Geodeziniai matavimai

Rodomi įrašai 1-63 iš 63.
Ar būtini kadastriniai sklypo matavimai, jei daroma topografinė nuotrauka, kurioje nurodytos žemės sklypo tikslios ribos. Sodybos sklypas susideda iš namų valdos ir žemės ūkio paskirties sklypų. Ar tik namų valdai reikalinga topografinė nuotrauka? Per kiek laiko padaroma ir kokia topografinės nuotraukos kaina?
Reikia padaryti sklypo geodezinius matavimus, sklypą padalinti į dvi dalis ir vieną dalį pasidovanoti. Sklypas Kretingos mieste, gyvenamosios paskirties 28 arai, (sklypas penkiakampio formos) užstatytas 2 statiniais, gyvenamasis ir ūkinis. Nuo ko reikėtų pradėti darbus ir kiek apytiksliai kainuotų?
Kokia yra geodezinių matavimų kaina? Nuo ko ji priklauso?
Tėvas turi namų valdos sklypą užregistruotą su nebaigtomis statybomis. Šį sklypą nori užrašyti dukrai. Tačiau tą sklypą reikia padalinti į dvi dalis, kad atitektų ir sūnui. Nuo ko pradėti? Kokia tvarka? Ar nuo notaro paslaugų ar nuo žemėtvarkos?
Noriu savo žemės ūkio sklypą padalinti į tris gyvenamus sklypus vaikams. Žemė trijose pusėse ribojasi su kaimynais ir ketvirta kraštinė yra upės paplūdimys. Keliukas yra už kaimyno sklypo. Ar įmanoma keičiant paskirtį, išsikovoti vieną privažiavimą į savo žemę? Ar rasti servitutinį kelią?
Kiek kainuoja naujo valstybinės žemės sklypo prie daugiabučio formavimo projektas? Sklypo plotas: 3260 kv.m.
Planuojame pirkti sklypą ir jo savininkai sako, kad būtų gerai sandorį įvykdyti iki 2017 m., nes iki tol galios senieji geodeziniai matavimai. Ar čia po Naujųjų metų kažkas keičiasi? Ar nebus taip, kad paskui mums nusipirkus sklypą, teks patiems iš naujo daryti geodezinius matavimus?
Kada yra privalomas geodezinių matavimų atlikimas? Kokiu tikslu daromi geodeziniai matavimai?
Kaip matuojamas pastato aukštis?
Kuo skiriasi geodeziniai matavimai nuo kadastrinių? Ar skiriasi kaina? Kokių matavimų reikia sudaryti notarinei sutarčiai parduodant sodo sklypą, kurio ribos nustatytos labai seniai ir dabar tie planai netinka Registrų centrui? Ar yra prasmė daryti ir vienus, ir kitus matavimus?
Ar kaimynas turi teisę daryti geodezinius (kadastrinius) matavimus, nepranešęs kitam kaimynui ir be jo sutikimo, su kuriuo ribosis būsimasis sklypas?
Kiek kainuotų dviejų sodo sklypų Vilniaus rajone (skirtingose vietose) kadastriniai matavimai? Vienas sklypas - be pastatų, 6 arai. Kitas sklypas - sklype yra sodo namelis, šiltnamis, 6 arai.
Norėčiau pasiteirauti dėl namų valdos žemės sklypo padalinimo. Per skyrybas teismas nusprendė, kad turėtas žemės sklypas būtų padalintas į tris dalis. Kur reikėtų kreiptis dėl padalinimo ir kokių dokumentu reikėtų? Kiek maždaug laiko viskas užtrunka ir kokia preliminari kaina?
Ketinu įsigyti 6a sodo sklypą gyvenamo namo statybai. Bet Registrų centro išraše prie "Žemės sklypo naudojimo būdas" yra parašyta: "Mėgėjų sodų žemės sklypai ir sodininkų bendrijų bendrojo naudojimo žemės sklypai". Ką reiškia tas "sodininkų bendrijų bendrojo naudojimo žemės sklypas"? Ar tai gali kažkaip trukdyti namo statybai? Matavimai sklypo yra preliminarūs, tad įsigijus darytume kadastrinius.
Gyvenu daugiabučiame name, yra bendrija. Žemė po namu ir aplink namą yra valstybės. Mūsų kiemsargis prižiūri teritoriją aplink namą (maždaug 4 namų ploto), pjauna žolę, grėbia lapus ir t.t. Atsirado pasiūlymų ir norų iš dalies namo gyventojų suformuoti sklypą aplink namą. Motyvas, kad šalia nepastatytų kitų namų. Ar galėtumėte trumpai ir paprastai paaiškinti, ar tik sklypo suformavimas visiškai ir garantuotai išsprendžia tokią problemą? Žemės nuosavybė tai vis tiek nepasikeičia. Kokie atstumai ir kaip skaičiuojami? Ar nesigaus taip, kad sumokėsime už sklypo suformavimą, mokėsime 4 kartus didesnį žemės mokestį ir jokios garantijos dėl užstatymo?
Ar privalomi geodeziniai matavimai, mano nupirktam namui su namų valda? Pirkau prieš 18 metų. Dabar noriu parduoti. Tada buvo atlikti geodeziniai matavimai.
Ar prieš dalinant sklypą į kelias dalis reikia atlikti geodezinius matavimus?
Ar gali sodo kaimynai susitarti keisti sklypo ribas, kai atliekami matavimai?
Kiek laiko užtrunka vieno sklypo padalinimas į du atskirus sklypus su atskirais kadastriniais numeriais?
Norėčiau gauti daugiau informacijos apie buto kadastrinius matavimus. Šiuo metu parduodu butą. Bute yra išardyta 1 neatraminė siena, name (Klaipėdos tipo)-balkone-lodžija pakeisti langai vietoj medinių į plastikinius, išimtos durys iš kambario į balkoną, palikta tik arka. Kokius dokumentus turiu paruošti, kad galėčiau parduoti - inventorizacija ir deklaravimas? Ar reikia plano ir gyventojų parašų dėl padarytų pakeitimų?
Kur kreiptis dėl tinkamo žemės sklypo dydžio nustatymo? Žemės ūkio paskirties sklype užsisakėme kadastrinius matavimus. Matininkų įmonė, atlikusi matavimus, nustatė, kad kaimyno riboženklis stovi 15 m mūsų sklype, tačiau kaimynas su tuo nesutinko ir parašė žemėtvarkai skundą. Atvykęs žemėtvarkos atstovas permatavo sklypo ribas ir pasakė, kad riboženkliai liks savose vietose kur ir buvo, nes kaimyno žemės plotas toks kaip ir nurodyta jo žemės plane, nors jis kadastrinių matavimų nepasidaręs. Visas sklypo plotas 1,99 ha, dabar liktų apie 1,84 ha.
Gyvename name, norėtume pasidaryti geodezinius matavimus. Stovi namas ir 5 ūkiniai nedideli pastatai. Žemės ilgis būtų 200 m, o plotis tebūnie apie 30 m. Kiek geodeziniai kainuotų matavimai?
Ką reikia žinoti perkant žemės sklypą gyvenamajam namui statyti? Kas šiame sklype turėtų būti?
Turiu sklypą 7,5 aro, planuoju statyti kotedžą iš dviejų dalių, kokia procedūra sklypo padalinimui ir kokia orientacinė kaina?
Kodėl nebegalioja 2008 metais daryti geodeziniai žemės matavimai? Ar dėl to, kad jie ne skaitmeniniai? Prie sodo namelio pastatytas priestatas 34,70 m - senasis namelis 39,45 m, viso 74,15. Kodėl negalima priestato įteisinti?
Planuojame pirkti sklypą su nebaigtu statyti namu. Į ką reiktų atkreipti dėmesį, kokie dokumentai reikalingi?
Ar reikia notaro patvirtinto sklypo savininko leidimo, jei sklypo kaimynas nori prisivesti elektros liniją iki savo sklypo? Elektros stulpas yra ant mūsų sklypo ribos. Kadastriniai matavimai nėra atlikti.
Yra žemės sklypas Kauno raj. kurį reikia padalinti 2 paveldėtojams, suformuojant 2 atskirus sklypus, nuo ko reikia pradėti? Kuo skiriasi analoginė ir skaitmeninė topo nuotrauka?
Kokia kadastrinių matavimų kaina? Sodo sklypas neužstatytas, plotas 6 arai, kaimas.
Ar perkant namą reikia padaryti naują geodezinių kadastrinių matavimų planą? Jei sklype yra neužbaigtas (sienos, langai, durys, stogas - neįrengtas) statyti ūkinis pastatas 7 m. aukščio ir senajame plane yra atžymėta jo vieta, ar reikia iš pardavėjo reikalauti papildomų dokumentų, kaip pavyzdžiui, kaimynų sutikimas, nes kraštinė siena sutampa su sklypo riba?
Ar geodezinių matavimų byla gali būti pateikta tvirtinimui ir registravimui Registrų centre be bendrijos pirmininkės sutikimo (parašo)? Atlikau geodezinius savo sklypo matavimus, bet bendrijos pirmininkė atsisako pasirašyti byloje, tai motyvuodama, kad sklypo plane turi būti pažymėti ir bendrijos įrengti ( be jokio projekto) viršutinis (vasaros) ir požeminis (žiemos) vandentiekio vamzdynas.
Per kiek laiko atliekami kadastriniai matavimai?
Kokia yra procedūra, norint, kad būtų perskaičiuotas buto naudingas plotas?
Ar galime su kaimynais pirkti per pusę 6 arų sodo sklypą esantį tarp mūsų sklypų ir prijungti prie mūsų sklypų? Ar galimas sklypų formavimas-pertvarkymas?
Prie seno namo yra pristatytas gyvenamas priestatas, kuris priduotas tik 70 procentų. Šiuo metu visas žemės sklypas su visais pastatais priklauso vienam asmeniui (mamai), nors, faktiškai, naujojo gyvenamojo namo savininkas yra kitas asmuo (sūnus). Ar norint pasidalinti sklypus kiekvienam iš savininkų reikia atlikti geodezinius sklypo matavimus?
Ar perkant namų valdos (gyvenamosios paskirties) sklypą ne miesto teritorijoje ir norint statyti namą yra būtini kadastriniai (geodeziniai) matavimai? Ar pakanka topografinės nuotraukos rengiant namo projektą?
Nuo ko pradėti sklypų padalinimus į 3 atskirus vienetus? Kokia būtų kaina?
Kiek kainuotų 2 ha sklypą padalinti į sklypus ir kiek sklypų išeitų?
Dėl kadastrinės bylos suformavimo. Norėčiau pasiteirauti kokia kaina padaryti buto invetorizaciją? Sukuriant naują kadastro bylą, kad buto baigtumas būtų ne 95 proc., o 100 proc. Buto plotas 37,95 kv. m., su balkonu 45 kv. m. Ir per kokį laiką padaroma ši byla? Buto konstrukcijos nesikeitė, tik butas įrengtas pilnai.
Turiu sklypą 7.5 aro, planuoju statyti kotedžą. Kokia procedūra reikalinga sklypo padalijimui, ir kokia orientacinė kaina?
Ar galiu gauti sklypo formavimo pertvarkymo projekto rengimo dokumentų kopijas? Ir kur kreiptis? Sklypas priklauso trims bendrasavininkams, du bendrasavininkai padarė sklypų padalijimą be trečio bendrasavininko žinios, tik jau paruoštą projektą atsiuntė. Projektas buvo vykdomas 3 metus ir dabar net pasibaigę sąlygos. Ar gali teismas patvirtinti projektą, nors jau sąlygos pasibaigę?
Ar turime gauti sutikimą iš kaimyno, prieš darant geodezinius matavimus? Anksčiau kaimynas naudojosi tuo žemės ploteliu prieš 1991m. reformą,o paskui liko valstybinė žemė. Mes norime prisijungti prie 15 arų dar tuos 5 arus nuo kaimyno pusės, nors mes dar neatlikę ir nesusitvarkę geodezinius matavimus namų valdos nuo kolūkio laikų-(tiksliau, mama neįteisino.)
Turim su seserimi bendrą žemės ūkio paskirties sklypą. Man priklauso 2/3 dalys, jos - 1/3 dalis. Aš savo dalį noriu parduoti, ji savosios nenori (bet sutinka, kad aš parduočiau savąją). Ar tam reikalingas sklypo atidalijimas, jei taip, koks? Ir kur reikia kreiptis? Bei kiek kainuoja?
Turiu 11 arų bendrame sklype, noriu atsidalinti nuo bendrasavininkų, sklypas namų valdos ir randasi Druskininkų sav. Keli bendrasavininkai gyvena užsienyje ir su jais kontaktų ar susitarimo nėra.
Kaimynė pritrūko pinigėlių ir pardavė man 5a iš savo 25a namų valdos sklypo. Tapome bendrasavininkais. Dabar nori namą parduoti su žeme. Atsirado pirkėjai. Ar gali be mano žinios parduoti sklypą? Sklypo neatsidalinę. Tiesiog naudojomės 5a žodiniu susitarimu kur kieno valda. Jei negali, ko kaimynei reikia ir kiek užtruktų sutvarkymas?
Ruošiamės pirkti naujos statybos namą. Iškilo vienas didelis neaiškumas. Trys namai yra pastatyti viename dideliame stačiakampio formos sklype. Nei vienas namas dar neparduotas. Statybos atliktos laikantis visų normatyvų su numatomu sklypo dalinimu į tris lygias dalis. Namai 85% baigtumo įregistruoti RC. Vienas gręžinys trims namams viduriniame sklype. Klausimas būtų toks, kada galime vykdyti sklypo padalinimą? Nuo ko reiktų pradėti? Ar bus bėdų, jei pirksime dabar dar neįvykdžius padalinimo?
Ką reiškia "Rengiamų teritorijų planavimo dokumentų ribos"? Ir ar galima visa tai sustabdyti?
Situacija tokia. Kaimo tipo gyvenvietė. Pasodybinis sklypas. Nutarėme atlikti savo sklypo geodezinius matavimus. Paaiškėjo, kad mūsų sklypo ribos keliasi į kaimyno pusę. Jeigu kaimynas su tuo nesutinka, kaip turiu elgtis? Kaimyno plotas per didelis pagal jo turimus dokumentus. Geodezinių jis neturi.
Kaimynai perka žemės sklypą, po to turės jį padalinti į 2 dalis ir vieną parduos kaimynei. Kaip paprasčiau? Kokių reikės institucijų parėdymų, kiek tai kainuos ir kiek užtruks?
Situacija tokia - yra gretimi sodo sklypai maždaug po 6 arus - A, B ir C. B sklypas parduodamas, A ir C norėtų jį per pusę nupirkti ir prijungti prie savo sklypų, padidinant juos iki 9 arų. Kaip reikėtų elgtis?
Norėčiau padalinti namų valdos sklypą. Kokia procedūra, kaina ir kokie reikalavimai ir nuo ko reikia pradėti?
Namų valdos sklypas su statiniais (gyvenamasis namas, ūkiniai pastatai) priklauso 5 asmenims. Du savininkai (artimi giminaičiai) padovanoja savo nuosavybės dalį trečiajam. Ar su kitų savininkų sutikimu galima atidalinti namų valdos sklypą su statiniais į dvi dalis t.y. 2/5 ir 3/5? Kokiais žingsniais visa tai turėtų vykti?
Turim dirbamos žemės sklypą 1ha. Norim parduoti jį, ar jam reikia padaryti geodezinius matavimas prieš parduodant?
Prieš kokius 5 m. buvo daromi matavimai sode su kaimynais, buvo pažymėtos ribos, visi buvom pakviesti dalyvauti ir pasirašėme. Dabar vieni iš kaimynų parduoda savo sodą ir darė kadastrinius matavimus, mūsų net nekvietė, bet riboženkliai persikėlė per 10cm. Ar gali būti daromi kadastriniai matavimai be kaimynų ir kokiu būdu gali persikelti per 10cm riboženklis?
Norime paklausti, nuo ko reikia pradėti tvarkyti dokumentus žmogui ant kurio reikia priregistruoti namų valdą pagal paveldėjimą? Į kur pirma kreiptis?
Sveiki, į ką reiktu kreiptis, jei norima perregistruoti sodo namą į gyvenamą namą, t.y. tik pakeisti paskirtį? Jokie kiti sprendiniai nesikeičia.
Turime žemės ūkio paskirties sklypą ir esame 4 bendrasavininkai. Geodeziniai matavimai yra padaryti. Norime atlikti ATIDALIJIMĄ. Nuo ko reikėtų pradėti? Kur pirmiausia kreiptis?
Gyvenu daugiabučiam name. Neturime nustatytų namo sklypo ribų nuo ko reikėtų pradėti. Namui 40 metų, renovuotas prieš 10 metų. Nieko statyti, keisti neketiname. Ar teisingai savivaldybė reikalauja įregistruoti sklypo ribas?
Norėčiau informacijos kiek kainuoja ir kiek užtrunka sodo namo paskirties keitimas į gyvenamos paskirties namo?
Turim sodybą regioniniame parke, esam du bendrasavininkai. Iš savo sklypo 8 arus noriu padovanoti anūkui. Esam viską atmatavę, dokumentai sutvarkyti. Nuvykus dėl galutinio dovanojimo pas notarą paaiškėjo, kad reikalingas bendrasavininko parašas, nes nesame nusistatę ribų notariškai. Nuo ko pradėti? Ir jei nusistatysim ribas ar galėsiu tęsti dovanojimą anūkui?
Šiuo metu namas pastatytas ir aptvertas medine tvora. Tačiau viena dalis tvoros eina įstrižai, nes šalia esantis plotas nebuvo išpirktas statybų metu statytojo. Esame įsigiję tą mažą žemės gabalėlį ir norime prijungti prie esamos teritorijos, realiai tą įstrižai nukirptą teritorijos dalį ištiesinti. Kadangi dauguma teritorijos aptverta medine tvora, norime ją išlaikyti. Ar savo teritoriją praplečiant reikalingi leidimai? Tvora medinė, iki 2 metrų aukščio. Šalia yra valstybinės žemės gabalėlis ir sodų teritorija.
Reikalinga jūsų konsultacija dalinant sklypą. Yra sklypas, kuriame yra troba su ūkiniais pastatais (registruotais) ir vienas savininkas. Pvz., daliname sklypą į 4 dalis ir viename sklype lieka troba, kitame ūkiniai pastatai. Ar dalinant sklypą yra būtina griauti ūkinius pastatus? Ar pvz. savininkas pasilieka 2 sklypus, puse atidalija ir dovanoja anūkams, kaip tokiu atveju su įregistruotais ūkio pastatais?
Sklypas padalintas į 5 dalis, viskas patvirtinta notariškai. Sklypas turi 1 kadastrinį adresą. Ar mes galime (vieni) pasidaryti detalųjį planą? Kiti to daryti nenori.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto