Medienos priežiūros priemonės

Rodomi įrašai 1-9 iš 9.
Pirkau pušų dailylentę vidaus darbams. Vietomis yra sakų ploteliai. Kuo galima nuvalyti sakus ant dailylentės, kuri bus naudojama gyvenamo pastato viduje? Ar šios dailylentės sakų buvimo vietas po nuvalymo reikėtų kuo nors impregnuoti prieš dažymą siekiant išvengti pakartotino sakų išsiskyrimo?
Kondicionierius medienai Restauruoju pušinę komodą. Nusipirkau alyvos medienai, bet teko girdėti, kad alyvuojant pušį, dėl jos nevienodo sugėrimo, paviršius "išsidėmiuoja". Kad to išvengti yra kažkokie medienos kondicionieriai (angl. pre-stain wood conditioner), tačiau lietuviškuose portaluose nieko panašaus nepavyko rasti. Gal tam dalykui yra koks specifinis pavadinimas? O gal turite konkretų produktą?
Kokiomis priemonėmis plauti medines alyvuotas grindis, kad nepažeisti apsaugos?
Pušines suoliukų lentutes nudažiau lenkišku vidaron impregnantu. Tačiau po kelių mėnesių laiko pradėjo tekėti sakai - pradėjo "verkti". Ką daryti? Gal yra kokia priemonė sakų tekėjimo sustabdymui? Ar tas pat būtų buvę, impregnavus aliejiniais impregnantais?
Kuo geriausiai naikinti samanas nuo medinės impregnuotos tvoros?
Kaip atnaujinti lakuotas vidaus dailylentes?
Statome terasą (ne po stogu) iš giluminiu būdu impregnuotos Karėlijos pušies terasinių lentų. Norėsime terasai suteikti tamsią spalvą. Ką reikia papildomai padaryti (impregnuoti ar alyvuoti, ar abu), kad terasinės lentos būtų apsaugotos nuo lietaus ir kenkėjų?
Gal galite rekomenduoti produktą kaip panaikinti dėmes nuo medinių paviršių, kurios atsirado užtiškus alkoholiui? Iš po jo ant medinių lakuotų tamsiai baldų liko baltos dėmės.
Jūsų puslapyje randu keletą priemonių, skirtų medienos valymui. Ar galite patarti, ar pavyktų kažkokia priemone išvalyti patamsėjusias pirties vidaus apdailos lenteles? Prikabinu nuotrauką.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto