Termovizijos atlikimo būdai

Klausimas:
Kokie yra termovizijos atlikimo būdai?
Komentarai:
Objekto apžiūra su komentarais 30-40 Eur. Tokio tyrimo metu su termovizoriumi apeinamas visas objektas ir parodomos bei konsultuojamos probleminės vietos klientui. Termovizinės nuotraukos nėra daromos.
Objekto apžiūra su komentarais ir termonuotraukomis 40-50 Eur. Tokio tyrimo metu su termovizoriumi apeinamas visas objektas ir parodomos bei konsultuojamos probleminės vietos klientui. Padaromos probleminių vietų termonuotraukos su paaiškinimais, pateikiami galimi problemų sprendimo būdai.
Simonas, UAB Sonerus
Termovizinis tyrimas atliekamas
1. Iš pastato vidaus:
siekiant nustatyti šaltas pastato vietas;
siekiant nustatyti šalčio tiltus;
siekiant nustatyti galimas vietas, kur gali susidaryti rasos taškas;
siekiant nustatyti galimas vietas, kur gali kauptis drėgmė.
2. Iš pastato išorės:
siekiant nustatyti tas pastato vietas per kurias gaunasi daugiausia šilumos nuostolių
Arūnas, UAB Raidenis
Termovizijos atlikimo būdai yra tokie:- termovizija iš vidaus, siekiant nustatyti šaltas pastato vietas (šalčio tiltelius) ir galimus rasos taškus;- termovizija iš išorės, siekiant nustatyti izoliacijų trūkumus, tai yra vietas, per kurias daugiausiai patiriama šiluminių nuostolių.
Termovizija atliekama tiek iš pastato vidaus, tiek iš išorės. Atlikus pastatų termovizinį tyrimą galima įvertinti atitvarų šilumą izoliuojančias savybes, aptikti statybos darbų defektus. Termovizinis tyrimas nepamainomas įvertinant ugniai atsparių, šilumą izoliuojančių medžiagų efektyvumą ir susidėvėjimą, taip pat garo ir karšto vandens tiekimo sistemose nustatant pačių vamzdynų izoliacijos pažeidimo vietas.
 
Sritis:
Sritis: