Rodomi įrašai 1-7 iš 7.
Domina fibrocementinių plokščių kaina. Apie 120kv. m, pilkos spalvos, kiek kainuotų?
SCP plokštė 25 mm storio, kaina 5,9 Eur/m2 + PVM.
Domina fibrocementinių plokščių kaina, pigiausia ir vidutinė. Tarpusavyje jų skirtumas koks būtų? Kokie dar bus reikalingi elementai kampams, langams ir jų kaina? O gal būtų galima atsiųsti projektą ir mums paskaičiuotumėte bendrą kainą? Montavimo kaina. Namas bus karkasinis, vieno aukšto 120kv.m.
SCP plokščių kaina: 25mm storio 5,9 Eur/m2; 35mm storio 6,9 Eur/m2 be PVM.
Noriu namą iš lauko pusės apkalti OSB plokštėm. Ar galima OSB plokštes padengti dekoru?
Siūlyčiau iš lauko pusės panaudoti plokšte SCP. Ją galima padengti dekoru.
Kas yra skiedrų cemento plokštės? Ir kam naudojamos skiedrų cemento plokštės?
Skiedrų cemento plokštės tai specialia technologija supresuotos spygliuočių skiedros su cementu, kitaip tai tiesiog statybinė plokštė. Skiedrų cemento plokštės naudojamos statinių apsiuvimui, nenuimamiems klojiniams ir paklotams.
Kokia kaina skiedrų cementų plokščių ir kokie galimi storiai?
Skiedrų cemento plokščių kaina: 25 mm storio 5.90 Eur/m2 (kaina be PVM). 35 mm storio 6.90 eur/m2 (kaina be PVM).
Kokios yra skiedrų cemento plokščių savybės? Kokia sudėtis? Kuo skiedrų cemento plokštės geresnės nei kitos?
Pagrindinės skiedrų cemento plokščių savybės: - ekologiškumas (skiedrų cemento plokščių sudėtyje nėra kenksmingų ir pavojingų žmogaus sveikatai medžiagų); - ilgaamžiškumas; - energijos efektyvumas; - priešgaisrinis saugumas, atsparumas ugniai; - akustinis komfortas (garso izoliacija ir absorbcija); - biologinis atsparumas (skiedrų cemento plokštės atsparios pelėsiams, vabzdžiams, bakterijoms, graužikams); - atsparumas šalčiui; - aukštas konstrukcijos tvirtumas. Skiedrų cemento plokščių sudėtis: 90 % mediena ir 10 % cementas. Todėl didžiausias privalumas skiedrų cemento plokščių ir yra tas, kad šios plokštės neišbrinksta nuo drėgmės.
Domina cemento drožlių plokštės. Norėčiau sužinoti kokių spalvų turit? Ar tik vieną? Ar jos dažomos? Kokia jų sudėtis?
Mūsų skiedrų cemento plokštės (SCP) yra pilkos spalvos. Galima dažyti norima spalva. Sudėtis: 90 % mediena irr 10 % cementas, pagal sudėtį ir savybes praktiškai prilygsta medžiui.