Grindų alyvavimas

Kokie yra medinių grindų alyvavimo pliusai ir minusai? Girdėjau, kad žmonės turi daug rūpesčių, jei mediniai paviršiai yra alyvuoti, o ne lakuoti?

Lauko terasos alyvavimas

Noriu pasidomėti, kuo geriau padengti terasą? Terasa bus pietinėje namo pusėje, be stogo iš jau impregnuotos mirkymo būdu eglės lentų. Žinau vien tik, kad impregnuotos lentos, to neužtenka, tad kuo dar nutepti jau sumontavus terasą?

Alyva maumedžio terasai

Gruntą, dažus ar alyvą patariate maumedžio lentų terasai, 30kv.m?

Alyva terasai

Ar galėtumėte rekomenduoti alyvą terasai? Norėčiau baltos spalvos, paliekant išryškintą medienos struktūrą. Terasa po stogu, plotas 14m2, padengimas iš 4 pusių, taip pat ir lagės. Kokia kaina (l), išeiga?

Alyva terasai iš termo medienos (pušies)

Kokią alyvą galite rekomenduoti terasai iš termo medienos (pušies)? Ar tikslinga būtų alyvuoti iš visų 4 pusių, ir ar tikslinga alyvuoti lages?

Tinkamiausia alyva medinėms grindims

Kokią alyvą naudoti naujoms medinėms sodo namelio grindims. Kokia tinkamiausia? O gal sode geriau tinka kitas grindų padengimo būdas?

Kuo patvariausia padengti klijuoto ąžuolo stalviršį

Patarkite kuo geriausia, ekologiškiausia ir, žinoma, patvariausia padengti klijuoto ąžuolo stalviršį. Norėčiau alyvuoti, tačiau stalviršio 60 cm visiškai priglunda prie plytelės, todėl neišvengiamai dažnai 'paragaus' besitaškančių riebalų. Gal geriau dengti laku?

Spalvota alyva lauko terasai alyvuoti

Ieškome spalvotos alyvos lauko terasai alyvuoti, norėjome paklausti kokia kaina, koks jos ilgaamžiškumas ar ji neprapus po pirmu metu

Medienos alyvavimas

Ar į nudažytą medieną įsigers alyva?

Alyva ąžuolinėms terasos grindims

Patarkit kuo tepti ąžuolines terasos grindis. Ar reikia prieš alyvavimą gruntuoti, ar geriau tepti alyvą su spalva, ar beicuoti ir tepti bespalvę alyvą? Ar galima nubeicavus alyvuoti?

Alyvos pertekliaus pašalinimas

Nušlifavom senas dažytas medines grindis ir padengėm 2 sluoksniais alyva (Aliejus grindims V33 Naturelle). Bėda ta, kad palikom alyvos perteklių ir dabar grindys yra blizgios, bei lipnios. Ar įmanoma su kažkuo nuvalyti, ar reikia šlifuoti ir viską per naujo daryti (ko labai nesinori). Kokie galimi būdai?

Ekologiška medienos alyva grindims

Ieškau ekologiškos medienos alyvos ar impregnanto savo kaimo sodybos patalpų medinei grindų dangai padengti. Nenoriu naudoti lakų, nes patalpa ne masinio vaikščiojimo vieta, todėl dangos ypatingai saugoti nuo mechaninio susidėvėjimo nereikia.

Kuo dengtos grindys atsparesnės vaikščiojimui

Kuo geriau padengti medines grindis, kad jos būtų atsparesnės vaikščiojimui: laku ar alyva?

Kokia alyva tepti medines grindis

Kokią alyvą rekomenduotumėte medinėms grindims? Grindys - paprastos pušinės lentos (80 kv.m.). Medieną reikia truputį patamsinti, suteikiant ažuolo spalvą.

Alyva Rubio Monocoat Oil pušinėms grindims

Norėjau pasitikslinti, ar Rubio Monocoat Oil alyva tiktų pušinėms vaikų kambario grindims. Maždaug kas kiek laiko reiktų atnaujinti vietas, kurios intensyviausiai dėvisi? Esant lakuotam paviršiui, jį pirmiausia reiktų nušlifuoti prieš dengiant šia alyva? Kokia produkto kaina?

Pušinę lovą vaškuoti ar aliejuoti

Sukaliau pušinę lovą, norėjau paklausti ją geriau vaškuoti ar aliejuoti?

Kuo padengti dailylentes, kad nepatamsėtų kambaryje

Kuo padengti dailylentes, kad nepatamsėtų kambaryje? Tik iškalėm.

Alyva medinei lauko terasai

Ieškau ilgaamžių dažų, alyvos naujai medinei lauko terasai. Ką galėtumėte pasiūlyti?

Lauko terasos alyvavimas prieš žiemą

Šviežiai sumontuota terasa. Pušinės lentos impregnuotos giluminiu būdu, ruda spalva. Ar galima po sumontavimo iš karto alyvuoti su spalva? Ar reikia palaukti kol medis "subręs" ar pan. Norisi prieš žiemą pasiruošti, bet vyrauja įvairios nuomonės.

Alyva terasoms

Patarkite, kurią alyvą naudoti terasai. Medis-spygliuotis. Norėtųsi geros UV apsaugos ir kuo atsparesnės trinčiai. Renkuosi tarp "CIRANOVA" DECKING OIL, "PRO COLORE" 100% TUNGŲ ALIEJAUS ir "SAICOS" SPECIAL WOOD OIL. Alyva bespalvė. Kuri giliau įsigeria? Kokie privalumai vienos ar kitos alyvos? Kuri galbūt turi ar neturi antiseptinių priedų? O galbūt yra ir geresnių alyvų, mano nepaminėtų.

Alyva ąžuoliniam stalviršiui

Patarkite kokią alyvą naudoti naujo virtuvės stalviršio pagaminto iš ištisinių lamelio ąžuolo masyvo. Norėtųsi tokios alyvos, kad nebūtų dėmių po pvz. vandens užtiškimo ar karšto daikto padėjimo.

Medinių liepto lentų priežiūra

Kaip dažyti ir prižiūrėti medines (pušies) liepto lentas? Lieptas pastatytas prie ežero, jį "skalbia" lietus ir sniegas, saulė ir šaltis.

Priemonės medinėms pakalimo lentoms

Kuo dažyti pakalimo lentas, kad būtų ilgaamžiškiau? Tik ne dažais. Gal yra koks specialus aliejus kaip rąstinėms pirtims, namams?

Spalvota alyva ąžuolo baldams

Ar yra spalvota alyva ąžuolo baldams? Ir ar galima alyvuoti ja jau alyvuotus baldus? Norėčiau išgauti balinto ąžuolo efektą.

Kuo geriau padengti ąžuolinius lauko baldus

Ieškau kuo geriau padengti ąžuolinius lauko baldus, stovės pavėsinėje, gal galite kažką patarti?

Medinių grindų dengimo būdai

Ieškau kuo geriausia padengti medines grindis kaime, alyvuoti ar lakuoti?

Alyva medinei terasai

Kokią alyvą patartumėte naudoti medinei terasai: medis maumedis, terasa po stogu, 80% terasos nuolatos saulėje. Anksčiau buvo naudojama Bird Brand terasinė alyva (su pigmentu). Terasa gausiai gauna saulės ir alyva (spalva) vos atlaiko šiltąjį sezoną. Galbūt reikia dar ką nors naudoti prieš alyvavimą, kad bent šiltąjį sezoną išsilaikytų daugiau mažiau vienodas terasos atspalvis?

Kuo geriausia padengti vidaus (pušines) dailylentes

Kuo geriausia padengti vidaus (pušines) dailylentes, kad nepaveiktų ultravioletiniai spinduliai, ir šiaip nepatamsėtų?

Priemonė, kad terasos lentos neteptų aliejumi

Noriu pasidomėti, kuo geriau padengti terasą? Terasa pietrytinėje namo pusėje, su stogu, iš eglės lentų. Seneliai nutepė jas "atrabotke". Ką daryti, kad lentos neteptų aliejumi? Kuo dar nutepti jau sumontuotą terasą?

Medinio namo viduje sienas aliejuoti ar lakuoti

Nenusprendžiame, ar geriau medinio namo viduje sienas aliejuoti ar lakuoti. Koks būtų geras aliejus? O grindis turbūt lakuoti reiktų, kad nebūtų tokios jautrios? Galite rekomenduoti ir konkrečias priemones.

Rąstų šviesinimas

Rąstinio namo vidinės sienos statybos metu buvo nušlifuotos ir padengtos bespalve alyva. Po 10 metų rąstai gerokai patamsėjo. Ar galima būtų nešlifuojant sienas kuo nors šviesinti neuždažant medžio faktūros?

Aliejus verandos grindims aliejuoti

Nusipirkom Tikkurila aliejų verandos grindims aliejuoti. Po kiek laiko jau galima tepti antrą sluoksnį, ir po kiek laiko jau galima vaikščioti?

Pušinių lentų alyvavimas

Laba diena, senas klojimas apkaltas naujomis pušinėmis lentomis. Lentos nėra sausos. Pastatas stovi vėjyje. 1. Kokį aliejų patartumėte naudoti apsaugai nuo lietaus? Tepti dabar, ar laukti vasaros kol mediena išdžius? Kiek kartų reikėtų nutepti? 2. Ar būtina naudoti priemones nuo kenkėjų? Ačiū visiems.

Aliejus vandens pagrindu terasai

Terasa pietinėje pusėje, be stogo. Patartumėt Tikurila aliejų vandens ar spirito pagrindu?

Nutamsintų grindų aliejumi šviesinimas

Labai nutamsinau pavėsinės grindis aliejumi, kaip galėčiau jas pašviesinti?

Aliejus terasinėms lentoms

Turime terasą iš pušies lentų. Pernai metų rudenį, jas vienu sluoksniu impregnavome aliejumi su white spirito pagrindu. Dirbant su tokiu aliejumi rezultatas geras, bet darbo metu net ir dirbant kieme kvapas užgniaužė kvapą ir aplink esantiems kaimynams. Šiais metais planavau terasai uždėti antrą sluoksnį, bet su Aliejumi vandens pagrindu. Iškilo klausimas, ar nesureaguos su ankstesniu impregnantu, kurio pagrindas ne vanduo buvo, o white spiritas (alyvuojant ant viršaus, nenušveitus senos alyvos iki gryno medžio)? Jei sureaguotų, gal pasiūlytumėte aliejų su white spirito pagrindu, kuris taip neužgožtų kvapo kaip Penta color? O jei yra išskirtinių aliejų vandens pagrindu, kurie galėtų būti tepami ant aliejaus su white spirito pagrindu būčiau dėkingas jei apie tokį informuotumėte.

Vidaus baldų paruošimas alyvavimui

Vidaus baldus planuoju alyvuoti arba beicuoti. Baldai niekuo dar nedengti. Ar dar reikia juos prieš tai gruntuoti? Svarbu, kad baldai būtų kuo labiau ekologiški, nekenksmingi.

Kuo padengti ąžuolinę plokštę ant kurios stovės praustuvas

Kaip geriausia padengti ąžuolinę plokštę ant kurios stovės praustuvas? Norėčiau, kad plokštė truputį patamsėtų ir neblizgėtų.

Alyva alyvuoti bagkirai terasos lentas

Kokia alyva ir kaip dažnai alyvuoti bagkirai (raudonmedis) terasos lentas?

Alyva sodo baldams

Noriu nusialiejuoti sodo baldus, kurie bus gryname ore, t.y. ne po stogu. Ką pasiūlytumėte? Taip pat noriu aliejuoti svetainės stalą. Ir dar vienas klausimas, ar yra tinkamos alyvos - žadu gamintis medinę vonią ir kriauklę, ar jos tik lakuojamos?

Tvirčiausia alyva

Vis tik, kuri alyva yra pažangiausia, tvirčiausia, kas galėtų atsakyt nereklamuojant savo?

Nualyvavome terasą ir po valandos laiko pradėjo lyti

Nualyvavome terasą ir po valandos laiko pradėjo lyti, dabar liko plėmai. Nežinome ką daryti dabar. Atrodo baisiai...

Maumedžio terasos paruošimas alyvavimui

Ar reikia naujai sudėtą maumedžio terasą prieš pirmą kartą alyvuojant nušlifuoti? Ir ar nepakeis, jau sudėtos nealyvuotos lentos spalvos, jeigu terasa bus galutinai sudėta per porą mėnesių (pvz. dalimis, savaitgaliais)?

Kuo geriausiai dengti kietmedį

Turime uosio lauko baldus. Kuo geriausiai dengti kietmedį, kad reikėtų kuo mažiau priežiūros ir tarnautų ilgai?

Alyva terasos atnaujinimui

Lauko maumedžio terasa dažyta valttikaueja terassa. Po metų daugelyje vietų atsilupo. Nušlifavau, padengiau to pačiu aliejumi. Šiemet vėl atsilupo. Patarkite ką daryti ir kuo dengti?

Ąžuolinė lova skleidžia nemalonų kvapą

Nusipirkau ąžuolinę lovą, labai skleidžia nemalonų kvapą. Sako, kad tas alyvavimas. Kaip jį panaikint, ir kuo tept, kad tas kvapas dingtų, ar jis tiesiog išgaruos?

Medinio stalviršio padengimas, kad "nebijotų" vandens

Sveiki, Planuoju iš komodos daryti kriauklės spintelę vonioje. Kuo padengti medinį stalviršį, kad "nebijotų" vandens? Dėkui

Kompozitinių lentų alyvavimas

Po alyvavimo kompozitinės lentos liko kaip su dėmėmis, lyg nevienodai padengtos. Ar susivienodins ant saulės? Ar reikia pakrtotino alvyvavimo su spalva?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų