Termovizinės namo patikros atlikimo kaina

Klausimas:
Norime užsakyti termovizinę (70 kv. m) namo patikrą. Kas ir už kiek galėtų tai atlikti?
Komentarai:
Termovizinius tyrimus gali atlikti įmonės, turinčios tam reikalingą kalibruotą įrangos spektrą, plius kurio personalas išklausęs kursus darbui su termovizine įranga ir turi statybos srities kvalifikacijos atestatą įrodantį, kad specialistas supranta apie statybas.
Termovizinio tyrimo kaina nuo 60-150 Eur.
Ką svarbu žinoti apie termoviziją?
Vienas svarbiausių dalykų užsakant termovizijos paslaugą – nepasidrovėkite pasidomėti, kokiu būtent termovizoriumi naudojasi specialistas. Dar paprasčiau būtų paprašyti atsiųsti šiuo termovizoriumi darytas termonuotraukas. Kuo pigesnis ir mažiau kokybiškas termovizorius, tuo būna nuotraukos prastesnės, o jų vaizdas toks išplaukęs, kad kartais net sunku suprasti, kas tai per objektas ir per kokias vietas „pabėga“ šiluma.
Dar paklauskite, kokiomis papildomomis priemonėmis be termovizoriaus jis planuoja naudotis. Mano manymu, vien termovizoriaus nepakanka. Norint tinkamai ištirti problemines vietas, papildomai gali prisireikti drėgmės matuoklio, langų stiklo selektyvumo matuoklio, aplinkos oro parametrų matuoklio, vėjo greičio matuoklio ir dūmų generatoriaus, kurio pučiami dūmai iškart parodo nesandarias pastato vietas.
Labai svarbi detalė atliekant termoviziją ta, kad pastatas tuo metu turi būti šildomas, ir temperatūrų skirtumas tarp patalpų ir išorės turėtų būti ne mažesnis kaip 15 laipsnių, o vėjas lauke neturėtų pūsti smarkiau nei 5 m/s.
Galime atlikti namo termoviziją. Termovizinės patikros kaina apie 65 Eur.
Geriausia daryti termovaizdus anksti ryte arba vakare saulei nusileidus.
Kaina apie 60-80 Eur, priklausomai nuo nuotraukų skaičiaus, bet vietoje atlikus darbą, susitarsime. Apžiūrime pastatą iš lauko pusės (pamatas, langai, sienos, stogas), po to detaliau viduje (įėjimo durys, langų nesandarumai, kitos durys, sienų kampai, 1 aukšto sienų ir grindų susikirtimas, 2 aukšto sienų kampai, lubos). Grindinio šildymo vamzdelių išsidėstymas, jei pastate sumontuota. Jei yra rūsys – rūsio sienos, domintų šilumos spinduliavimas iš 1 aukšto per perdangą į rūsį.
Atlikus tyrimą, darome ataskaitą, rašome išvadas, ką ir kur dar galima patvarkyti ir persiunčiame Jums šią ataskaitą PDF formatu.
Jonas Karaliūnas, Šilumos ūkio servisas, UAB
Objekto apžiūra su komentarais 40 Eur. Tokio tyrimo metu su termovizoriumi apeinamas
visas objektas ir parodomos bei konsultuojamos probleminės vietos klientui. Termovizinės nuotraukos nėra daromos. Termo nuotraukų pateikimas ir ataskaitos ruošimas 60 Eur.
Simonas, UAB Sonerus
Termovizinė patikra kainuotų apie 50 - 70 Eur. Nuotraukų skaičius neribotas. Nuotraukas atsiunčiame elektroniniu paštu tą pačią dieną. Taip pat atliekame sandarumo testą.
Saulius Vaitkus, Kondicionierių Meistras
 
Sritis:
Sritis: