Dažai atsparūs valymui

Klausimas:
Ar būna atsparių valymui dažų, kuriais galima būtų pakeisti keramines plyteles virtuvėje, prie viryklės ir kriauklės, kad nekeistų spalvos nuo užtiškusių riebalų, nebijotų vandens ir pan.?
Komentarai:
Rekomenduoju Vokietijos gamintojo IMparat atsparius plovimui ir valymui dažus Selatex E.L.F. Šie dažai yra atsparūs plovimui (šlapiam šveitimui pagal LST standartus 1 klasė) ir buityje naudojamai valymo chemijai, puikiai dengia, atsparūs nešvarumams. Dažai IMparat Selatex išbandyti praktikoje jau ne viename objekte, tiek privačiuose namuose/butuose, tiek visuomeninės paskirties įstaigose - viešbučiuose, ligoninėse ir pan.
Martinas Verksnys, UAB "Heradeta"
Virtuvės plyteles galima perdažyti. Darbų eiga:
1) Paviršių nuplaunkite su "Tikkurila" valymo priemone MAALIPESU. Perplpaukite švariu vandeniu.
2) Denkite vieną sluoksnį gruntiniais dažais "Tikkurila" OTEX arba OTEX AKVA.
3) Du kartus dažykite dažais "Tikkurila" LUJA 20.

Kaip perdažyti virtuvės plyteles (video) - https://www.youtube.com/watch?v=iYvh0ndTQAc
Rokas Vičkus, UAB TIKKURILA
Rekomenduojame peržiūrėti itin platų Caparol dažų asortimentą. S "Caparol" dažais galite sukurti visiškai matinius paviršius be atspindžių, itin atsparius šlapiam trynimui paviršius apkrovų veikiamoms patalpoms, dažus, kurie užkerta kelią pelėsio atsiradimui ir kt. "ColorExpress" automatinės tonavimo mašinos garantuoja itin tikslų atspalvį.
Mes prekiaujame šių savybių dažais. Nuo jų paviršiaus nusiplauna net užtiškę karšti riebalai, jokių plovimo žymių nelieka - paviršiaus blizgesys ir spalva nesikeičia.
Valerijus Ševeliovas, Tex systems UAB