Medienos priežiūros priemonės – Patarimai

Iš ąžuolinio alyvuoto paviršiaus (stalas) reikia pašalinti dėmę (gali būti riebalai). Su šlapia šluoste neišsivalo. Ką galite pasiūlyti?
Namo fasadas apkaltas lentomis (eglė, dvigubas sluoksnis). Mėgstame natūralumą, tad nenorime dažyti, norime beicuoti. Kuo galėtume papildomai padengti šakas, kad jos ateity neiškristų?
Pirkau pušų dailylentę vidaus darbams. Vietomis yra sakų ploteliai. Kuo galima nuvalyti sakus ant dailylentės, kuri bus naudojama gyvenamo pastato viduje? Ar šios dailylentės sakų buvimo vietas po nuvalymo reikėtų kuo nors impregnuoti prieš dažymą siekiant išvengti pakartotino sakų išsiskyrimo?
Kuo geriausiai naikinti samanas nuo medinės impregnuotos tvoros?
Kondicionierius medienai Restauruoju pušinę komodą. Nusipirkau alyvos medienai, bet teko girdėti, kad alyvuojant pušį, dėl jos nevienodo sugėrimo, paviršius "išsidėmiuoja". Kad to išvengti yra kažkokie medienos kondicionieriai (angl. pre-stain wood conditioner), tačiau lietuviškuose portaluose nieko panašaus nepavyko rasti. Gal tam dalykui yra koks specifinis pavadinimas? O gal turite konkretų produktą?
Pušines suoliukų lentutes nudažiau lenkišku vidaron impregnantu. Tačiau po kelių mėnesių laiko pradėjo tekėti sakai - pradėjo "verkti". Ką daryti? Gal yra kokia priemonė sakų tekėjimo sustabdymui? Ar tas pat būtų buvę, impregnavus aliejiniais impregnantais?
Kokiomis priemonėmis plauti medines alyvuotas grindis, kad nepažeisti apsaugos?
Kaip atnaujinti lakuotas vidaus dailylentes?
Statome terasą (ne po stogu) iš giluminiu būdu impregnuotos Karėlijos pušies terasinių lentų. Norėsime terasai suteikti tamsią spalvą. Ką reikia papildomai padaryti (impregnuoti ar alyvuoti, ar abu), kad terasinės lentos būtų apsaugotos nuo lietaus ir kenkėjų?
Jūsų puslapyje randu keletą priemonių, skirtų medienos valymui. Ar galite patarti, ar pavyktų kažkokia priemone išvalyti patamsėjusias pirties vidaus apdailos lenteles? Prikabinu nuotrauką.
Gal galite rekomenduoti produktą kaip panaikinti dėmes nuo medinių paviršių, kurios atsirado užtiškus alkoholiui? Iš po jo ant medinių lakuotų tamsiai baldų liko baltos dėmės.
Drebulės dailylentės pamėlynavusios, ar gali išbalinti "beržas"?
Sveiki. Rąstinio namo viduje, lubose, norėčiau pašviesinti balkius. Ar įmanoma tą padaryti be šveitimo? Natūrali mediena, niekas prieš tai nedaryta.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393991 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164373 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 37 specializuotų įmonių