Smūginių garsų izoliacija luboms

Klausimas:
Noriu pasikonsultuoti dėl smūginių garsų ir ar padėtų, jei daryčiau garso izoliaciją savo luboms?
Komentarai:
Smūginis garsas eina konstrukcijomis ir izoliuojant tik lubas, garsą sumažinsit nežymiai, nes garso bangos eina perdanga ir vibracijos perduodamos į sienas. Jei izoliacija klojama ant grindų, tada garso bangos "atkertamos" nuo grindų plokštės ir garsas toliau nesklinda.
Smūgio garso izoliacija būtų efektyvi, jei garso slopinimo sistemą įrengtų virš Jūsų gyvenantis kaimynas. Izoliuojant lubas, garsą šiek tiek sumažintų garsą slopinančios plokštės (pav. Akmigran) ar minkšta vata.
Leonardas Miškinis, UAB Kauno šilas
Bet kokiu atveju lubų garso izoliacijos gerinimas duoda didžiausią efektą. Todėl tikrai turėtumėte pasidaryti tinkamą lubų garso izoliaciją - svarbiausia izoliuojančias lubas kiek galima labiau "atjungti" nuo pastato, tam naudojamos elastingos jungtys ir sandarikliai.
Kartais pasitaiko, jog sienos yra per "lengvos", todėl didelė dalis smūgių persiduoda į sienas, o jos tai "įgarsina". Todėl gali neužtekti tik lubų izoliacijos gerinimo, reiktų patikrinti ir sienas, o kartais ir grindis.
Viktoras Mekas, UAB "Akustika plius"
Taip, mūsų plokštės padeda sulaikyti garsus iš gretimų patalpų, tame tarpe ir nuo kaimynų iš viršaus. Plokštė gali būti montuojama tiesiai prie esamų lubų konstrukcijos.
Veiksminga garso izoliacijos sistema
Veiksminga garso izoliacijos sistema
Garso Dinamika
18 atsiliepimai 100% rekomenduoja
60 €/m²
Nebrangi ir veiksminga garso izoliacijos sistema
Nebrangi ir veiksminga garso izoliacijos sistema
Garso Dinamika
18 atsiliepimai 100% rekomenduoja
60 €/m²
laupetra_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 22 specializuotų įmonių