Kaip išnaikinti kirvarpas namuose

Klausimas:
Man atrodo, kad mano namuose atsirado kirvarpų (tamsiai pilki maži ketursparniai skraidantys vabalai, pasirodo vakare prie šviesos). Namas mūrinis, gindys medinės, lubos medinės, sienos iš vidaus medžio pjūvenų blokeliai). Ką daryti?
Komentarai:
„BELINKA FENTIN“ - antiseptikas prieš kinivarpas. SĄVYBĖS: Toksiškas antiseptikas prieš kinivarpas; Ypatingai efektyvus. PASKIRTIS: „BELINKA FENTIN“ – tai skysta bespalvė medienos apsaugos priemonė, skirta apsaugoti medieną nuo kinivarpų ir pagaminta organinių tirpiklių ir vieno moderniausių biocido - permentino pagrindu. TAIKYMO SRITYS: Skysto aerozolio pavidale „BELINKA FENTIN“ naikina kinivarpas iš baldų, antikvarinių bei kitų stalių dirbinių, statybinės medienos jungčių ir parketo. Tinka stipriai grybelio pažeistai medienai arba pažeistiems dideliems medienos plotams. NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą aerozolį gerai išplakti. Vamzdelį pridėtą prie pakuotės reikia įkišti į kinivarpų padarytas skyles. Jei skylės didelės, tuomet reikia purkšti į 5-10 skylių kvadratinio decimetro plote. Purkškite dažnai, kelių dienų ar savaičių intervalais. Po paskutinio apdorojimo, skyles užtaisykite glaistu arba vašku. Aerozolis įsiskverbia giliai į medieną, dėl ko kvapas gali išlikti dvi ar tris savaites.
Vilmantas, Didmeksa, UAB
Rekomenduojame naudoti "Anti Insekt" produktą, kuris naudojamas išvirkščiant produktą į kiekvieną išgriaužtą kinivarpos skylutę - tai efektyviausias būdas.
Taip vadinamus medienos techninius kenkėjus naikiname naudodami Altax gamyklos produkciją. Medžiaga HYLOTOX Q, tai aktyvi kenkėjų naikinimo priemonė, kuri paralyžuoja kenkėjų virškinimo sistemą. Kenkėjus veikia ne chemiškai, o biologiniu būdu.
 
Sritis:
Sritis: