Raudonų plytų dažymas

Noriu pirkti namą, kuris yra apmūrytas raudonomis apdailinėmis plytomis. Man nelabai patinka spalva, todėl noriu pasiteirauti, kokios galimybės yra pakeisti namo fasadą: ar galima nudažyti tas plytas? Ar klijuoti klinkerio plyteles ant viršaus, nes tinkuoti paviršiaus nenoriu. Norėčiau, kad išliktų plytų faktūra.

Kokius dažus rinktis fasado dažymui

Ruošiamės dažyti fasadą ir pasiklydome tarp dažų. Gal galite patarti, kokius dažus pasirinkti geriausia?

Pamatų perdažymas

Apirusius seno namo aukštokus pamatus išlygino, nutinkavo, gruntavo, nudažė pilkai. Po žiemos pamatai prarado pradinę būklę: kai kur dažai nutrupėjo, o daug kur - baltų, tamsių, pilkų, rusvų juostų mozaika. Ką daryti?

Kokiais dažais dažyti fasadą

Esame nutinkavę namo fasadą. Kokiais dažais dažyti, kad nereikėtų kiekvienais metais perdažyti?

Dažai mediniam fasadui dažyti

Reikalingi dažai mediniam fasadui. Prieš 10 metų fasadas buvo nudažytas Bondex dažais, dabar nuo pietinės pusės pradėjo juoduoti. Kokius dažus pasiūlytumėte pasirinkti fasado perdažymui?

Kuo dažyti iš išorės jau dažyto namo sienas

Norėčiau paklausti, kaip man pasielgti: kuo dažyti namuką iš lauko, jei jis jau dažytas (tik nežinau kokiais dažais, bet, man atrodo, kad ne aliejiniais). Ačiū.

Fasado perdažymas vandens emulsiniais dažais

Ar galima vandens emulsiniais fasado dažais dažyti emaliniais dažais nudažytas lauko sienas?

Dažai tinkuotam fasadui

Gal galit patarti kokiais dažais nudažyti fasadą, kuris yra nutinkuotas?

Tamsesnio tono suteikimas spalvai

Nusidažėm cokolį per "ryža" spalva, visumoje matosi, kad reikia suteikt juodesnį toną. Ar įmanoma kažkaip tai padaryti nenulupant dabar jau esamo? Gal tiesiog eitų patonuot tamsesnę spalvą ant viršaus?

Kokius dažus pasirinkti vata šiltintam fasadui

Gal galėtumėte patarti, kokius dažus pasirinkti vata šiltintam fasadui? Žadėjau naudoti silikoninius dažus, bet pardavėjai jų nerekomenduoja, nes sako, kad kai norėsiu perdažyti fasadą turėsiu nuvalyti visą tinką, nes prie silikoninių dažų jokie dažai nelimpa.

Fasado dažymas ant armuoto paviršaus

Ar galit patarti dėl fasado dažymo? Suklijuotas neoporas ir užarmuota. Ar yra kokie dažai, kad būtų galima ant armuoto paviršaus dažyti be dekoro?

Namo fasado dažymas

Gal patarsit kokiais dažais perdažyti namo fasadą? Fasadas šiltintas putų polistiroliu, mineralinis tinkas (lietutis), dažai akriliniai. Šiltintas, dažytas prieš 13 metų.

Elastingi dažai fasadui

Namo sienos (fasadas) tinkuotos šlapiu kalkiniu tinku. Praėjus 19 metų, ruošiuosi fasadą perdažyti. Pastebėjau, kad kai sulyta siena, matosi tinko mikro įtrūkimai. Patikrinau garsu (stuksendamas į tinką), tinkas neatšokęs. Prašau patarkite, kokius naudoti elastingus dažus, kad sudrėkus sienai nesimatytų tų smulkių įtrūkimų.

Fasadinių sienų dažymas silikoniniais dažais

Situacija tokia: fasadas šiltintas polistirolu ir armuotas paruoštas dekorui. Ar galima nudažyti silikoniniais (ar kitais) dažais nededant dekoro?

Plaunami dažai namo fasadui

Kokius pasirinkti fasado dažus, apšiltinant ir tinkuojant renovuojamą namą? Kadangi gyvename prie neasfaltuoto kelio, dulkių turime sočiai, ir žiemos metu, esant kūrenimo sezonui - smalkės. Norėčiau plaunamo fasado.

Dažai betoninėms balkono grindims

Noriu nudažyti neįstiklinto balkono betonines grindis. Ar yra kokie ,,ilgaamžiai’’ ir atsparūs atmosferos poveikiui dažai?

Ant fasadinių dažų paviršiaus atsirado smulkių įtrūkimų

Dispersiniais fasadiniais dažais nudažiau balkono vidų (raudonų plytų sienos ir balkono apatinė dalis dengta OSB plokšte). Dažymas vyko praėjusią savaitę. Užtepus vienu sluoksniu (siena tepta vienu sluoksniu, OSB jau dviem) po kelių dienų ant dažų paviršiaus atsirado smulkių įtrūkimų - OSB plokštėje visur, kur yra grioveliai, plytų sienoje tarp plytų sujungimų. Prieš tai buvo gruntuota giluminiu glaistu mineraliniams paviršiams. Kur padaryta klaida ar čia problema su dažais ir ką daryti toliau?

Fibrocementinių lentelių dažymas

Namo fasadas yra iš Cedral fibrocementinių lentelių, ar galima perdažyti kita spalva? Kokius dažus rinktis ir ar reikia prieš dažymą kaip nors paruošti lenteles?

Fasadiniai dažai namo viduje

Ar galima daryti fasadiniais dažais sienas namo viduje? Sienos tinkuotos.

Toksiški dažai

Vyksta namo renovacijos darbai. Apšiltino ir įstiklintų balkonų sienas, nutinkavo, uždėjo dekoratyvinį tinką. Įstiklintuose balkonuose laikosi nemalonus kvapas, nors ir vėdiname. Taip pat pastebėjome, kad pradėjo nykti balkone padėtos vazoninės gėlės. Ar gali būti, kad sienų tvarkymui buvo panaudoti toksiški dažai? Ar galima tokius dažus naudoti? Kaip galima patikrinti, ar panaudotos medžiagos yra/nėra toksiškos?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150824 klausimų