Reikia nugruntuoti lauko dailylentes, kurias turiu kaip suprantu iš pradžių prg 30 gruntu? Vėliau impregnuoti ekotep?
Lauke stovi medinės kolonos ir jos visos sutrūkinėjusios. Kuo galima užpildyti įtrūkimus, kad jos laikytų?
Kokias priemones bei chemiją reikėtų naudoti, plaunant po gaisro aprūkusias sienas ir po to kokiu gruntu gruntuoti ir dažais dažyti, kad visiškai panaikinti dūmų kvapą?
Naujas sodo namelis prieš 2 mėn. buvo dažytas Valtti Plus Complete dažyve (natural pine). Atsitiko taip, kad dalį namuko reikia perdažyti (vyko gaisras). Ar galima Valtti dažais dažyti iš karto ant buvusios dažyvės (lentos eglės, obliuotos)? Ką patarsite? Ar galima Valtti plius Complete dažyti namelio vidų?
Koks gruntas tiktų dažant dispersiniais dažais lakuotą paviršių?
Noriu paklausti, kokį gruntą naudoti jau dažytai pinoteksu, bet nuvalytai medienai, jei norime dabar dažyti Akva villa lateksiniais dažais.
Turiu raudonų plytų sieną. Siena anksčiau buvo kalkinta. Dalis kalkių nubyrėjo. Likusios kalkės buvo nuplautos aukšto slėgio plovykla su rotaciniu antgaliu. Dalis kalkių vis gi liko ir "neatsimuša". Kadangi tai turi savo šarmo, norėtųsi sutvirtinti likusią dėmėtą sieną, kad nebyrėtų. Kokį gruntą ar kitą medžiagą galima būtų naudoti padengti sieną? Tokia pati situacija ir su betono perdangos lubomis. Patogiausia būtų, jei galima būtų paskleisti dažų pulverizatoriumi. Dar smagiau būtų, jei galima būtų įdėti spalvos pigmento.
Norėčiau paklaust, pas mane grindys su osb plokštėm, kokį gruntą pasiūlytumėt prieš klijuojant plyteles?
caparol_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397482 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166317 klausimų