Rodomi įrašai 1-25 iš 80.
Karkasiniame name, antrame aukšte įrengiame vonios kambarį. Grindyse OSB plokštė. Ar galima ant OSB plokštės iškarto dėti hidroizoliaciją? Ar būtina ant OSB ploštės pirma dėti Knauf cementines plokštes ir tik po to hidroizoliaciją?
Unolastic hidroizoliaciją galima tepti ant OSB, jei plokštė 18-22mm storio, rekomenduotina su išdrožomis, atstumai tarp sijų iki 50cm. Sujungimai ir kampai armuojami juosta Rinfotex.
Domina sodybos rūsio hidroizoliacija. Problema ta, kad rūsio sienos yra akmeninės, o grindys neišbetonuotos, tiesiog gruntas. Kaupiasi drėgmė ir norisi susitvarkyti šią problemą. Ką galite pasiūlyti, domina visi variantai.
Sveiki, kylančią drėgmę akmeninėse sienose galima stabdyti injekcinėmis medžiagomis - Freezteq, Vandex IC ar Vandex VIM. Sienų hidroizoliacinė danga - Vandex BB75 / Vandex Uni Mortar 1. Grindų neišbetonavę neapsaugosite, betonuojant galima naudoti kristalinės hidroizoliacijos priedą Vandex AM10.
Pro stogą sunkiasi vanduo. Naujai pastatytame name viename kambaryje pro stogą sunkiasi vanduo. Stogas plokščias: profiliuota skarda, puta, vata, puta ir prilydoma bituminė danga. Atvykus meistrams jie nemato, kur ir kas galėtų būti pažeista ir kodėl sunkiasi tas vanduo. Sako čia ne prilydymo klaida. Kaip išspręsti problemą?
Galimų defektų variantų daug: gali skverbtis per nesandariai užlydytas siūles bituminėje dangoje, netinkamai užsandarintas įlajas, ventiliacijos kaminėlius, gali būti pažeista danga ir t.t. Tokiu atveju galima remontuoti naudojant remontinę mastiką IKOpro Repair Compound arba padengti visą paviršių tepama poliurėja NEPROOF POLYUREA R.
Sienų įtrūkimas, baltų plytų. Kaip galima greitai ir kokybiškai be vargo užtaisyti plyšius? Pvz. hermetikai ar kažkas panašaus, kad toliau netruktų?
Rekomenduojame didesnius sienų trūkius užsandarinti hermetiku A1 (galimos kelios spalvos), po to visą paviršių impregnuoti impregnantu SILIMPER NANO. Impregnantas neleis įsiskverbti vandeniui į poras, ko pasekoje ir atsiranda trūkiai (tuo atveju, jei trūkio atsiradimo neįtakoja judanti konstrukcija).
Įrengti gręžtiniai pamatai su 60cm gylio rostverku. Po rostverku ir iš vidinės namo pusės išklijuota 10cm ekstrudiniu polistirolu. Noriu pasidaryti pamatų hidroizoliaciją. Ar teisingas pasirinkimas būtų ištepti namą kristaline hidroizoliacija (iš lauko ir nuo būsimų blokelių) plius dėti prilydomą dangą? Ar geriau tepti kaučiuko pagrindo mastika + dėti prilydomą dangą? Kiek maždaug gali kainuoti prilydomos dangos darbai? Kokius konkrečius produktus rekomenduotumėt šiam atvejui?
Rekomenduojame gręžtinių pamatų hidroizoliavimui naudoti kristalinę betono hidroizoliaciją Vandex Super. Privalumas prieš kaučiuko mastiką - skverbiasi į konstrukciją, apsaugo betoną nuo vandens poveikio visame tūryje, visam laikui.
Atliekant vonios hidroizoliaciją, ar galima iškart pratepti ir grindis? Ar nieko nenutiks, kad bus vaikščiojama ant mastikos, kol klijuos sienų plyteles ir pan.?
Atliekant vonios hidroizoliaciją, reiktų padengti visus paviršius, kur prognozuojamas vandens kontaktas. Mechaninis atsparumas tiesioginiam vaikščiojimui priklauso nuo pasirinkto produkto savybių, visai atvejais mastika turi būti pilnai išdžiuvusi. Vonios hidroizoliacijai galime pasiūlyti šias dangas: SOLOFLEX, UNOLASTIC, dvikomponentę OSMOFLEX. Kampų ir jungčių papildomai apsaugai naudojama trisluoksnė sandarinimo juosta SOLOBAND.
Rostverko liktiniai klojiniai iš EPS 100. Patarkite, kokią hidroizoliaciją naudoti ant rostverko (EPS 100 ir betonas). Taip pat, kuo dažyti EPS 100, kad apsaugoti nuo UV.
Rostverko hidroizoliacijai rekomenduojame naudoti savaime lipnią HDPE membraną INDEXTENE HDPE SUPER arba SELF DAN PE PLUS.
Kokiu būdu geriausia sandarinti grindų ir sienos sujungimą? Bei kokios medžiagos patikimiausios? Kokį gruntą naudoti? Pvz. ar Siga plėvelę ar mastiką?
Sandarinimo medžiagos parinkimui reiktų daugiau informacijos apie konstrukciją. Jei grindys ir siena bus betoninės, galima sujungimų sandarinimui naudoti KUNEX A190 technologinių siūlių sandarinimo juostą, jei nauja konstrukcija bus glaudžiama prie senos - naudojamos besiplečiančios juostos SOLOBAR BENTO arba SOLOBAR POLY, jei grindys ir sienos jau sumontuotos - galima naudoti PROOFMATE FD sandarinimo juostą arba hermetikus FIX-O-FLEX ar SOLOCON PU35.
Namas stovi nuokalnėje, kaip ir dauboje, šlampa pamatas, net pirmame aukšte sienos prie grindų šlapios. Pamatą apžiūrėjus matosi, kad likę tik akmenys ir smėlis, žvyras, cemento tik likučiai. Kokia būtų remonto eiga? Pirma bandyti sutvirtinti pamatus atkasus, tada gruntuoti, tepti mastiką, šiltinti, tiesti plėvelę ir daryti drenažą? Kokio storio drenažo vamzdis turėtų dėtis ir su kokosu ar geotekstile, jei molis žemesniame sluoksnyje? Ir kodėl šlapia siena pirmame aukšte prie grindų? Vien dėl drenažo nebuvimo ar dar kitų priežasčių?
Šlampančio pamato remonto eiga: pamatų sutvirtinimas, hidroizoliacija (cementinė teptinė Vandex BB75, teptinė bituminė IKOpro Foundations arba klijuojama SELF DAN PE PLUS), apšiltinimas, drenažinė membrana nueinanti link drenažinio vamzdžio. Pirmame aukšte siena šlampa, nes tarp pamato ir mūro pažeistas (arba iš vis nėra) horizontalios hidroizoliacijos sluoksnis, drėgmė kapiliarais keliauja aukštyn. Atstatyti (sukurti) horizontalią hidorizoliaciją galima naudojant FREEZTEQ, VANDEX VIM arba VANDEX IC produktus).
Rūsyje būna vandens. Bus betonuojamos grindys ir įrengiamas grindinis šildymas. Koks teisingas "sluoksniavimas" siekiant hidro ir termoizoliacijos? Ar tikslinga kloti bituminę membraną, ar geriau naudoti betono priedus? Ar galima naudoti kristalizuojančius betono priedus įrenginėjant grindinį šildymą?
Hidroizoliuojantys betono priedai efektyvūs, kai yra pakankamas monolitinio betono sluoksnio storis, min 10 cm. Rekomenduojame naudoti ir priedą, ir hidroizoliacinę membraną. Rūsio grindų sumuštinis - betono pagrindas (juodgrindės), savaime lipni bituminė danga SELF DAN PE PLUS, apšiltinimas, atspindinti plėvelė, šildymo sistema, betono sluoksnis. Į betoną rekomenduojame įmaišyti kristalinės hidroizoliacijos priedą VANDEX AM10.
Kokia medžiaga geriau izoliuoti pamatą nuo drėgmės? Pamatas šiltinamas nebus, pastatas akmeninis, drenažas aplink pastatą yra. Apjuostas pamatas dėl tvirtumo.
Siūlome pamatus hidroizoliuoti nuo drėgmės pasirinkus kažkurią priemonę iš šių: kristalinę Vandex Super arba paviršinę Vandex BB75.
Aplink namą su rūsiu reikalingas drenažas, nes į namą sunkiasi vanduo per pamatą. Esmė tame, kad rūsys yra ne po visu namu. Ką tokiu atveju daryti? Atsikasti visą pamatą vienodu gyliu, ar drenuoti tik tas puses, kur yra rūsys? Aišku toliau seks pamatų šiltinimas.
Besiskverbiančio vandens per pamatą, pamato hidroizoliacijai siūlome Vandex medžiagas, galima naudoti tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
1986 m. daugiabutis, blokas/geltona plyta, 4 aukštas iš 6, butas vidinis. Šiemet pradėjo šlapti išorinė siena (blokas) visu plotu. Siūlė yra ties langu, bet šlampa nuo lubų. Pas kaimyną, viršuje, sausa. Per lietų vanduo sunkias labiau, nelyjant - mažiau. Siūlės iš išorės be matomų įtrūkimų, siena šlampa visu plotu ir intensyviai (pusmetris balos ant grindų), tačiau, kai nėra jokių įtrūkimų, nesimato iš kur tas vanduo sunkiasi (nėra taip, kad vienam kampe labiau, kitam mažiau). Labai reikia patarimų ar idėjų, galbūt kontaktų, kas galėtų pagelbėti.
Nesant galimybės identifikuoti konkretaus pratekėjimo vietos, rekomenduojame išorinės sienos paviršių padengti impregnantu SILIMPER NANO. Impregnantas įsiskverbs į poras ir neleis patekti lietaus vandeniui į konstrukcijas.
Drėksta rūsio sienos. Norėčiau konsultacijų apie drėgmės pašalinimo būdus.
Jei rūsio drėkstančios sienos yra betoninės, galima jas apsaugoti nuo vandens kristaline hidroizoliacija Vandex Super, prieš tai suremontavus visus įtrūkimus, siūles su Vandex Uni Mortar 1. Taip pat būtina užtikrinti rūsyje ventiliaciją.
Kokį patartumėte skystį naudoti? Sienos konstrukcijoje kas 8–12 cm išgręžiamos kiaurymės, kurios užpildomos hidroizoliacinių savybių turinčiu skvarbiu skysčiu. Jis įsigeria į sienos konstrukciją ir sudaro vandeniui nelaidžią užkardą.
Jeigu turima omenyje horizontalios hidroizoliacijos barjero sukūrimas /atstatymas - galima naudoti FREEZTEQ šaldytų kapsulių sistemą, VANDEX IC injekcinį kremą arba VANDEX VIM injekcinį skiedinį. Gręžiamų skylių diametras, gylis ir atstumas tarp jų priklauso nuo pasirinktos medžiagos. Jei turima omenyje vandens pratekėjimų stabdymą - naudojamos injekcinės dervos PUR-O-STOP, PUR-O-RIP.
Ar galima vertikalią pamato hidroizoliaciją įrenginėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus? Ar tiesa, kad pilnai pamatą hidroizoliuoti nėra gerai, nes pamatas turi turėti bent vieną atvirą sieną "kvėpavimui"? Taip pat - kada yra tinkamas laikas įrenginėti hidroizoliaciją? Pamatas stovėjo 1.5 mėn. vasaros metu, ar jau galiu hidroizoliuoti? Betonas naudotas C25/30 XC-2.
Pamato hidroizoliacijai galima naudoti kristalinę hidroizoliaciją Vandex Super arba cementinę paviršinę hidroizoliaciją Vandex BB75. Abi hidroizoliacijos yra kvėpuojančios, gali būti dengiamos ant drėgno betono, esant temperatūrai > +5oC.
Ar reikia hidroizoliuoti (tepti hidroizoliaciją) rostverką vertikaliai iš vidinės pusės arba kai rostverkas yra viduryje namo (kaip atraminė dalis)? Ar reikia hidrozoliuoti pamatus (vertikales dalis) pertvarinėm sienom namo viduje?
Hidroizoliuoti vertikaliai rekomenduojame visas rostverko konstrukcijas, kurios liečiasi su gruntu arba yra rizika, jog konstrukciją pasieks gruntinis vanduo. Betonui hidroizoliuoti rekomenduojame kristalinę hidroizoliaciją Vandex Super, kuri įsiskverbusi į betoną, užsandarina betono poras visame tūryje.
Kokias medžiagas naudoti sandarinimui tarpui tarp murloto ir monolitinio žiedo? Taip pat bus naudojamos ir metalinės konstrukcijos, ant kurių dėsis perdangos sijos. Ar reikėtų šias vietas taip pat izoliuoti metalą ir medį? A+ klasės namas.
Tarpą tarp murloto ir monolitinio žiedo rekomenduojame padengti dvejais sluoksniais savaime lipnios HDPE membranos SELF DAN PE PLUS.
Daugiabučio namo vieno galo butai pelija ir drėksta sienos, stogo danga buvo pakeista prieš 5 metus. Prapjovus seną stogo dangą aukštesnėje vietoje yra daug drėgmės ir yra pakeltos kelios pūslės. Kaip tokiu atveju išdžiovinti stogą? Kad pašalinti problemą ar būtina nuimti visą stogo dangą ir šiltinimą, ir apšiltinti naujai? Ar yra dar kokių sprendimų būdų?
Reiktų atidžiai įvertinti viso daugiabučio namo stogo dangos būklę, pūslių ir kitose defektinėse vietose dangą pašalinti, išdžiovinti pagrindą ir uždengti naują sluoksnį ant pažeistų vietų. Smulkius pažeidimus, nesandarias siūles galima suremontuoti bituminėmis mastikomis IKOpro Repair Compound arba IKOpro Stickall. Visuose, platesniuose nei 10 m, stoguose privalo būti įrengiami ventiliacijos kaminėliai, ~60-80 m2 stogo plote turi būti įrengtas ne mažiau kaip vienas kaminėlis. Taip pat reiktų įvertinti ir daugiabučio namo sienų siūlių būklę ir esant reikalui užsandarinti. Siūles galima sandarinti naudojant hermetiką SOLOCON PU35 arba hermetiką A1.
Baseinas išklijuotas plytelėmis 2m x 1,60 plotas. Pasirodo baseinas nesandarus, praleidžia vandenį. Kokia poliuretaninė epoksidinė danga tiktų ant baseino plytelių ir kokia būtų kaina?
Šiuo atveju patikimesnis sprendimas būtų pašalinti plyteles, suremontuoti betono siūles/trūkius, padengti hidroizoliacija (Vandex BB75 arba OSMOFLEX AB) ir klijuoti plyteles. Jeigu pasirenkamas variantas be plytelių - galima dengti Vandex BB75 (ne dekoratyvinė hidroizoliacija) arba Vandex BB75 + išlyginamasis sluoksnis + NEOPOX POOL epoksidinė danga plaukimo baseinams (dekoratyvi danga).
Gal galite patarti kaip užsandarinti šulinio žiedų sandūras?
Jeigu šulinys naujai montuojamas, galima žiedų sandūroms naudoti tarpines AQUA TACKSEAL arba SOLOBAR BENTO. Jei šulinys jau sumontuotas - siūlės remontuojamos naudojant mišinį Vandex Plug, dėl papildomos apsaugos galima padengti teptinėmis dangomis Vandex Super arba Vandex BB75. Vamzdžių įvadai (jei tokie yra) sandarinami naudojant Swellseal Mastic WA hermetiką.
Turime ~60 metų senumo plytų mūro garažą, garažų masyve. Stogo danga- perdanga su oro tarpais, iš išorės bituminė danga. Lubos tam tikrose vietose drėksta. Vietose kur stogo/lubų perdangos pasideda ant sienos- siena sudrėkusi. Buvo dengta nauja bituminė stogo danga, tačiau vis tiek drėksta. Įtarimas, kad per perdangos oro tarpus atbėga vanduo iš kaimynų pusės. Ką patartumėte?
Patikimiausias sprendimas būtų užsandarinti/atnaujinti stogo dangą ir gretimuose stogo plotuose, ne tik virš konkretaus garažo. Iš vidaus problemą galima spręsti suremontuojant siūlę su Vandex Uni Mortar 1 ir padengiant Vandex BB75 hidroizoliacija.
Kuo patartumėte hidroizoliuoti betoninius lauko laiptus?
Norint hidroizoliuoti betoninius lauko laiptus, rekomenduojame naudoti giluminę kristalinę hidroizoliaciją VANDEX SUPER arba dekoratyvią poliuretano hidroizoliaciją MARISEAL 250 su kvarciniu smėliu.
Kokiu gruntu (firmos pav.) ar kita medžiaga reikėtų apsaugoti keramikinius blokelius nuo išorinių veiksnių (lietus, sniegas, šaltis) peržiemojimui?
Galime pasiūlyti impregnantus: SOLOCON SIL15 arba SILIMPER NANO. Dengiami tepant arba purškiant, neleidžia lietui įsigerti į blokelius ir taip apsaugo nuo šalčio sąlygoto skeldėjimo.
Planuojame kloti klijuojamą vinilą vonios kambaryje. Dušo zonoje bus plytelės, ten kur wc ir kriauklė - vinilas. Klausimas kaip su hidroizoliacine medžiaga - ties dušu, kur plytelės jos būtinai reikia, o kaip po vinilu? Ant jo vinilas turbūt nekibs, ar galima netepti hidroizoliacinio sluoksnio klojant vinilą vonioje? Ir ar pakanka vietoj išlyginamojo sluoksnio užglaistyti universaliu smulkiagrūdžiu remontiniu glaistu (nauja statyba, pakankamai lygios grindys reikia užtaisyti minimaliai duobutes)?
Dėl konkrečių vinilo klijų sukibimo su konkrečia hidroizoliacija, reiktų atlikti bandymo testą. Hidroizoliacijai galime pasiūlyti SOLOFLEX vienkomponentę hidroizoliaciją arba OSMOFLEX AB dvikomponentę hidroizoliaciją.
Europos pr. 85, Kaunas
100% rekomenduoja
9 atsiliepimai
na
2020-06-10, Vilnius
in
2020-05-15, Jonava
lo
2020-04-24, Pakruojis
li
2020-02-09, Marijampolė
al
2019-10-24, Klaipėda
ma
2019-07-10, Kaunas
sa
2019-07-08, Klaipėda
Labai informatyvūs ir greiti atsakymai.
ar
2019-06-12, Vilnius
pa
2019-05-27,