Rodomi įrašai 1-6 iš 6.
Ar galima šiek tiek chloruotą vandenį (iš nedidelio baseino) nuleisti tiesiai į infiltracinį šulinį?
Į infiltracinį šilinį nedidelį kiekį chloruoto vandens nuleisti galima.
Kokios orientacinės nuotekų valymo įrenginių kainos 150 m2 namui, 4 asmenų šeimai. Į ką atreipti dėmesį, be kainos, renkantis nuotėkų valymo įrenginius.
4 asmenų šeimai siūlome rinktis sertifikuotą buitinių nuotekų valymo įrenginį Švaistė BV-GP-0.8, kuris tinka 1-5 asm.
Kokį siūlytumėte pasirinkti nuotėkų valymo įrenginį individualiam namui?
Nuotekų valymo įrenginiai ŠVAISTĖ skirti buitinėms nuotekoms valyti. Įrenginių našumas nuo 0,8 iki 7,0 m3/parą nuotekų. Įrenginiai puikiai pritaikomi individualių namų, gyvenamųjų kvartalų, sodų bendrijų, mažų įmonių, kaimo turizmo sodybų buitinėms nuotekoms valyti, kai nėra galimybės buitinių nuotekų nuotakyno prijungti prie bendrų centralizuotų nuotekų tinklų. Įrenginių turime skirtų aptarnauti nuo 1-23 asm.
Kokie yra reikalavimai statant valymo įrenginį? Ar jis būtinai turi būti įrengtas kaip ir namas tik užstatyti leidžiamame plote? Nes leidžiamas užstatyti plotas pas mane nuo kiekvienos sklypo kraštinės yra atitolęs 6-10 metrų, jei taip tai įrenginys stovėtų viduryje sklypo. Kaip arti savo namo galiu jį įsirengti?
Pagal reikalavimus įrenginys turi būti nuo namo 8 m, o nuo sklypo ribos 3 m.
Kaip šalinamas nuotekų dumblas iš valymo įrenginio, kas kiek laiko tai turi būti atliekama. Koks perteklinio dumblo šalinimo būdas yra paprasčiausias?
Dar viena naudinga „Švaistės" inovacija valymo įrenginių srityje - patogus priėjimas. Valymo įrenginio viršutinė dalis sukonstruota taip, kad būtų patogu išsiurbti dumblą ir išvalyti kanalus. Žarną galima nuleisti tiesiai į įrenginį, tai padeda paprasčiau ir greičiau nusiurbti susikaupusį perteklinį dumblą. Valymo įrenginio viršutinė dalis sukonstruota taip, kad būtų patogu išsiurbti dumblą ir išvalyti kanalus. Laiku išsiurbtas perteklinis dumblas užtikrina, kad jo niekada nepateks į infiltracinį lauką (išleidimo plotą) ir neužterš jo, nes būtent dėl infiltracinio lauko užsiteršimo dumblu nuotekos ima tekėti atgal. Tokių bėdų vartotojams pasitaiko. Kaip nustatyti, jog jau laikas siurbti dumblą? Specialistas pataria pasemti išvalyto vandens ir palaikyti pusvalandį. Jeigu po pusės valandos indo dugne yra apie 60 proc. dumblo - laikas jį iš valymo įrenginio išsiurbti. Dumblą iš biologinio valymo įrenginio rekomenduojama išsiurbti 1-3 kartus per metus.
Ruošiamės statyti namą sodų bendrijoje. Kokie reikalavimai nuotėkų valymo įrenginiams įrengti? Ar būtina įsirengti Traidenio nuotėkų valymo įrenginius? Ar galima daryti vietinę kanalizaciją? Ar nebus keblumų priduodant namą?
Paprastai savivaldybė išduodama projektavimo sąlygas, nurodo, kad turite įsirengti vietinius valymo įrenginius, jei šalia nėra centralizuotų miesto tinklų. Šia valymo įrenginiai turi 10-ies metrų apsaugos zoną, tad juos dažniausiai sunku įtalpinti sodų bendrijose.
67% rekomenduoja
3 atsiliepimai
ra
2021-03-09, Kretinga
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
mr
2021-03-05, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar galima šiek tiek chloruotą vandenį (iš nedidelio baseino) nuleisti tiesiai į infiltracinį šulinį?
ne
2020-06-22,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie Buitinių nuotekų valymo įrenginio BV-GP-0.8 - kainą (įrenginio, jo konstravimo "iki galo"), jo eksploataciją.