Fasado dažai – Patarimai

Kuris iš Caparol dažų tiktų cokoliui?
Kokiais dažais dažyti namą, kai išorė namo apšiltinta putų polestiroliu, tinklelis ir klijai? Ką reikia padaryti (pvz. ar gruntuoti?), kad spalva būtų graži, ilgai laikytųsi, neišlįstų kokios dėmės ar pelėsis?
Noriu pirkti namą, kuris yra apmūrytas raudonomis apdailinėmis plytomis. Man nelabai patinka spalva, todėl noriu pasiteirauti, kokios galimybės yra pakeisti namo fasadą: ar galima nudažyti tas plytas? Ar klijuoti klinkerio plyteles ant viršaus, nes tinkuoti paviršiaus nenoriu. Norėčiau, kad išliktų plytų faktūra.
Ruošiamės dažyti fasadą ir pasiklydome tarp dažų. Gal galite patarti, kokius dažus pasirinkti geriausia?
Apirusius seno namo aukštokus pamatus išlygino, nutinkavo, gruntavo, nudažė pilkai. Po žiemos pamatai prarado pradinę būklę: kai kur dažai nutrupėjo, o daug kur - baltų, tamsių, pilkų, rusvų juostų mozaika. Ką daryti?
Esame nutinkavę namo fasadą. Kokiais dažais dažyti, kad nereikėtų kiekvienais metais perdažyti?
Reikalingi dažai mediniam fasadui. Prieš 10 metų fasadas buvo nudažytas Bondex dažais, dabar nuo pietinės pusės pradėjo juoduoti. Kokius dažus pasiūlytumėte pasirinkti fasado perdažymui?
Norėčiau paklausti, kaip man pasielgti: kuo dažyti namuką iš lauko, jei jis jau dažytas (tik nežinau kokiais dažais, bet, man atrodo, kad ne aliejiniais). Ačiū.
Ar galima vandens emulsiniais fasado dažais dažyti emaliniais dažais nudažytas lauko sienas?
Gal galit patarti kokiais dažais nudažyti fasadą, kuris yra nutinkuotas?
Nusidažėm cokolį per "ryža" spalva, visumoje matosi, kad reikia suteikt juodesnį toną. Ar įmanoma kažkaip tai padaryti nenulupant dabar jau esamo? Gal tiesiog eitų patonuot tamsesnę spalvą ant viršaus?
Gal galėtumėte patarti, kokius dažus pasirinkti vata šiltintam fasadui? Žadėjau naudoti silikoninius dažus, bet pardavėjai jų nerekomenduoja, nes sako, kad kai norėsiu perdažyti fasadą turėsiu nuvalyti visą tinką, nes prie silikoninių dažų jokie dažai nelimpa.
Ar galit patarti dėl fasado dažymo? Suklijuotas neoporas ir užarmuota. Ar yra kokie dažai, kad būtų galima ant armuoto paviršaus dažyti be dekoro?
Gal patarsit kokiais dažais perdažyti namo fasadą? Fasadas šiltintas putų polistiroliu, mineralinis tinkas (lietutis), dažai akriliniai. Šiltintas, dažytas prieš 13 metų.
Namo sienos (fasadas) tinkuotos šlapiu kalkiniu tinku. Praėjus 19 metų, ruošiuosi fasadą perdažyti. Pastebėjau, kad kai sulyta siena, matosi tinko mikro įtrūkimai. Patikrinau garsu (stuksendamas į tinką), tinkas neatšokęs. Prašau patarkite, kokius naudoti elastingus dažus, kad sudrėkus sienai nesimatytų tų smulkių įtrūkimų.
Situacija tokia: fasadas šiltintas polistirolu ir armuotas paruoštas dekorui. Ar galima nudažyti silikoniniais (ar kitais) dažais nededant dekoro?
Kokius pasirinkti fasado dažus, apšiltinant ir tinkuojant renovuojamą namą? Kadangi gyvename prie neasfaltuoto kelio, dulkių turime sočiai, ir žiemos metu, esant kūrenimo sezonui - smalkės. Norėčiau plaunamo fasado.
Noriu nudažyti neįstiklinto balkono betonines grindis. Ar yra kokie ,,ilgaamžiai’’ ir atsparūs atmosferos poveikiui dažai?
Dispersiniais fasadiniais dažais nudažiau balkono vidų (raudonų plytų sienos ir balkono apatinė dalis dengta OSB plokšte). Dažymas vyko praėjusią savaitę. Užtepus vienu sluoksniu (siena tepta vienu sluoksniu, OSB jau dviem) po kelių dienų ant dažų paviršiaus atsirado smulkių įtrūkimų - OSB plokštėje visur, kur yra grioveliai, plytų sienoje tarp plytų sujungimų. Prieš tai buvo gruntuota giluminiu glaistu mineraliniams paviršiams. Kur padaryta klaida ar čia problema su dažais ir ką daryti toliau?
Namo fasadas yra iš Cedral fibrocementinių lentelių, ar galima perdažyti kita spalva? Kokius dažus rinktis ir ar reikia prieš dažymą kaip nors paruošti lenteles?
Ar galima daryti fasadiniais dažais sienas namo viduje? Sienos tinkuotos.
Vyksta namo renovacijos darbai. Apšiltino ir įstiklintų balkonų sienas, nutinkavo, uždėjo dekoratyvinį tinką. Įstiklintuose balkonuose laikosi nemalonus kvapas, nors ir vėdiname. Taip pat pastebėjome, kad pradėjo nykti balkone padėtos vazoninės gėlės. Ar gali būti, kad sienų tvarkymui buvo panaudoti toksiški dažai? Ar galima tokius dažus naudoti? Kaip galima patikrinti, ar panaudotos medžiagos yra/nėra toksiškos?
caparol_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399960 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167737 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 52 specializuotų įmonių