Vidaus dažai – Patarimai

Po gaisro aprūko ir sienos ir lubos. Kaip atnaujinti visą tai? Ir sienos ir lubos buvo glaistytos ir dažytos akriliniais dažais. Ar jas būtina su kažkuo nuplauti, ar koks gruntas gali padėti?
Kokiais lubiniais dažais rekomenduotumėte dažyti vonios kambarį, kuriame įrengta vonia, dušo kabina, klozetas. Kambario dydis 13,5m2 (3,19 x4,21). Kambaryje yra langas bei lubinis ištraukimo ventiliatorius. Ar pakanka standartinių lubų dažų, ar būtini būtent "drėgnesniam" klimatui skirti dažai?
Kokie dažai garažo vidaus sienoms? Dažysiu ant tinko.
Kokiais dažais galima būtų dažyti OSB plokštę vidaus patalpose, kurios ne visada būna šildomos?
Virtuvės lubos plastikinės lentelės, ar galima kažkuo dažyti ar laikysis dažai?
Ar būna atsparių valymui dažų, kuriais galima būtų pakeisti keramines plyteles virtuvėje, prie viryklės ir kriauklės, kad nekeistų spalvos nuo užtiškusių riebalų, nebijotų vandens ir pan.?
Kokiais dažais geriausiai dažyti stiklo audinio tapetus?
Kuo dažyti tinkuotą sieną? Kaip tai daryti? Ar galima tinkuotą sieną, nugruntuotą alkidiniais grunto dažais "Robitix", dažyti akriliniais dažais "Tikurilla-luja"?
Noriu dažyti krosnį sumūrytą iš molio plutų. Plytos rausvos spalvos. Kuo galima dažyti, kad atrodytų natūraliai ir būtų ekologiška? Krosnis yra apšildymui.
Noriu perdažyti lubas. Perdanga medinių konstrukcijų, "vaikščiojanti", tad lubų tinke atsiranda įtrūkimų. Ar galite parekomenduoti elastingų dažų, atsparių nedideliems įtrūkimams?
Nutonavom bindo 20 dažus tačiau spalva mums per daug intensyvi gavosi. Ar įmanoma spalvą koreguoti po tonavimo? Dabartinė spalva yra šviesiai geltona, norėtusi jos arba šiek tiek šviesesnės, arba truputį į persiko, bet kad labai netamsėtų, reikėtų labai švelnios. Ar įmanoma pakeisti dažų spalvą?
Ar nudažius kambario sienas per ryškia spalva, įmanoma ją prislopinti parinkus kitą atspalvį? O gal galima į tuos pačius dažus įmaišyti kitą pigmentą? Ką šiuo atveju daryti geriau?
Apšildėme palėpę akmens vata, uždėjome garo izoliaciją, išlyginome tašeliais ir prisukome OSB ploštes. Kuo patartumėte išdažyti palėpę, kad sienos neskilinėtų? Ar galima ant OSB plokščių sukti gipskartonį, išglaistyti ir nudažyti?
caparol_300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397393 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166238 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 52 specializuotų įmonių