Leidimas terasai įstiklinti

Klausimas:
Ketinu pirkti butą pirmame aukšte su įregistruota terasa. Ar jai įstiklinti reikalingas leidimas ir namo kaimynų sutikimas? Ar reikia visų kaimynų parašų ar užtenka tik tų su kurių gyvenamuoju plotu ribojasi terasa? Kiek laiko ir piniginių sąnaudų gali kainuoti leidimo gavimas? Kur reikėtų kreiptis? Ar įmanomas terasos dalinis apmūrinimas (neišplečiant jos ploto)?
Komentarai:
Terasos stiklinimo projektą reiks parengti ir jį suderinti su savivaldybe. Bus reikalingas 51% kaimynų sutikimų nuo visų gyventojų. Projekto parengimo ir leidimų gavimo kaina turėtų būti nuo poros tūkstančių manau. Laikas nenuspėjamas, po pasikeitusių teisės aktų pasikeitė derinimo procedūra, tad viskas gali užtrukti, bet preliminariai procedūra truks 3 - 4 mėnesius. Projekto eigoje, manau, bus galimi visi sprendimo variantai - tiek apmūrijimas, tiek be jo. Reikėtų pasitikslinti ir ar nereikės pastato architekto sutikimo.
Pirmiausia kreipkitės į savivaldybę dėl projektavimo sąlygų sąvado, jei jį gausite bus aiškios sąlygos ir bus galima daryti projektą.