Termovizija

Rodomi įrašai 1-15 iš 15.
Norime užsakyti termovizinę (70 kv. m) namo patikrą. Kas ir už kiek galėtų tai atlikti?
Kokia yra termovizijos kaina? Kokius termovizijos atlikimą įrodančius dokumentus gauna užsakovas?
Šildymo sistemoje dingsta vanduo (dujinis katilas), vamzdžiai sienoje, po gipso plokšte. Nesinorėtų pagal buto perimetrą pjauti sienas. Ar galite pasiūlyti ką nors geriau?
Kaip galima užsfiksuoti žiemos metu bute esančią patalpų temperatūrą ir gauti tai patvirtinantį dokumentą. Planuoju bylinėtis teismuose su šilumos tiekėjais dėl per menkai šildomo buto ir per žemos patalpų temperatūros.
Domintų kiek kainuotų atlikti termovizinę ekspertizę rąstiniam namui.
Koks metų laikas ir oro sąlygos yra tinkamiausios termovizijai atlikti?
Reikia nustatyti šilumos perdavimo koeficientą sutapdintam stogui pagal faktinę padėtį. Kadangi pastatas apie 10 metų senumo, tai netenkina teorinis skaičiavimas, nes galima nemaža paklaida dėl galimo medžiagų ar konstrukcijos savybių pakitimo. Domina, kada ir kokiu būdu būtų galima tai atlikti bei kiek tai kainuotų?
Noriu paklausti, ar termovizinės nuotraukos parodytų grindininio šildymo įrengimo klaidas?
Pirkome butą, 2018 m. statybos. Antri metai, šaltuoju laikotarpiu, moku už paslaugas vadinamas "Šilumos nuostoliai". Šį mėnesį už šildymą - 15.64 Eur, o šilumos nuostoliai - 8,03 Eur. Praėjusiais metais kalbėjome su paslaugų tiekėju apie termovizinį tyrimą. Pasak, paslaugų teikėjo šį tyrimą galima atlikti tik šaltuoju metu. Norėčiau sužinoti kada susidaro šilumos nuostoliai ir kaip galima nustatyti iš kur tie nuostoliai atsiranda?
Norėčiau paklausti kas gali padaryti mūrinio namo termovizinę nuotrauką prieš nusprendžiant kaip jį apšiltinti iš išorės ir kiek kainuoja termovizinė nuotrauka?
Ar termovizija parodytų drėgmę, esančią po grindimis (pylė šlapią smėlį, todėl dalis grindų išsikraipė).
Kokie yra termovizijos atlikimo būdai?
Prieš porą metų viena įmonė įrengė šildymo sistemą, tačiau ji blogai veikia, blogai šildo: viena patalpa sunkiai prišyla, didelės kuro sąnaudos, didelis garsas naktį. Gal reikia atlikti dujinio-orinio šildymo sistemos ekspertizę? Kas galėtų atlikti tokią ekspertizę, kuri tiktų teismui?
Ar termovizinio tyrimo išvada būtų tinkama dėl namo modernizavimo kompensacijai gauti?
Kokie yra termovizinio tyrimo tikslai? Kas yra nustatoma atlikus termoviziją?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto