Dažai impregnuotai medienai

Klausimas:
Reikia dažyti impregnuotą medinę tvorą. Kokie naudojami dažai, kaina?
Komentarai:
Siūlyčiau naudoti slovėnų gamintojo BELINKA BELLES dažus BELINKA TOPLASUR UV PLUS. Dažoma 2 sluosniais pasirinkto atspalvio dažais, kurie išsaugo medienos faktūrą ir suteikia medienai apsaugą nuo lietaus ir UV spindulių. Galimos pakuotės - 0,75; 2,5; 5 ir 10 L. 10 L kaina - 76,90 EUR.
Parduotuvių sąrašą galima rasti mūsų svetainėje.
Vilmantas Žilinskas, Didmeksa, UAB
Tvoros dažymas yra labai atsakingas darbas. Atlikus darbus neteisingai - medinės tvoros perdažymas reikalauja didesnių investicijų nei daryti tai gerai iškarto. Dažų tarnavimo laikas labai priklauso nuo teisingai parinktos dažymo technologijos. Norint pasiūlyti geriausią technologiją, mums reikia daugiau informacijos apie turimą medieną:
1. Kokia tai mediena (eglė, pušis, maumedis ir t.t.).
2. Prieš kiek laiko ir su kuo buvo impregnuota.
3. Ar mediena obliuota ar neobliuota.
Irmantas, Valkor
Reikia žiūrėti ar mediena įgers į save dažą ar ne. Jei įgers tai tiktų šis dažas: Stainshield® Exterior Solid 100% Acrylic. Šie dažai puikiai išlaiko spalvą, gali būti naudojami ant drėgnos medienos, gali būti naudojami esant žemai temperatūrai, nesilupa, nesipūslėja ir netrūkinėja. Puikus sukibimas ir ilgaamžiškumas. Kaina labai priklauso nuo spalvos, todėl negaliu atsakyti.
Medinę tvorą rekomenduojame dažyti Villa akva dažais (Vivacolor)- 46 eurai už 9 l, už baltą spalvą. Arba Caparol Aquapalace - 40 eurų/10 l už balta spalva. Dažai dengia medienos raštą. Dažus tonuojame vietoje. Pigmentai skaičiuojami atskirai, priklausomai nuo pasirinktos spalvos.
Ekspertai.lt