Perkamo buto kokybės įvertinimas

Klausimas:
Ieškau specialisto, kuris galėtų apžiūrėti ir įvertinti perkamą butą ir oficialiai patvirtinti jo kokybę (garso izoliacija, apšiltinimas, pelėsių tikimybė, ir pan.). Reikia įvertinti statybų trūkumus bei jų pašalinimo galimą kainą. Numatomas pirkti butas yra tarp 50 - 60 m2, su daline apdaila. Kokia būtų buto įvertinimo kaina?
Komentarai:
Perkamo buto įvertinimo paslauga kainuoja nuo 250 Eur. Jei reikalingas aktas, skaičiavimas ir kitos paslaugos, tai kaina pagal susitarimą.
Ž. Petrulis, MB Statinių diagnostika
Buto įvertinimui reikalingi statybiniai brėžiniai - konstrukcinė pastato projekto dalis. Jei domina išraiška skaičiais, tuomet reikės atlikti garso izoliacijos bandymus, bet tai kainuos tikrai nemažai (akustinė laboratorija - Linkmenų g. Vilniuje). Dėl pelėsiu - vėl gi reikalingas projektas, statybos darbų žurnalas, arba žiema reikia atlikti termovizinę patikrą. Termovizija daroma tik žiemą esant mažiausiai -5 laipsniam šalčio. Galima vizualiai apžiūrėti Jūsų planuojamą pirkti butą. Būtų gerai, kad buto pardavėjas pateiktų konstrukcinius namo brėžinius - kad įvertinti apšiltinimo mazgus ir t.t.Buto įvertinimo kaina - 60 Eur už apžiūrą.
Artūras Kriščiūnas, Minties kelias, UAB
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto