Rodomi įrašai 1-25 iš 43.
Planuoju šiltinti šlaitinį stogą rastiniame name. Dabar ant gegnių paklojau difuzinę plėvelę 180 g/m, sukaliau grebėstus ir uždėjau skardinę dangą. Paanalizavus informaciją internete, aš labiau linkstu link purškiamo poliuretano, nes dedant akmens vatą didesnė klaidų tikimybė ir tada bus kokybė prastesnė. Dėl poliuretano, tai kiek supratau yra svarbiausia pasirinkti kokybišką produktą, pvz. kanadiečių icynene. Namukas nedidelis, kaina ne pagrindinis kriterijus, svarbiausia kokybė. Gal galite patarti?
Nenoriu labai veltis į diskusijas dėl medžiagų. ICyNENE yra labai geros medžiagos, bet pagal savo funkcines ir fizikines savybes, gaunamas polimeras neturi nieko išskirtinio. Deklaraciją manau galit susirast ir sulygint su bet kurio gamintojo. Jos pagrindinis privalumas, galimybė dirbti prie neigiamų temperatūrų be papildomų priemonių. O tai dirbant žiemą labai aktualu. Ta galimybė papildomai ir kainuoja. Analogas yra tik amerikiečių LAPOLLA, bet jų Lietuvoje ir net EU, jau praktiška niekas nenaudoja būtent dėl kainos. Svarbiausia renkantis putų poliuretaną pasirinkti gerą ir išmanantį aplikuotoją. Normali, ilgai ir daug dirbanti įmonė niekada nepūs prastos kokybės medžiagos. O Jeigu norit ICyNENE, kreipkitės į UAB "Juodasis gintaras".
Norint apšiltinti namo pamatus (namas be rūsio), kiek cm reikia apšiltinimo medžiagą (konkrečiai polistirolą) leisti į žemę (nuo grunto lygio)?
Siūlyčiau bent 1,20m šiltinti po žeme. Tiek šiais laikais neperšąla, bet apšiltinus mažiau yra galimybė, kad peršalus gruntui, šiltinimo sluoksnis gali atsiklijuoti. Dažnai, kai namas statomas ant gręžtinių pamatų, tokio aukščio net nebūna. Tada šiltinat prieš liejant rostverką po juo ir visą rostverko dalį. Paprastas EPS arba EPS N polestirolas pamatams netinkamas. Nebent Geoporas? Aplamai reiktų naudoti XPS polestirolą. Storis, pagal poreikį.B,A, A+ kl.? Reikia daugiau info.
Noriu pasiteirauti, ar poliuretano putos naudojamos daugiabučių sienų šiltinimui renovacijos tikslais? Kokie šios technologijos pliusai ir minusai daugiabučio atveju? Kainos skirtumai lyginant su vata ar polistirolu?
Noriu pasakyt, kad dažniausiai daugiabučių sienos nesišiltina poliuretano putomis, dėl degumo. Poliuretanas, kaip ir polestirolas, būtų tinkamas, jeigu jį užtinkuotų ar kitaip padengtų, kad pasiektumėme tinkamą mazgo degumą. Aplamai poliuretaną renovuojant daugiabučius dažniausiai naudoja apšiltinti pastatų dalis, kurias šiltinant sudėtinga pasiekti sandarumą (pvz. balkonų konstrukcijos) ir numatyta ventiliuojamo fasado apdaila.
Ruošiamės šiltinti plokščią namo stogą. Stogo konstrukcija medinė. Gegnių storis 250 mm. Projekte nurodyta šiltinti 250 mm vata tarp gegnių, 50 mm skersai tarp tašelių ir 50 mm poliuretano plokštė su folija. Tarp gegnių planuojam dėti vatą Knauf Unifit 035. Pardavėjas siūlo rinktis ruloninę vatą 240 mm storio. 10 mm lieka tarpelis, bet pardavėjas sako, kad tai ne problema, o darbas daug paprastesnis. Klausimas - ar geras toks sprendimas? Ar geriau dėti per du sluoksnius pvz.: 150 + 100 ar 200 + 50?
Jūsų vata sudrėks, išsisandarins ir liksite be šiltinimo. Patariu plokščio stogo šiltinimui rinktis tik purškiamas poliuretano putas, nieko kito (ypač kai stogas plokščias).
Nusipirkau namą kur buvo apšiltintas stogas ir galvoju ar gerai čia padaryta, kad iš vidaus tarp gegnių sudėta vata ir užklota 200 mikronų plėvelė (pridėsiu foto). Norėčiau, kad stogo apšiltinimas atitiktų A klasę. Ar reikia dadėti vatos ar čia būtų užtektinai?
Neparašėt koks vatos storis sudėtas, jei storis apie 15-20cm, tai to tikrai nepakanka... Trūksta informacijos.
Turiu sodo namelį su skardiniu stogu. Noriu apšiltinti stogą, tai yra 3 aukštas kur nėra nei židinio nei elektros, ten bus tik vasarai daroma patalpa, bet apšiltinti norisi. Sistema paprasta, gegnės, lentos ir ruberoidas. Noriu paklausti kuo galėčiau šiltinti stogą? Ką reikia dėti ir kokiu sluoksniu ant ruberoido, nes ardyti stogo nesinori? Vieni sako, kad ant ruberoido dėti stiklo vatą ir po to plėvelė ir gipsas; kiti sako, kad plėvelė, polisterolas ir plėvelė.
Polisterolas tikrai netinka skardinio stogo apšiltinimui. Mes siūlome daug paprastesnį mazgą: užpučiame gegnės poliuretano putomis atviromis poromis, po to "prišaudoma" plėvelė ir gipsas. jei norite sužinoti tikslesnę kainą, parašykite prašau daugiau informacijos: - koks gegnių storis (erdvė užputimui); - bendra stogo kvadratūra; - plėvelę prišaudysite patys ar mums įskaičiuoti; - jei turite galimybę, permeskite ir keletas nuotraukų.
Kokia kaina kvadrato poliuretaninės epoksidinės dangos? Reikalinga būtų lauko laiptams.
Priklauso nuo kvadratūros. Kaina nuo 23 Eur/m2 + PVM.
Statomo vieno aukšto namo lubų medinių balkių aukštis yra 0.25m. Ar užtenka tokio lubų apšiltinimo storio? Kokią geriausia yra naudoti lubų apšiltinimo medžiagą? Namo energetinė klasė "A".
Tokio lubų apšiltinimo storio beveik užtektų naudojant uždarų porų poliuretaną, bet ir tai nėra efektyvu, nes lieka medienos šalčio tilteliai. Gegnes būtinai reiktų "skandinti" apie 30mm.
Kaip papildomai apšiltinti stogą iš viršaus? Ruošiuosi keisti stogo dangą iš bituminio šiferio į beasbestinį. Namas medinis senos statybos, antras aukštas gyvenamas. Prieš kelis metus darytas remontas. Stogas iš vidaus šiltintas termo putomis 15 cm. Virš jų difuzinė plėvelė. Po jomis drėgmei nepralaidi plėvelė. Ar galima papildomai iš viršaus apšiltinti stogą su kuo mažesniu stogo konstrukcijos išaukštinimu?
Mažiausiai konstrukciją išaukštintų uždarų porų poliuretanas, bet toks mazgas nebūtų labai vykęs. Uždarius labiau laidžią garams medžiagą mažiau laidžia, susidarytų kondensato rinkimosi galimybė. Kadangi stogo sandarumą jau turite, paprasčiausia būtų apšiltinti 5 arba dar geriau 10 cm akmens vatos ir užkloti ją dar viena difuzine plėvele.
Ar purškiant poliuretano putomis tarp gegnių ant grebėstų (toliau eina tolis ir šiferis) nepradės pūti grebėstai? Ar galima tiesiai ant grebėstų purkšti putas, ar visgi reikalinga kokia tai plėvelė?
Norint šiltinti ant drėgmei nelaidžios medžiagos (naudojant bet kokią technologiją, įskaitant ir poliuretano) negalima. Būtinas vėdinamas oro tarpas.
Ar reikia dėti hidroizoliaciją po monolitiniu cokoliu. Cokolyje bus garažas ir gyvenama patalpa (nors ir mažai naudojama). Monolitą iš trijų pusių, kur užsipils žemės, tepėm bituku + ekstrudinis putplastis + membrana. Pamatai poliniai, niekaip neizoliuoti ir nešiltinti. Ar nesusidursime su problema, kad sienos izoliuotos, kaip ir neturėtų kauptis drėgmė, bet iš apačios pamato vis tiek kils drėgmė. Kaip tokiu atveju spręsti? Jei pamatą ir atkasime ir izoliuosime vis tiek liks poliai neizoliuoti.
Reikėtų daugiau informacijos. Kokia cokolio amplitudė, kiek cokolis yra įleistas žemėje? Bet iš pirminio Jūsų aprašo, galiu pasakyti, kad nieko daryti Jums nereikia. Reiktų apsišiltinti tik grindis. Panaudojus uždarų porų poliuretaną būtų išspręstas ir hidroizoliacijų klausimas.
Namas A++ mūrinis, bus fasadas dailylentės. Noriu padaryti sandarų namą. Sienų varža apie 8 ar geras variantas šiltinti putomis ar termovata? Kaip geriau?
A++ namui 8 R yra per mažai. Reikalavimas 10 R konstrukcinė varža. Pirmiausia reikia išsiaiškinti iš ko bus pastatytos sienos, tada apdailos tvirtinimo konstrukcija ir tik po to galime suskaičiuoti kiek tiksliai R reikia. 10 R sakykim, kad nėra jokių praradimų, tai sudarytų 22 cm uždarų porų poliuretano. Preliminari kaina 45,5 Eur/m2 su PVM. Atvirų porų reikėtų 37 cm - 31,5 Eur/m2 su PVM.
Noriu apšiltinti antrą aukštą. Karkasas medinis, kuo šiltinti grindis, kad būtų gera garso izoliacija.
Siūlyčiau karkasą ir perdangą šiltinti ir izoliuoti atvirų porų poliuretanu. Dėl garso izoliacijos reikėtų daryti sumuštinį, nes 2 tankių medžiagos geriau sugeria garsą. Kad būtų mažesnė kaina galima komponuoti atvirų porų poliuretaną ir akmens vatą. Jeigu tinka ir brangesnis sprendimas, turėtumėm maišyti uždaras poras su atviromis. Pvz., 5 cm uždarų ir 15 ar 20 atvirų porų. Dabar dėl apšiltinimo. Reikėtų daugiau informacijos, kokio lygio sprendimo norit. Jeigu B klasei, sienoms reikėtų arba 20 cm atvirų porų, arba 12 uždarų. Stogui, 25 cm atvirų, arba 15 cm uždarų porų poliuretano, Preliminarios kainos su darbais: 75 Eur/m3 atviros poros ir 175 Eur uždaros be PVM. Sprendimas labai greitas ir kokybiškas.
Senos statybos mūriniame name sienose yra oro tarpai, sienos storis 30 cm. Domina racionaliausias namo apšiltinimo būdas.
Viskas priklauso nuo to, kokio lygio sprendimo jūs norite. Jeigu jūsų namo sienose yra bent 6 cm oro tarpas, pats racionaliausias sprendimas būtų pripūsti jį poliuretano putomis. Siena pasidarytų sandari ir dabar esama varža padidėtų dar apie 2 kartus. Orientacinė kaina apie 130 Eur/m3, tai apie 8 Eur/m2 be PVM.
Ieškome unikalaus sprendimo apšiltinti 45 mm storio metalinį karkasą. Gabaritai: 5290x1810 mm. Norime išgauti kuo didesnę varžą, kad šiluma neišeitų iš patalpos, o šiltu metų laiku šiluma neateitų. Ką jūs pasiūlytumėte?
Reikėtų pamatyti karkaso konstrukciją, bet aplamai tai manau, kad tai atlikti galime. Šiltintumėm uždarų porų poliuretanu. Šiltinimo darbai preliminariai kainuotų apie 600 Eur be PVM. Tik reiktų išspręst konstrukcijos ant kurios aplikuosite pačią medžiagą klausimus. Sienos varža be konstrukcijos siektų apie 2R.
Koks medinių stogo konstrukcijų šiltinimo būdas geresnis - naudojant vatą ar poliuretaną (atvirų ar uždarų porų)? Kokie privalumai ir galimi trūkumai pasirenkant šias šiltinimo medžiagas? O gal rinktis kitas medžiagas medinių stogo konstrukcijų šiltinimui?
Pagrindinis privalumas, šiltinant stogus poliuretano putomis yra sandarumas. Žmogiškasis faktorius praktiškai yra eliminuojamas. Kadangi bet koks šiltinimas turi būti sandarus , tai trūkumų šiltinant poliuretanu aš nematau. Medines konstrukcijas aš pats labiau linkęs šiltinti atvirų porų poliuretanu. Šiuo metu galime pasiūlyti atvirų porų 75 Eur/m3 be PVM, o uždarų porų 180 Eur/m3 be PVM.
Kiek reikėtų dar papildomai apšiltinti šlaitinį stogą, kad pasiekti reikiamą varžą. Tarp 20cm gegnių sumontuotos 18 cm poliuretano putų plokštės.
Jeigu plokštės sumontuotos, tai esama varža turėtų būti apie 8R (priklausomai nuo naudotos plokštės). B klasei, jau pakankama ir dar per daug. Jeigu norit A klasės stogo, vertinant konstruktyvą, reikėtų nuo 4 iki 6 cm uždarų porų poliuretano.
Turiu seną medinį namą, pastatytą iš plonų lentų. Išorė apkalta naujomis lentomis. Man tinkamiausias būdas iš vidaus šildyti. Židinys dega, o kambarys šaltas. Ką patartumėte?
Dėl kai kurių fizikinių veiksnių, iš vidaus šiltinti pastatą daugiau kaip 5 cm nerekomenduojama, o dar tiksliau tai ir negalima. Pats paprasčiausias būdas gerai užsandarinti jūsų namą - sakykim 4 cm uždarų porų poliuretano. Jeigu plotas būtų pakankamas, nors 150 m2, kvadrato kaina butų apie 8 Eur/m2.
Kokią akmens vatą patartumėte naudoti šlaitiniam 45 laipsnių karkasinio namo stogui (atstumas tarp gegnių 70 cm, gegnės ilgis 4,20 m, plotis 20 cm) ar lakštinę ar ruloninę TOP ROC. Kuri geriau laikysis? Beje, kodėl ruloninė akmens vata TOP ROCWOL netinka dėti į karkasinio namo sienas juk jos tankis (kietumas) labai panašus kaip lakštinės? Ar turi reikšmę (ar nepakis jų savybės) kaip tas minėtas vatas kloti SKERSAI ar IŠILGAI, nes yra skirtingi atstumai tarp karkaso elementų?
Jeigu karkaso konstrukcijas sudėjote ne pagal lakštinės vatos dydžių parametrus, tai kokybiško apšiltinimo vargu ar galite tikėtis. Visi medžiagų (vatos) pjaustymai ir taikymai į karkaso konstrukciją prives prie nesandaraus pastato. Jūsų atveju protinga būtų naudoti aplikuojamas medžiagas, kurios nepriklauso nuo karkaso konstrukcijos matmenų. Tiksliau užpildo konstrukciją. Vienas iš sprendimo būdų purškiamo poliuretano panaudojimas. Tai tikrai nėra labai brangu ir gaunamas labai sandarus pastatas. Pvz. B klasės namo sienai jums reikėtų maks. 20 cm (5,4 R), o stogui 25 cm (6,75 R). Tokių mazgų kvadratinio metro preliminari kaina su darbais ir medžiagomis, galėtų būti apie 16 Eur m2 sienai, ir apie 20 Eur m2 stogui.
Stogas skardinis, po skarda skersiniai su oro tarpu, ant gegnių Jutofol antikondensacinė plėvelė. Kaip teisingai apsišiltinti stogą iš vidaus?
Pats paprasčiausias būdas pripūsti tarp gegnių atvirų, arba uždarų porų poliuretano. Ekonomiškai naudingiausia naudoti atvirų porų poliuretaną. B klasės stogui pakankama būtų 24 cm (varža R 6,31, U-0,16) A klasės stogui 38 cm (varža 10 R, U-0,1).
Planuoju šiltinti palėpę purškiamomis putomis, gegnių storis 7 cm, plotis 13 cm. Ar užtenka pripučiamo sluoksnio 13 cm, jei ne, tai koks turėtų būtų storis tokio sluoksnio? Kokiu sluoksniu purškiamomis putomis reiktų užpurkšti laukines palėpės sienas?
Jegu norite šiltinti uždarų porų poliuretanu, tai priklausomai nuo Jūsų sienų apšiltinimo rekomenduočiau nuo 12 cm. Jeigu šiltiname atvirų porų poliuretanu, rekomenduočiau nuo 20 cm. Panašiais sluoksniais rekomenduočiau ir palėpės sienų šiltinimą, bet galutinis sprendimas tik įvertinus objektą vietoje ir išsiaiškinus Jūsų poreikius.
Vieno aukšto namo statybai galvoju rinktis lode keratherm keramikinius blokelius 25 arba 38 cm storio. Kokio šiltinmo sluoksnio reikėtų 25 cm blokeliu ir 38 cm blokeliui? Kokią medžiagą geriausia rinktis šiltinmui? Ir 25 ar 38 cm blokelius pasirinkti?
Keraminių keratherm blokelių varža yra: 25 cm pločio 1,14 R , o 38 cm pločio 2,53R Nežinau ką Jūs dabar renkatės, bet pirmaiusia reikia žinoti, kokios en. klasės namą Jūs statote. B klasės namo sienos varža turėtų būti 5R, o A klasės 8,3R. Paprasta artmetika Naudojant 25 cm blokelius B klasės namui reiktų 10 cm uždarų porų poliuretano ir tai kainuotų apyt. 18,5 Eur m2, o A klasės 18 cm (33,3 Eur m2). Jeigu naudosite 38 cm blokelius, tai B klasei reikės 7 cm (13,3 Eur m2), o A klasės pastatui 15 cm (27,75 Eur m2).
Įrenginėjame palėpę ir norėčiau pasidomėti kokio storio ir kokiomis medžiagomis šiltinti stogą.
Kad žinoti tiksliai kiek reikia šiltinti būtent Jūsų stogą reikėtų daugiau informacijos. Pirmiausia, kiek yra šiltintos,arba bus šiltinamos Jūsų pastato sienos. Standartiškai siūlome šiltinti 20 cm atvirų porų poliuretano, arba 12 cm uždarų porų. Abiem atvejais poliuretano sluoksnių varža sudaro apie 5,5 R. Energetinis koeficientas vertinant medžiagos sandarumą 97%. Jeigu norite pagal dabartinius reikalavimus pasiekti U-0,16 (dabartinis STR standartas) reiktų šiltinti 25 cm atvirų porų arba 15 cm uždarų porų poliuretano. Varža abiem atvejais siektų apie 6,8 R. Energetinis koeficientas 98% (daugiau praktikoje nepasiekiama).
Po sienų iš lauko pusės apšiltinimo iš vidaus sienos pradėjo pelyti, ką daryti?
Dažniausiai, kai apšiltinus pastatą iš išorės viduje atsiranda pelėsis, trūksta veniliavimo. Nes pastatas pasidarė sandarus ir jame natūraliai renkasi drėgmė. Visais atvejais norint turėti šiltą ir sandarų pastatą, reikia žinoti, kad bus susidurta su ventiliavimo problemomis. Dėl šios priežasties, statant A, A+ir A++ pastatus privalomos rekuperacinės sistemos. Galima vėdinimą susitvarkyti ir paprastai (pabandyti susitvarkyt esamą ventiliaciją) arba paprasčiausiai vėdinti patalpas kiekvieną dieną praveriant langus. Galima statytis drėgmės rinktuvus ir t. t.
Kaip šiltinti vieno aukšto namo šlaitiniu stogu sienos - stogo - perdangos sandūrą, jei šiltinsis perdanga. Išeitų, kad nuo ,,murloto'' per sieną eitų šalčio tiltas.
Ar šiltinsit stogą, ar perdangą, bet kuriuo atveju reikia apšiltinti ir murlotą ir šiltinimo sluoksnį sujungti su išorės šiltinimo medžiaga. Paprasčiausia tai padaryti naudojant purškiamą poliuretaninę dangą.
45% rekomenduoja
9 atsiliepimai
lo
2020-08-14, Ukmergė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
al
2020-07-14,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Yra namas su šlaitiniu stogu (skarda), apšiltintos vata tik negyvenamos palėpės grindys. Norėčiau apšiltinti papildomai šlaitus ir palėpės fasadines sienas. Namo grindų kvadratūra apie 80 kv.m., šlaitų ploto tiksliai nežinau, bet pasitelkus Pitagorą galima apskaičiuoti, kad apie 90 kv.m.+fasadai+gal dar grindis užpurkšti ant vatos. Ar būtų galima per tas putas vaikščioti? koks minimalus storis apšiltinimo medžiagos? Prašome susisiekti su manimi.
ju
2020-05-08,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, Kiek kainuotų poliuretaninės epoksidinės grindys dviems balkonams po 4,5 kv. m? Balkonų pagrindas betonas. Balkonai 8ame aukšte.
al
2020-04-28,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
vy
2020-03-21,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.kokia kaina 1 m3 poliritano putu oro tarpui apšiltinti
ri
2020-01-05, Raseiniai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Po grindimis 10 cm oro tarpas, reikia apšiltinti. Pirmas aukštas.
ri
2019-06-17,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki,ar galetumet Vokietijoje Primasens mieste buto lubas apsiltinti 65kv ?
er
2019-06-10, Prienai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėsiu apšiltinti putomis palėpę, apie 100 kv., 30 cm storio atviromis putomis. Kokia būtų kaina? Kokias putas naudojate?
in
2019-06-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.