Gyvename bute 5 metai, jokių problemų su buto siena nebuvo kol neatsikraustė virš mūsų kaimynai, trankėsi darė remontą. Pastebėjau, kad šlampa buto siena. Ji vidinė, ne lauko siena. Tame kambaryje, kuriame šlampa siena, kitoje sienos pusėje yra virtuvė. Už tos sienos eina vamzdžiai, siena šlampa pradedant nuo grindų ir į viršų kyla. Į plotį jau apie pusantro metro siena drėgna ir į viršų apie 1,70. Drėgmė, kvapas nemalonus. Išsikviečiau butų ūkį, sakė vamzdis užsikimšęs viršuj pas kaimynus, išvalė, sakė siena nebešlaps, bet ji dar daugiau šlampa. Toliau skambinau namo administratoriui, atvažiavo, pažiūrėjo, pasakė tik tiek, kad jei darė remontą kaimynai ir išjudino stovą, saką man reiks sieną prasigriaut, kad sutvarkytų. Noriu paklausti jūsų patarimo, gal yra galimybę negriauti sienos, o keisti visą stovą, ar kitokie sprendimo būdai? Namas 1981 metų statybos.
Iš antro aukšto į pirmą per lubas pralaša vanduo. Pramušėme įtartiną vietą, bet priežasties nenustatėme. Po plytelėmis yra įrengtas grindinis šildymas ir vandentiekio vamzdžiai. Ar galėtumėt padėti nustatyti, kurioje vietoje pralaša vanduo?
Norime užsakyti termovizinę (70 kv. m) namo patikrą. Kas ir už kiek galėtų tai atlikti?
Kokia yra termovizijos kaina? Kokius termovizijos atlikimą įrodančius dokumentus gauna užsakovas?
Šildymo sistemoje dingsta vanduo (dujinis katilas), vamzdžiai sienoje, po gipso plokšte. Nesinorėtų pagal buto perimetrą pjauti sienas. Ar galite pasiūlyti ką nors geriau?
Kaip galima užsfiksuoti žiemos metu bute esančią patalpų temperatūrą ir gauti tai patvirtinantį dokumentą. Planuoju bylinėtis teismuose su šilumos tiekėjais dėl per menkai šildomo buto ir per žemos patalpų temperatūros.
Domintų kiek kainuotų atlikti termovizinę ekspertizę rąstiniam namui.
Koks metų laikas ir oro sąlygos yra tinkamiausios termovizijai atlikti?
Noriu paklausti, ar termovizinės nuotraukos parodytų grindininio šildymo įrengimo klaidas?
Reikia nustatyti šilumos perdavimo koeficientą sutapdintam stogui pagal faktinę padėtį. Kadangi pastatas apie 10 metų senumo, tai netenkina teorinis skaičiavimas, nes galima nemaža paklaida dėl galimo medžiagų ar konstrukcijos savybių pakitimo. Domina, kada ir kokiu būdu būtų galima tai atlikti bei kiek tai kainuotų?
Pirkome butą, 2018 m. statybos. Antri metai, šaltuoju laikotarpiu, moku už paslaugas vadinamas "Šilumos nuostoliai". Šį mėnesį už šildymą - 15.64 Eur, o šilumos nuostoliai - 8,03 Eur. Praėjusiais metais kalbėjome su paslaugų tiekėju apie termovizinį tyrimą. Pasak, paslaugų teikėjo šį tyrimą galima atlikti tik šaltuoju metu. Norėčiau sužinoti kada susidaro šilumos nuostoliai ir kaip galima nustatyti iš kur tie nuostoliai atsiranda?
Norėčiau paklausti kas gali padaryti mūrinio namo termovizinę nuotrauką prieš nusprendžiant kaip jį apšiltinti iš išorės ir kiek kainuoja termovizinė nuotrauka?
Ar termovizija parodytų drėgmę, esančią po grindimis (pylė šlapią smėlį, todėl dalis grindų išsikraipė).
Kokie yra termovizijos atlikimo būdai?
Prieš porą metų viena įmonė įrengė šildymo sistemą, tačiau ji blogai veikia, blogai šildo: viena patalpa sunkiai prišyla, didelės kuro sąnaudos, didelis garsas naktį. Gal reikia atlikti dujinio-orinio šildymo sistemos ekspertizę? Kas galėtų atlikti tokią ekspertizę, kuri tiktų teismui?
Ar termovizinio tyrimo išvada būtų tinkama dėl namo modernizavimo kompensacijai gauti?
Kokie yra termovizinio tyrimo tikslai? Kas yra nustatoma atlikus termoviziją?
laupetra_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 402570 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3324
Iš viso buvo užduota 169041 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 42 specializuotų įmonių