Buto po remonto kadastriniai matavimai

Klausimas:
Norėčiau gauti daugiau informacijos apie buto kadastrinius matavimus. Šiuo metu parduodu butą. Bute yra išardyta 1 neatraminė siena, name (Klaipėdos tipo)-balkone-lodžija pakeisti langai vietoj medinių į plastikinius, išimtos durys iš kambario į balkoną, palikta tik arka. Kokius dokumentus turiu paruošti, kad galėčiau parduoti - inventorizacija ir deklaravimas? Ar reikia plano ir gyventojų parašų dėl padarytų pakeitimų?
Komentarai:
Visa tai, ką parašėte, yra paprastasis buto remontas. Jei pirkėjui tinka pardavimas be remonto įteisinimo, išsiimate energetinį buto sertifikatą ir butą parduodate su senais duomenimis. Na, o jei pirkėjui reikia sutvarkyto ir įregistruoto paprastojo remonto, tai užsakote pas matininkus (pasirinkimas matininkų firmų tikrai platus) kadastrinių matavimų bylos atnaujinimą, baigtos statybos deklaraciją, visa tai užregistruojate Registrų centre ir išsiėmę energetinį buto sertifikatą-butą parduodate.
Zigmantas, NT matininkai, UAB
Reikėtų pamatyti Jūsų buto senus kadastrinių matavimų brėžinius. Jei juose įstiklinto balkono nėra, tada reikės pradėti ne nuo matavimų, o nuo projekto. Nes balkono įstiklinimui reikalingas projektas. Jei reikės daryti projektą, reikės namo gyventojų parašų. Bet dėl projekto, reikia kreiptis į architektus.
Marius, GEOLINE
 
Sritis:
Sritis: