Kuo nuvalyti sakus ant dailylentės

Pirkau pušų dailylentę vidaus darbams. Vietomis yra sakų ploteliai. Kuo galima nuvalyti sakus ant dailylentės, kuri bus naudojama gyvenamo pastato viduje? Ar šios dailylentės sakų buvimo vietas po nuvalymo reikėtų kuo nors impregnuoti prieš dažymą siekiant išvengti pakartotino sakų išsiskyrimo?

Samanų naikinimas nuo tvoros

Kuo geriausiai naikinti samanas nuo medinės impregnuotos tvoros?

Alyvuojant pušį dėl nevienodo sugėrimo paviršius "išsidėmiuoja"

Kondicionierius medienai Restauruoju pušinę komodą. Nusipirkau alyvos medienai, bet teko girdėti, kad alyvuojant pušį, dėl jos nevienodo sugėrimo, paviršius "išsidėmiuoja". Kad to išvengti yra kažkokie medienos kondicionieriai (angl. pre-stain wood conditioner), tačiau lietuviškuose portaluose nieko panašaus nepavyko rasti. Gal tam dalykui yra koks specifinis pavadinimas? O gal turite konkretų produktą?

Priemonė sakų tekėjimo sustabdymui

Pušines suoliukų lentutes nudažiau lenkišku vidaron impregnantu. Tačiau po kelių mėnesių laiko pradėjo tekėti sakai - pradėjo "verkti". Ką daryti? Gal yra kokia priemonė sakų tekėjimo sustabdymui? Ar tas pat būtų buvę, impregnavus aliejiniais impregnantais?

Priežiūros priemonės medinėms alyvuotoms grindims

Kokiomis priemonėmis plauti medines alyvuotas grindis, kad nepažeisti apsaugos?

Lakuotų dailylenčių atnaujinimas

Kaip atnaujinti lakuotas vidaus dailylentes?

Terasinių lentų apsauga nuo lietaus ir kenkėjų

Statome terasą (ne po stogu) iš giluminiu būdu impregnuotos Karėlijos pušies terasinių lentų. Norėsime terasai suteikti tamsią spalvą. Ką reikia papildomai padaryti (impregnuoti ar alyvuoti, ar abu), kad terasinės lentos būtų apsaugotos nuo lietaus ir kenkėjų?

Patamsėjusių pirties vidaus apdailos lentelių valymas

Jūsų puslapyje randu keletą priemonių, skirtų medienos valymui. Ar galite patarti, ar pavyktų kažkokia priemone išvalyti patamsėjusias pirties vidaus apdailos lenteles? Prikabinu nuotrauką.

Dėmių naikinimas nuo medinių paviršių

Gal galite rekomenduoti produktą kaip panaikinti dėmes nuo medinių paviršių, kurios atsirado užtiškus alkoholiui? Iš po jo ant medinių lakuotų tamsiai baldų liko baltos dėmės.

Pamėlynavusių dailylenčių balinimas

Drebulės dailylentės pamėlynavusios, ar gali išbalinti "beržas"?

Balkių šviesinimas

Sveiki. Rąstinio namo viduje, lubose, norėčiau pašviesinti balkius. Ar įmanoma tą padaryti be šveitimo? Natūrali mediena, niekas prieš tai nedaryta.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų