Rodomi įrašai 1-5 iš 5.
Iš kokios masyvo medienos pagaminti lauko baldai ir geriausi ir labiausiai atsparūs klimato poveikiui ?
Mūsų terasos baldai gaminami iš natūralios uosio medienos. Tai viena tvirčiausių medienos rūšių, todėl pagaminti iš uosio baldai yra kieti, ilgaamžiai, atsparūs drėgmei ir temperatūros pokyčiams. Medienos tekstūra raiški, spalva šviesesnė už ąžuolo. O sodo baldai gaminami iš džiovintos ąžuolo medienos. Ąžuolo mediena sunki, tanki, jai būdingas atsparumas puvimui ir deformacijoms. Ąžuoliniai baldai yra gražios tekstūros ir gilios, sodrios spalvos.
Kokiomis priemonėmis būtų geriausia impregnuoti ąžuolinę sūpynę ir lauko baldus?
Mes visuomet lauko baldus dengiame vokiečių firmos “Remmers” impregnantu. Sodo mediniai dekoratyviniai elementai nuo drėgmės, temperatūros ir vėjo gali prarasti spalvą, formą, todėl padenkite juos impregnantu, skirtu medienos apsaugai. Kartą per 2-3 metus medinius baldus patartina nuvalyti ir perlakuoti arba padengti specialia, medžiui skirta alyva, impregnantu.
Kokios priemonės būtų geriausios seniems lauko baldams restauruoti? Kaip lauko baldus prižiūrėti, kad jie nebluktų nuo saulės ir drėgmės?
Sodo mediniai dekoratyviniai elementai nuo drėgmės, temperatūros ir vėjo gali prarasti spalvą, formą, todėl padenkite juos impregnantu, skirtu medienos apsaugai. Eksploatuojant baldus lauko sąlygomis, patariame juos laikyti pastogėje. Žiemą medinius baldus reikia įnešti į pastato vidų arba laikyti terasoje su stogeliu. Įnešti į vidų baldus svarbu tam, kad jie neįtrūkinėtų. Po žiemos medis bus tokios pat malonios išvaizdos, kaip ir praėjusią vasarą. Kartą per 2-3 metus medinius baldus patartina nuvalyti ir perlakuoti arba padengti specialia, medžiui skirta alyva, impregnantu.
Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis lauko baldus sodui? Ar gali tie baldai tiesiog būti pastatyti žolėje?
Daugelis baiminasi, kad natūralūs mediniai baldai gali supūti, pakeisti formą, prarasti pirmykštę spalvą. Rinkdamiesi natūralios medienos gaminius, kruopščiai juos apžiūrėkite – mediena turi būti tinkamai nušlifuota, kraštai ir paviršiai lygūs. Jeigu perkate lakuotus baldus – patikrinkite, ar jie tolygiai blizga. Patikrinkite konstrukcijos tvirtumą, atkreipkite dėmesį į papildomas tvirtinimo detales, atsisėskite ant kėdes ir patikrinkite stalo stabilumą. Įsigyjant baldus tiek namui, tiek sodui, svarbu teisingai planuoti erdvę ir baldų išdėstymą. Kėdės, stovinčios prie stalo, užims papildomai apie 60 cm., taip pat iki 1 m laisvo ploto reikia palikti ir už jų, kad būtu patogu vaikščioti.
Kokie yra privalumai vidaus durų iš medžio masyvo?
Vienas iš pagrindinių vidaus durų iš medžio masyvo privalumų yra tai, kad natūralus medis yra ekologiškas ir ilgaamžis gaminys.
45logo.png
J.Mažeikos g.10, Pagramantis, Tauragės raj.