Rodomi įrašai 1-6 iš 6.
Kokius minkštus baldus gaminate? Kokie galimi baldiniai audiniai minkštų baldų gamybai?
Minkštus kampus gaminame įvairius - nuo klasikinio stiliaus iki visiškai šiuolaikiško bei modernaus. Baldinių audinių pasirinkimas iš 5000 spalvų bei rūšių pasirinkimo. Natūralių odų pasirinkimas taipogi labai įvairus nuo madras iki visiko anilno odos - apie 1000 rūšių bei spalvų.
Per kiek laiko pagaminate minkštus baldus pagal užsakymą? Koks dažniausiai būna minkštų baldų gamybos terminas?
Pagal individualų užsakymą minkštus baldus pagaminame per 8-10 savaičių. Nevėluojame, laikomės įsipareigojimų. Gamybos terminas būna nustatytas iš anksto.
Nuo ko priklauso minkštų baldų gamybos kaina?
Minkštų baldų gamybos kaina priklauso nuo pasirinktų audinių, odų ir be abejo gamyboje naudojamo baldo sudedamųjų dalių.
Ar gaminate minkštus baldus pagal projektą? Ar minkštus baldus projektuojate patys?
Taip gaminame minkštus, standartinius ir nestandartinius baldus pagal projektus. Galime pagaminti pagal kliento pateiktą projektą ir iš nuotraukos, eskizo.
Norėtume pervilkti minkštą baldų komplektą į pilką/juodą gobelenus (nuotraukas prisegu). Kokia būtų kaina maždaug ir kiek laiko užtruktų?
Jūsų minkšto baldų komplekto pervilkimas: Triviečio pertraukimo kaina 120 Eur ir audinio reikia apie 12 b/m, jei audinio kaina apie 15 Eur b/m tai triviečio viso kaina apie 299 Eur. Fotelio viso kaina su darbais ir audiniais 195 Eur.
Domiuosi minkštų baldų gamyba. Kiek kainuotų minkštas kampas, U formos, pagamintas pagal užsakymą. Jame turėtų būti ištraukiama lova.
U formos kampo su miegamuoju mechanizmu kaina nuo 1200 Eur. Labai kaina priklauso nuo gabaritinių matmenų, nuo audinio ir nuo pačio modelio. Žinant šiuos tris parametrus galime paskaičuoti tikslią kainą.