Rėminis ir berėmis terasos stiklinimo būdai

Klausimas:
Kokie esminiai skirtumai tarp rėminio ir berėmio terasos stiklinimo būdų? Kuris kuriuo atveju yra tinkamesnis? Kokie kiekvieno terasos stiklinimo būdo pliusai?
Komentarai:
Rėminės stiklinės verandos idealiai tinka siekiantiems praplėsti namų erdvę išvengiant didelių renovacijos išlaidų. Verandos šoninės sienelės gali būti montuojamos tiek iš stiklo, tiek iš aliuminio. Suderinant pagal individualius poreikius pasirinktus verandos elementus galima sukurti įspūdingas įstiklintas verandas.

Berėmės stiklinės verandos. Slankiojančio stiklo konstrukcija gali būti įrengiama kaip nematoma apsauga nuo vėjo, lietaus, šaltesnio oro, nuo nešamų dulkių bei lapų, o vasaros vakarais – ir nuo vabzdžių. Tokia konstrukcija statiniui suteikia modernumo, o šeimininkams leidžia mėgautis terasos malonumais nuo pavasario iki rudens.
Sistema patraukli tuo, kad turi žemą bėgelį, todėl slenkstis tampa beveik nepastebimas ir nekliūnamas. Slankiojančių stiklų sienelės gali būti sustumtos į vieną pusę. Taip šaltesniu oru galite turėti perregimą uždangą, o vasarą – atvirą terasą.