kada turi būti daromas sandarumo testas

Statausi nauja namą A klasės. Norėčiau sužinoti dėl sandarumo testo, kada jis turi būti daromas t.y po kokių atliktų darbų ar turi būti nutinkuotos sienos ar ne, el. lizdai turi būti jau išvedžioti ir t.t.? Ir kaina jo? Namo plotas būtų 133m2.

Sandarumo testo atsakymai

Noriu paklausti dėl sandarumo testo atsakymų. Padarė sandarumo testą - 3.6. Ar čia gerai?

Pastato sandarumo testo kaina

Norėčiau sužinoti sandarumo testo kainą, visi pasakoja ką galima pamatyti atlikus tokį testą, tačiau niekas nedrįsta įvardinti kainos. Turiu sodo namą, planuoju pasitvarkyti ir persikelti gyventi, tai tas aktualu. Termovizija vienas dalykas, tačiau kokia sandarumo testo kaina?

Pastatų sandarumo viršijimas

Norėjau pasiteirauti dėl pastatų sandarumo. Nusipirkau būstą su daline apdaila (viršutinis butas per du aukštus). Padarius testą ir paaiškėjus, jog jo sandarumas viršija 1.5 karto (pastato klase B, priduotas valstybiniai komisijai 2014 m.), ar gavus tai įrodantį dokumentą (sandarumo ataskaita) galima statytoją priversti taisyti blogas vietas tol, kol bus pasiektas bent jau max 1% karto sandarumo koef.?

Sandarumo testo atlikimas, kai namas dar nešildomas

Ar galima daryti sandarumo ir termo testą, kai namas dar nešildomas? Ir kiek tai kainuotų?

Sandarumo testas prieš perkant būstą

Ar būna atvejų, kai sandarumo testą užsako pirkėjas, prieš pirkdamas nusižiūrėtą būstą? Ar statytojas gali tam prieštarauti?

Sandarumo testas A klasės namui

Ar reikia registruojant namą 220 m2 (rūsys ir 2 aukštai) A klasei daryti sandarumo testą ir kiek kainuotų?

Kuo skiriasi namo sandarumo testas ir termovizija

Kreipiuosi dėl namo sandarumo testo ir termovizijos. Galbūt galite paaiškinti kuo skiriasi šie du dalykai? Ir kada jie yra atliekami? Kokiame stovyje turi būti namas? Namas 80kv.m, energingumo klasė B, šiuo metu namas dar statomas. Domina ir įmonės, kurios tai atliktų Klaipėdoje.

Sandarumo testo kainos

Planuojame pirkti pilnai įrengtą namą ir norime pasitikrinti jo būklę, atlikti sandarumo testą. Kiek kainuotų atlikti pastato sandarumo matavimą? Pastato plotas 150m2.

Pagal projektą A+ būstas atitinka tik B kategorijos sandarumo standartus

Buvo nupirktas dalinio baigtumo 85% būstas, pagal projektą būstas turi atitikti A+ sandarumo reikalavimus. Atlikus sandarumo testą pastatas atitinka tik B kategorijos sandarumo standartus. Ar statytojas įsipareigoja pakelti sandarumo kokybę iki A+? Kas nutiks, jeigu pastato nepavyks pakelti iki sandarumo kokybės, kuri buvo numatyta pagal projektą, ar bus galima pastatą priduoti 100% statybų inspekcijai, kai bus įrengtas?

Sandarumo testas, kai nėra ištinkuota iš vidaus

Ar būtų teisinga reikalauti sandarumo testo, kai nėra ištinkuota iš vidaus, namas iš keramikinių blokelių, o visa kita padaryta pagal A++ reikalavimus? Jei namas sandarus, tai išorė turi būti padaryta 100%, o kai bus vidus ištinkuotas, tai geresni rezultatai, bet sienos kiauros iki tinko.

Namo sandarumo testas

Namas stovi ant šlaito, rūsys ir garažas yra atskiros patalpos nesujungtos su gyvenamosiomis patalpomis. Ar sandarumo testas būtų atliekamas tik gyvenamosiose patalpose?

Tyrimas norint sužinoti šalto oro srovių šaltinius

Butas blokinio penkiaaukščio namo penktame aukšte, plotas 39 kv.m. Bute labai šalta, ypač virtuvėje-tiesiog jaučiasi kaip cirkuliuoja oras, nors vėdinimo anga užklijuota, nes per ją pūsdavo vėjas srove. Langai pakeisti prieš 2-3 metus. Kokį tyrimą būtų prasminga atlikti, norint sužinoti šalto oro srovių šaltinius ir kiek tai kainuotų?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366203 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150750 klausimų