Rodomi įrašai 1-4 iš 4.
Sodo name lubos iškaltos OSB plokšte, nutariau kad reikia dažyti baltai. Nuglaistėm lubas ir sudūrimus plokščių mediniams paviršiams skirtu gruntu, po to dažėm vandeniniais dažais skirtais gipsiniams ir betoniniams paviršiams dažyti. Kitą dieną pasimatė pūslės-atšoko dažai. Kaip galima atitaisyti, ar jau neįmanoma pataisyti ir prisukti gipskartonio plokštes ir vėl iš naujo visas lubas apdirbti? Jei galima,norėčiau greito patarimo.
Grunto nebuvo arba per mažai gruntuota. Nuvalyti atšokusius dažus, išgruntuoti, perglaistyti, patrinti, vėl išgruntuoti, tada dažyti. Tik po kiekvieno veiksmo reikia palaukti, kol išdžius.
Ar tinka epoksidinė danga seniems betoniniams laiptams gyvenamame name? Kokio kiekio reiktų - 62 laipteliai - 1x0,44m (apie 90 kv.m). Kiek kainuoja darbas ir kiek medžiagos?
Daugiabučio laiptinėje naudojame poliuretaninius dažus, jie greičiau džiūna, o pagal atsparumą nenusileidžia epoksidinei dangai. Vieno kv.m kaina su paruošimu, darbu ir medžiagomis nuo 9 eurų. Tiksliau galiu pasakyti tik vietoje.
Domina tapetavimo darbų kainos. Kiek vietų bus tiksliai nežinome, bet darbai visoje Lietuvoje. Tapetas kažkur vienoje vietoje 3500x2500 mm laminuotas bus.
Tapetų klijavimo darbai kainuoja 4 Eur/m2.
Mane domina sienų dažymas bute, kurio bendras plotas 86 kv m. Sienas reikėtų perdažyti 2 kambariuose ir svetainėje. Kiek tai kainuotų? Ar galima turėti savo dažus? Per kiek laiko atliekami dažymo darbai?
Taip, savo dažus galite turėti, jei tik jie tinkami. Sienų dažymo kaina būtų nuo 6 Eur/m2.