Termovizijos kaina ir atlikimą įrodantys dokumentai

Klausimas:
Kokia yra termovizijos kaina? Kokius termovizijos atlikimą įrodančius dokumentus gauna užsakovas?
Komentarai:
Termovizijos kainą lemia pastato plotas ir padarytų nuotraukų su esamais defektais kiekis. Taip pat kainai įtakos turi ir tai, ar termoviziją užsisakę asmenys nori turėti ataskaitą. Kainos buto termovizijai svyruoja nuo 15 iki 60 Eur. Individualaus namo termoviziniai tyrimai kainuoja nuo 60 iki 115 Eur. Atlikus termovizinius tyrimus (termoviziją), užsakovams pateikiamos išanalizuotos, aprašytos termovizinės pastato nuotraukos su defektais. Taip pat pridedama bendra ataskaita - aprašymas apie pagrindinius šilumos nuostolius pastate, galimus reglamentuotus temperatūrinius nuokrypius bei pasiūlymai, kaip spręsti esamas problemas.
Termovizninės patikros kaina priklauso nuo tiriamo objekto - ar tai trūkusio vamzdžio grindyse, sienoje, paieška, ar tai viso namo, buto sandarumo būklės įvertinimas, ar elektros įrenginių, variklių, kompresorių, elektros spintų silpnų kontaktų paieška (kaip išankstinė įrenginių būklės apsauga). Termovizijos metu galimos tik nuotraukos ~ 10 - 100 vnt. arba galima detali ataskaita (nuotraukų analizė, išvados, rekomendacijos). Po termovizijos atlikimo išrašome pvm sąskaitas faktūras.
Zilvinas Strelciunas, UAB "Exposito"
Laba diena, termovizijos kaina priklauso nuo pastato matuojamo grindų ploto ir pageidaujamos ataskaitos (tik su nuotraukomis ar pilnai aprašytos su rekomendacijomis ir išvadomis), tikslesnė kaina derinama susisiekus. Termovizijos atlikimą įrodantys dokumentai yra šie: sutartis, darbų aktas bei PVM sąskaita - faktūrą. Taip pat yra pateikiamos termovizinės nuotraukos ar pilna ataskaita.
Romas Rakštys, TERMAS, UAB
Termovizinio tyrimo kaina priklauso nuo tiriamo objekto ploto ir tipo. Objektai skirstomi į butus, privačius namus, daugiabučius, komercinės paskirties patalpas. Tyrimo kaina gali svyruoti nuo 35 Eur mažam butui iki kelių šimtų eurų komercinėms ar gamybinėms patalpoms. Ištirti vidutinio dydžio namą kainuoja ~90 Eur.
Dokumentai, kuriuos privalo pateikti termoviziją atlikęs asmuo: sąskaita faktūra, termovizinės analizės ataskaita, termovizoriaus ir santykinės drėgmės bei temperatūros matuoklio metrologinės patikros sertifikatus.
Mangirdas Trimonis, IĮ "Aterma"
 
Sritis:
Sritis: