Garso izoliacija bute

Klausimas:
Reikalinga garso izoliacija bute. Atsikraustėme į mūrinio daugiabučio blokinį namą, kaimynus girdim iš viršaus kada vaikšto, o iš apačios ir šono kada šneka telefonu, žiūri televizorių arba knarkia. Labai tikiuosi yra kokia nors išeitis.
Komentarai:
Išeitis yra, bet ji kainuos tiek pinigine prasme, tiek erdvės prasme. Idealiausia įrengti dėžė dėžėje sistemą, t.y. sienos, lubos grindys padengiamos garso izoliacinėmis konstrukcijomis. Didžiausia problema yra su struktūriniu triukšmu (smūginis), jį izoliuoti efektyviausia ten kur susidaro - pas kaimynus. Nes kitu atveju izoliuojant tik lubas efektas bus tik dalinis - struktūrinis triukšmas sklinda per visas standžias konstrukcijas.
Tipinis sprendinys: kaimynas su jūsų pagalba "pasitobulina" grindis, jūs aptaisote garso izoliacinėmis konstrukcijomis sienas bendras su kaimynais, įsirengiate plūdriąsias grindis.
Viktoras Mekas, UAB "Akustika plius"
Garso izoliacijos atveju Jums galėtų pagelbėti Jackoboard (armuota XPS plokštė), ji lengvai pritvirtinama mechaniškai ar klijais priklijuojama. Gali būti dažoma ar klijuojamos plytelės, medis kita danga. Daugiau apie plokštę galite rasti: http://keraboard.mproducts.lt/
Taip tokių produktų jau yra, kurie sumažina triukšmą iš aplinkos. Užtenka nudažyti paviršius specialiais dažais ir jūs apie 5 Db sumažinate triukšmą bute. Kreipkitės į dažų platintojus
http://ramsta.lt/lt/14-garso-izoliacija
Kęstutis, Ramsta, UAB
 
Sritis:
Sritis: