Grindys naujos, eglinės, 1 sluoksniu nulakuotos Paneeli-Assa 20, kokiu grindų laku galima lakuoti ant viršaus?
Jeigu mano grindys yra lakuotos latvių gamybos laku, atskiedžiamu vait spiritu, ar galiu lakuoti ant viršaus kitokiu laku (pvz. skiedžiamu vandeniu, bekvapiu)?
Noriu pasirinkti ekologiškiausią laką medinėms grindims (šiaurinės pušies lentos). Kaip skirstomi lakai, kokie iš jų yra ekologiškiausi?
Norėčiau atnaujinti lakuotos ąžuolinius laiptus. Gal yra kokia priemonė galinti nuimti seną laką. Nes laiptuose yra tokių detalių kur nušlifuoti yra labai keblu. Nepritaikau jokio įrankio.
Reikalingas lakas grindims. Ar galima, perlakuojant grindis, naudoti kitokį laką ant rūgštinio 2 komponentų (Latviško). Jei galima, tai kuris lakas tinkamiausias?
Reikia atnaujinti šviesų uosio parketą maždaug 40 m2. Patarkite prašau koks lakas geriausiai tinka ir kokio kiekio reiks?
Koks geriausias lakas eglinėms vidaus dailylentėms, kad liktų natūralios?
Reikia gero pušinėms medinėms grindims lako gyvenamoms patalpoms
Name sudėtos maumedinės grindų lentos. Domina, kuo jas reikėtų lakuoti arba aliejuoti, kad laikytųsi spalva. Esu girdėjusi, kad lakas nuo maumedinių grindų atšokinėja, o alyva neįsigeria. Ar tai tiesa?
Planuoju atnaujinti uosio parketą. 65 kv. parketo plotas. Kokį laką rekomenduojat ir kokį kiekį?
Reikalingas lakas uosio laiptams.
Turiu klausimą dėl akrilinio vandens lako, ar jis apsaugo medieną nuo UV spindulių, ar juo dengtas medis ir pats lakas laikui bėgant neparuduos?
Koks lakas būtų geriausias pušinėms grindims lakuoti?
Vasarą meistras nušlifavo uosio parketą ir nulakavo bono novia laku, rugsėjo mėnesį patiesiau kilimą ir jau ryškiai matyti jį atkėlus šviesus plotas po juo, palyginus su kitu grindų paviršiumi. Ar galima pataisyti? Taip pat ką tik to paties meistro atnaujintos grindys kitame kambaryje, todėl baugina analogiškas rezultatas, kokios galiu sulaukti po kelių mėnesių. Ar galima ant viršaus dar dengti kokį apsauginį sluoksnį, kad išvengčiau tokio greito geltonijimo?
Seniai lakuoti uosiniai laiptai (apie 11 metų), norisi atnaujinti. Su kokiu laku reikėtų, kad būtų ne vandeniniai?
Norėjau paklausti, kuo geriausiai dažyti uosio medžio palanges, išlaikant matomą medžio rašto tekstūrą. Norisi kad būtų atsparios nuo įbrėžimų, ir nebijotų tiesioginių saulės spindulių. Mastau gal įtrinant skvarbiais dažais pvz: (ZARA), o po to kažkokiu laku?
Ieškau lako kamštinei grindų dangai.
Norėčiau perlakuoti virtuvės kampą su stalu. Jis buvęs lakuotas, nežinau ką toliau daryti po nušveitimo.
Esu prieš 10 metų vidaus duris lakavęs latvišku laku Rilak Ekoakva M, bet atrodo, kad lakas kažkoks nedadžiuvęs yra, gana minkštas, labai tepasi durys prie spynų plaunant. Jau daug kur visiškai nusiplovęs lakas. Norėčiau kažkaip nuimti šį laką, ar kažkaip užlakuoti kitu laku. Ar ant šio lako galiu lakuoti vaitspiritiniu laku, o gal yra koks kitas variantas restauruoti duris?
Kuo tinkamiausiai padengti uosinius laiptus, kad nebūtų per šviesūs ir per tamsūs? Kad ilgai be priežiūros eksploatuoti, nebūtų slidūs?
Senas parketas nušlifuotas ir nulakuotas matiniu laku "VITRIFICATEUR", bet namuose visą laiką jaučiasi stiprus ąžuolo rūgšties kvapas. Ką daryti, gal perlakuoti kitokiu laku, o gal kažkuo padengti, gal kas esat susidūrę su panašiu atveju?
Bute senos lakuotos tamsios durys, jeigu perlakuočiau jas balinto uosio spalvos laku, jos pasidarytų šviesios ar tik sugadinčiau duris?
Ar reikia grilio namelio vidines medines sienas kuo nors padengti ar palikti jas natūralias?
''Alsekos'' gamybos lakuotiems langams daugiau nei 10 metų. Saulėtoj pusėj lakas yra sutrūkinėjęs, aptrupėjęs. Kaip reikėtų atnaujinti langus? Kaip juos paruošti, su kuo gruntuoti ir lakuoti? Ar galima vietoj lako naudoti dažus?
Sveiki, turiu iš klijuotos pušies pagamintas duris, kurių instrukcijoje parašyta, kad jas draudžiama lakuoti lakais vandens pagrindu. Ar yra koks būdas paruošti duris taip, kad būtų galima lakuoti laku vandens pagrindu (vaškas, poliravimas ar kt.), ar visgi tokiu atveju lieka tik aliejiniai lakai?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394380 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164587 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 42 specializuotų įmonių