Termovizijos kaina ir atlikimą įrodantys dokumentai

Klausimas:
Kokia yra termovizijos kaina? Kokius termovizijos atlikimą įrodančius dokumentus gauna užsakovas?
Komentarai:
Termovizninės patikros kaina priklauso nuo tiriamo objekto - ar tai trūkusio vamzdžio grindyse, sienoje, paieška, ar tai viso namo, buto sandarumo būklės įvertinimas, ar elektros įrenginių, variklių, kompresorių, elektros spintų silpnų kontaktų paieška (kaip išankstinė įrenginių būklės apsauga). Termovizijos metu galimos tik nuotraukos ~ 10 - 100 vnt. arba galima detali ataskaita (nuotraukų analizė, išvados, rekomendacijos). Po termovizijos atlikimo išrašome pvm sąskaitas faktūras.
Zilvinas Strelciunas, UAB "Exposito"
Laba diena, termovizijos kaina priklauso nuo pastato matuojamo grindų ploto ir pageidaujamos ataskaitos (tik su nuotraukomis ar pilnai aprašytos su rekomendacijomis ir išvadomis), tikslesnė kaina derinama susisiekus. Termovizijos atlikimą įrodantys dokumentai yra šie: sutartis, darbų aktas bei PVM sąskaita - faktūrą. Taip pat yra pateikiamos termovizinės nuotraukos ar pilna ataskaita.
Romas Rakštys, UAB TERMAS®
Termovizijos kainą lemia pastato plotas ir padarytų nuotraukų su esamais defektais kiekis. Taip pat kainai įtakos turi ir tai, ar termoviziją užsisakę asmenys nori turėti ataskaitą. Kainos buto termovizijai svyruoja nuo 15 iki 60 Eur. Individualaus namo termoviziniai tyrimai kainuoja nuo 60 iki 115 Eur. Atlikus termovizinius tyrimus (termoviziją), užsakovams pateikiamos išanalizuotos, aprašytos termovizinės pastato nuotraukos su defektais. Taip pat pridedama bendra ataskaita - aprašymas apie pagrindinius šilumos nuostolius pastate, galimus reglamentuotus temperatūrinius nuokrypius bei pasiūlymai, kaip spręsti esamas problemas.
Termovizinio tyrimo kaina priklauso nuo tiriamo objekto ploto ir tipo. Objektai skirstomi į butus, privačius namus, daugiabučius, komercinės paskirties patalpas. Tyrimo kaina gali svyruoti nuo 35 Eur mažam butui iki kelių šimtų eurų komercinėms ar gamybinėms patalpoms. Ištirti vidutinio dydžio namą kainuoja ~90 Eur.
Dokumentai, kuriuos privalo pateikti termoviziją atlikęs asmuo: sąskaita faktūra, termovizinės analizės ataskaita, termovizoriaus ir santykinės drėgmės bei temperatūros matuoklio metrologinės patikros sertifikatus.
Mangirdas T., Termovizija
Užsiregistravę
3512 specializuotų įmonių
re
0699***95
re***********@***il.com
Laba diena,man po grindimis praleidžia šilta vandenį .norėčiau paklausti ar galėtumėte surasti kurioje vietoje . Visur išklotos plytelės. AČIŪ
da
0652***43
da*******@***oo.com
Sveiki,itariame vandens nuoteki po plytelemis tualeto patalpoje (draudiminis ivykis) Ar atliekate tikslios vietos nustatyma.
di
+3706*****31
di*******@********sc.lt
Nesustodamas sukasi vandens skaitliukas įstaigoje. Vizualiai niekur nebėga vanduo, šlampančių sienų, rūsio nepastebime. Sanitariniai mazgai patikrinti, tualetų bakeliai taip pat. Įtariame, kad vanduo sunkiasi iš vamzdynų po žeme.
al
+3706*****88
al***@***ox.lt
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Kaimynai už sienos kaltina, kad pas mūsų yra nutekėjimas nors tiek rūsyje tiek vonioje visur sausa. Ar įmanoma užsisakyti jūsų paslaugą, kiek ji tiksli. Klaipėdos raj. Priekulė
on
+4366******66
on@*******as.lt
Sveiki, planuojame namo siltinimo/sandarinimo darbus. Namo plotas apie 100m m2. 1 a. su mansarda. Norime pasidaryti sandarumo/termovizine patikra. Namas yra 10 km. nuo Vilniaus. Kiek kainuotu ir kada galetumet atlikti?
po
0 620 ***64
po***************@***il.com
Reikia su termovizorium nustatyti silpniausias vietas.
ci
0670***39
ci*****@***il.com
Sveiki, norėčiau užsisakyti termonuotraukų.
sa
+3706*****78
sa*******@***il.com
Sveiki, turiu 76kv.m buta Kazlu Rudoje, noriu atlikti termovizini tyrima, kaip galime sutarti ?
Da
0628***15
Da*****@***il.com
Sveiki, ar galima padaryti namo sandarumo testa Vilniuje? Kada galetumete ir kiek kainuotu? Dainius
av
0665***18
av*****@***il.com
Noriu padaryti nuosavo namo termo nuotrauką.
Termovizija
Termovizija
UAB Termoputa
3 atsiliepimai 100% rekomenduoja
29,99 €/vnt.
Apdailos ir bendrastatybinių darbų ekspertizės, techninė priežiūra
Apdailos ir bendrastatybinių darbų ekspertizės, techninė priežiūra
MB Laupetra
99 atsiliepimai 100% rekomenduoja
250 €/vnt.
laupetra_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 449499 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3512
Iš viso buvo užduota 153797 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 44 specializuotų įmonių