Rodomi įrašai 1-25 iš 37.
Kai nesandariai sumūryti keraminiai blokeliai, gal geriau užpurkšti sandarinimo putomis?
Viskas priklauso nuo to kiek nesandariai yra sumūryti keraminiai blokeliai, ar dideli tarpai tarp blokelių, ar maži. Jeigu dideli tarpai tarp blokelių, tuomet rekomenduojame naudoti PENOSIL EasyGun sandarinimo putas, dėl didelės išeigos ir nedidelio antrinio plėtimosi, užsandarinsite visas sunkiai prieinamas vietas ir didesnes siūles greitai ir kokybiškai. Jeigu maži tarpai tarp keraminių blokelių, tuomet rinkitės PENOSIL Roof&Façade hibridinį hermetiką. Juo greitai ir lengvai užsandarinsite visus tarpelius tarp keraminių blokelių, sukimba ir su drėgnais paviršiais.
Noriu izoliuoti nuo vandens ir drėgmės metalinį garažą. t.y. sienas ir stogą. Garažas puse aukščio bus po žeme. Ant metalinio garažo klijuosis šiltinimo medžiaga - putų polistirolas, o po to mūrysis akmenų sienelė. Sienos buterbrodas toks: metalinis garažas, putų polistirolas, mūras. Noriu hidroizoliuoti metalinį garažą, kad ant jo ir per jį į garažo vidų nepatektų drėgmė ar vanduo. Bet reikia tokios hidroizoliacinės medžiagos, kad galėčiau priklijuoti putų polistirolą. Kokias patartume naudoti hidroizoliacines medžiagas?
Šiltinimo medžiagas klijuokite prie metalinio garažo naudokite Penosil SpeedFix EPS&XPS 878 klijuojančias putas. Hidroizoliaciją atlikite prieš apdailos darbus. Siūlome pasirinkti Penosil Premium AquaBrake Fibre hidroizoliaciją. Ji yra mėlynos spalvos ir gali būti dažoma.
Karkasiniame name, antrame aukšte įrengiame vonios kambarį. Grindyse OSB plokštė. Ar galima ant OSB plokštės iškarto dėti hidroizoliaciją? Ar būtina ant OSB ploštės pirma dėti Knauf cementines plokštes ir tik po to hidroizoliaciją?
Taip, galima ir iš karto tepti PENOSIL Premium AquaBrake Fiber hidroizoliaciją ant OSB plokštės. Sienos ir grindų sujungimai, kampai turi būti papildomai sutvirtinti PENOSIL AquaBrake Tape hidroizoliacinė juosta.
Rekonstruojamo karkasinio namo palėpėje į lauką išeina trys metaliniai vėdinimo vamzdžiai. Vamzdžiai išeidami į lauką kerta Tyvek plėvelę. Kokią lipnią juostą ar kitą medžiagą reikėtų naudoti, norint sandarinti Tyvek sienos plėvelės ir vamzdžių susikirtimo vietą?
Tokiu atveju rekomenduoju naudoti PENOSIL Premium Membrane Fix 629 plėvelės klijus, kurie sandariai užsandarins vamzdžių susikirtimo vietą ir puikiai suklijuos sienos plėvelę prie vamzdžio.
Rūsyje drėgsta sienos (betonas ir dideli akmenys), gal galėtumėt patarti kokias medžiagas naudoti iš vidaus, kad tai sustabdyti?
Reikia pirmiausia išsiaiškinti rūsio sienų drėgmės atsiradimo priežastį. Jei drėgmė sunkiasi iš išorės, tuomet reikia izoliaciją atlikti taip pat iš išorės. Jei tai yra tiesiog kondensatas, sienas iš vidaus galima būtų apšiltinti su purškiama termoizoliacija Penosil EasySpray.
Ar galėtumėte parekomenduoti hermetiką ar kitą priemonę plyšių sandarinimui kokliniam pečiui tarp koklių siūlių (ištrupėjo)?
Koklinių pečių siūlių sandarinimui galite naudoti Penosil High Temp Sealant hermetinį sandariklį. Arba elastingą karščiui atsparų silikoną Penosil Premium +300.
Atliekant vonios hidroizoliaciją, ar galima iškart pratepti ir grindis? Ar nieko nenutiks, kad bus vaikščiojama ant mastikos, kol klijuos sienų plyteles ir pan.?
Galima hidroizoliacija nutepti ir grindis, vaikštant mastika neturėtų būti pažeista. Ją pažeisti galima nebent grindis daužant, ar kokiu aštriu daiktu.
Namas vieno aukšto, perdanga medinė, sienos keramikos blokeliai. Kaip teisingai užsandarinti likusius tarpus tarp mūro sienos ir šiltintos perdangos, kad nesklistų garsas tarp kambarių? Perdanga apšiltinta purškiama ekovata, tarp šiltinimo sluoksnio ir mūro blokelių viršaus apie 30 cm.
Jeigu tikslas yra tik garso izoliacija tarp kambarių, tai būtų keletas sprendimo būdų: 1. Truputį dar pakelti mūrą, kad sumažėtų tarpas ir tada galima sandarinti putomis. 2. Tvirtinti prie blokelių gipso kartono atitvarą, ir ją izoliuoti su akmens vata, kuri gerai izoliuoja garsą. Arba vietoje vatos ant gipso atitvaro purkšti termoizoliacines putas Penosil EasySpray, kurios gerai sulaiko garsą.
Kokiu būdu geriausia sandarinti grindų ir sienos sujungimą? Bei kokios medžiagos patikimiausios? Kokį gruntą naudoti? Pvz. ar Siga plėvelę ar mastiką?
Grindų ir sienos sujungimų sandarinimui geriausia būtų naudoti hermetiką (pvz. Penosil Roof&Facade; Penosil PU LM), kuris stipriai priliptų ir būtų labai elastingas, kad atlaikytų skirtingą grindų ir sienos judėjimą. Mastika labiau tiktų mažesniems tarpeliams ir sujungimams sandarinti.
Betoninių laiptų padengimas. Gal galite pasiūlyti kuo padengti betoninius laiptus?
Betoninius laiptus galima padengti Penosil DustProofer tirpalu. Tirpalas chemiškai sustiprina betono paviršių ir suteikia jam atsparumą dulkėms, padidina betoninių grindų atsparumą dilimui, dulkėms ir cheminių medžiagų poveikiui.
Ar reikia hidroizoliuoti (tepti hidroizoliaciją) rostverką vertikaliai iš vidinės pusės arba kai rostverkas yra viduryje namo (kaip atraminė dalis)? Ar reikia hidrozoliuoti pamatus (vertikales dalis) pertvarinėm sienom namo viduje?
Hidroizoliacija drėgname ar molingame grunte būtina. Rostverkas visada hidroizoliuojamas nuo aukščiau esančios sienos pusės. Hidroizoliacija orientuojama į dvi pamatų plokštumas - vertikalią ir horizontalią. Vertikali hidroizoliacija įrengiama, kad pamato betonas neįmirktų ir būtų išvengta sušalimo-atšilimo ciklų, nes sušalęs į ledą vanduo palaipsniui ardo vientisą betono masę, ir pamatai yra. Vertikali hidroizoliacija įrengiama išorinėje ir vidineje pamatų pusėse. Horizontali hidroizoliacija įrengiama, kad konstrukcijoje esanti kapiliarinė drėgmė nepakiltų aukščiau ir nepasiektų sienų. Ji įrengiama pamato viršuje. Dėl galutinio varianto, reikėtų pasikonsultuoti su projektuotojais, įvertinant kokie papildomi darbai bus kartu daromi, dėl pamatų apsaugos nuo drėgmės. Bei įvertinti ir kitas aplinkybes, kaip, kad koks gruntas aplinkui ir kokioje vietoje stovės namas.
Reikia užsandarinti rąstinio namo natūraliai sutrūkinėjusių rąstų plyšius iš išorės. Vieni platesni, kiti siauresni. Norėčiau purškiamo elastingo hermetiko ar ko nors panašaus. Geriausi rudos spalvos. Kas ką gali patarti ir pasiūlyti?
Rąstų tarpų sandarinimui rekomenduotume naudoti Penosil Roof & Facade Elastic hibridinį silikoninį hermetiką. Jis gali būti dažomas akriliniais dažais. Šis hermetikas nėra purškiamas, bet išspaudžiamas, pistoleto pagalba, iš tiubiko. Jeigu tarpai didesni nei 6 mm, reikėtų naudoti ir papildomą PE (politileninį) “šniūrą”, taip užtikrinant, kad hermetikas neprilips prie trijų plokštumų ir galės išlikti elastingas (hermetikui prilipus prie trijų plokštumų jis praranda savo paslankumą siūlėje).
Kokias medžiagas naudoti sandarinimui tarpui tarp murloto ir monolitinio žiedo? Taip pat bus naudojamos ir metalinės konstrukcijos, ant kurių dėsis perdangos sijos. Ar reikėtų šias vietas taip pat izoliuoti metalą ir medį? A+ klasės namas.
Sandarinant tarpą tarp murloto ir monolitinio žiedo rekomenduojame medžiagas, kurios išvardintos žemiau. Su šiais Penosil produktais taip pat galite užsandarinti ir tarpus, kurie gali atsirasti, montuojant perdangų sijas, ant metalinių konstrukcijų. Norint turėti sandarų namą ir kad jis pilnai atitiktų keliamus reikalavimus A+ klasės namams, būtina atkreipti dėmesį į menkiausias detales, ir pasistengti užsandarinti, net ir mažiausius tarpelius, kas sumažins šilumos praradimo nuostolius, namo eksploatacijos metu. Sandarinimui iš išorės ar viduje - PENOSIL Roof & Façade Elastic silikoninis hermetikas. Sandarinimui iš vidinės pusės, rekomenduojame naudoti šią tepamą mastiką - PENOSIL Premium Air&Vapour Membrane.
Kokia teisingą hidroizoliaciją pasirinkti tarp gelžbetonio žiedo ir murloto? A+ klasės name.
Priklausomai, nuo esamos siūlės - tarpo pločio, kurį reikia užsandarinti, tarp gelžbetonio žiedo ir murloto galite su šiais Penosil hidroizoliaciniais produktais. Sandarinimui iš išorės ar viduje - PENOSIL Roof & Façade Elastic silikoninis hermetikas. Sandarinimui iš vidinės pusės, rekomenduojame naudoti šią tepamą mastiką - PENOSIL Premium Air&Vapour Membrane.
Planuojame kloti klijuojamą vinilą vonios kambaryje. Dušo zonoje bus plytelės, ten kur wc ir kriauklė - vinilas. Klausimas kaip su hidroizoliacine medžiaga - ties dušu, kur plytelės jos būtinai reikia, o kaip po vinilu? Ant jo vinilas turbūt nekibs, ar galima netepti hidroizoliacinio sluoksnio klojant vinilą vonioje? Ir ar pakanka vietoj išlyginamojo sluoksnio užglaistyti universaliu smulkiagrūdžiu remontiniu glaistu (nauja statyba, pakankamai lygios grindys reikia užtaisyti minimaliai duobutes)?
Patarčiau klausti vinilinės dangos pardavėjų, kurie kartu parduoda ir vinilinės dangos klijus. Jie turėtų atsakyti ar jų klijai limpa prie polimerinių hidroizoliacijų.
Namo vidus, skliautinės lubos, gipso kartoninės. Siena fibo blokeliai tinkuoti gipsiniu tinku. Noriu sandarinti sienos ir lubų perimetro susijungimą. Sujungimo tarpelis ~5-8mm. Kuo ir kaip sandarinti šį tarpelį? Užsandarinus dažysis sienos dažais. Noriu, kad neatsirastų įtrūkimų.
Šią siūlę rekomenduojame sandarinti su Penosil dažomu silikonu. Šis hermetikas yra labai elastingas, ir gerai dengiasi dažais. https://penosil.com/easypro/ltu/product/penosil-painters-dazomas-silikoninis-hermetikas/ Kadangi tarpelis nemažas, užtepus hermetiką, dažyti rekomenduojama už 48 valandų, kadangi hermetikas stingsta 2-3 mm per parą, ir per tą laiką truputėlį traukiasi stingdamas, todėl paskubėjus uždažyti, patys dažai gali sutrūkinėti.
Kuo reiktų užtaisyti įrengtą ąžuolinių parketlenčių dangos ir plytelių kompensacinius tarpus? Silikonas su laiku prisigeria dulkių ir pan.
Jūsų minimuose grindų kompensaciniuose tarpuose dažniausiai klijuojami apdailos profiliukai, bet jei norite sandarinti, geriausia naudoti vis tiek silikoną. Silikonas, jei būtų reguliariai prižiūrimas ir pavalomas, tai jis gerai atrodytų ilgą laiką.
Ar galiu pamatus tepti ta pačia hidroizoliacija, kurią naudojau dušo vonios grindims prieš klojant plyteles (turiu iš Norvegijos daug parsivežęs)? Ar jinai (hidroizoliacija) žiemą nesušals (tiks lauko sąlygomis)? Ar būtina tepti iš visu pusių randsijos (vidaus, išorės, viršaus)? Po to klijuosis polistirolas, o ant viršaus mūras. Ar dar reikia ko papildomai?
Jeigu užtepta hidroizoliacija ant pamatų nebus ilgą laiką palikta atvirai prieš saulę ir ant viršaus bus užklijuotas polistirolis, tai hidroizoliacijai nieko neturėtų nutikti. Svarbu tepant lauke, kad butų šiltesnė temperatūra, ir atitinkamas oro drėgnumas. Ir ilgai nelaikyti hidoizoliacijos atvirai.
Noriu sudėti 4cm storio klijuotos medienos vidaus palanges panaudojant plytelių klijus. Ar tam geriausia naudoti kaučiukinius klijus parketui? Palangės pagrindas iš dujų silikato blokelių, klijų sluoksnis gausis iki 1 cm, tvirtesniam sukibimui su klijais palangės apačioje galvoju prisukti medsriegių. Ar klijai tvirtai sukabins palangę? Ar reikia palangę papildomai hidro ir termo izoliuoti (kadangi prisispaudžia prie pat lango rėmo)? Kuo ir kaip tai padaryti? Įtariu lango sandarinimo juostos šalčio tiltui neužteks. Gediminas
Medinėms palangėms klijuoti rekomenduojame naudoti Penosil Eps&Xps klijuojančias putas. Jos mažai plečiasi ir turi nulinio poveikio plėtimosi jėgą. Langų juostos turėtų būti suklijuotos prieš klijuojant palanges. Suklijavus palanges, jungtį tarp lango ir palangės galima sandarinti neutraliu arba dažomu silikonu.
Kuo sandarinti natūraliai medienos judėjimui paliekamus apie 1 cm tarpus tarp medinių lubų ir gipso kartono sienos?
Tarp medinių lubų ir gipso kartono sienų tarpo nėra būtinybės sandarinti, tikriausiai čia daugiau sprendžiama kaip gražiai atlikti šios vietos apdailą. Tai galima atlikti klijuojant medinius vidinius kampukus ir panašiai. Bet jei visgi yra poreikis atlikti sandarinimą, tai galima naudoti besiplečiančią lipnią poliuretano juostą Penosil Premium Expanding Tape. Taip pat galima naudoti elastingas sandarinimo putas Penosil Window&Door Elastic. Jei tarpas nelabai gilus, galima naudoti dažomus elastingus hermetikus, tokius kaip Penosil Painters Silicone arba dažomą Roof&Façade hermetiką.
Turime plytelėmis klotą terasą antrame aukšte, iš kurios tirpstant sniegui šiek tiek laša į namo vidų. Vasarą problemos nėra. Ar įmanoma šią problemą sutvarkyti nutepus terasos grindis plytelių siūlių, klinkerio ir akmens impregnantu? Ar būtinas kapitalinis remontas? Kokia tokio remonto kaina (apie 10 m2)?
Šioje vietoje bus greičiausia blogai užtepta hidroizoliacija prieš klijuojant plyteles. Kai jau suklijuotos plytelės, sandarinimo sprendimų jau nelabai ir yra, nebent tiksliai žinotumėte per kur vanduo prabėga, tada dar galima kažką bandyt sandarinti su silikonu. Bet maža tikimybė, kad tai pagelbės. O impregnantai manau irgi nepadėtų.
Kuo rekomenduotumėte užsandarinti atsiradusius plyšius rąstuose iš lauko pusės?
Iš lauko esančius plyšius rąstuose siūlome sandarinti dažomu Penosil poliuretaniniu hermetiku Low Modulus. https://penosil.com/lt/poliuretaniniai-hermetikai/47-penosil-premium-pu-zemo-elastingumo-poliuretaninis-hermetikas-2321.html Jei tarpai didesni, prieš tepant hermetiką, reikia į tarpus įdėti PE tarpinę.
Nutariau, jog gręžtinius pamatus šiltinsiu taip: Pamatų išorė Ekstruzinis polisterolas 10cm, pamatų vidus 5cm EPS100 pamatų apačia 5cm Ekstruzinis polisterolas. Tad sakykite, ar pamatams reikalinga kažkokia papildoma hidroizoliacija ar drenažinė membrana? Ką papildomai reikėtų pasidaryti šiltinant ekstruziniu polisteroliu pamatų išorę? Ar užtektų tik šio polisterolio ir daugiau jokių hidroizoliacijų nereikia?
Patariam prieš šiltinant pamatus padengti juos Penosil Premium AquabrakeFiber hidroizoliacine mastika, sutvirtinta fibro pluoštu. Ant sustingusios mastikos klijuokite XPS polistireną, naudojant Penosil SpeedFix EPS&XPS klijuojančias putas. Po to priklausomai nuo apdailos, galite armuoti mišiniu ir dėti drenažinę plėvelę.
Reikia hidroizoliuoti juostinį pamatą ir apšiltinti. Ką patarsit?
Juostinio pamato hidroizoliacijai naudokite Penosil Premium AquabrakeFiber hidroizoliacinę mastiką, sustiprinta fibro pluoštu. Hidroizoliacija yra sertifikuota pagal CE Europos standartus. Pamatą šiltinkite su XPS polistirenu. XPS plokštes klijuokite su Penosil SpeedFix EPS&XPS klijuojančiomis putomis.
Norėčiau pasiteirauti, kokią galėčiau naudoti hidroizoliaciją, hidroizoliacinę medžiagą kambaryje prieš tapetuojant, nes siena linkusi pelyti. Vienoj pusėj tapetas dėtųsi ant paprasto tinkuoto paviršiaus, kita sienelė apšiltinta ir tapetas dėtųsi ant gipso plokštės.
Deja, bet tikriausiai jokia hidroizoliacija nepadės nuo pelyti linkusios sienos. Kadangi pati konstrukcija vis tiek drėks, nes drėgmė patenka iš išorės į konstrukciją. O hidroizoliacija užkirs kelią tik drėgmės pateikimui iš kambario. Kai užtikrinsite gerą apsaugą nuo drėgmės iš išorės, ir išorinę sieną kokybiškai apšiltinsite, didžioji dalis problemos išsispręs.
penosil_logo_web.jpg
Ateities g. 31B, Vilnius
100% rekomenduoja
11 atsiliepimai
eu
2020-09-25, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kai nesandariai sumūryti keraminiai blokeliai, gal geriau užpurkšti sandarinimo putomis?
ro
2020-08-07,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Rekonstruojamo karkasinio namo palėpėje į lauką išeina trys metaliniai vėdinimo vamzdžiai. Vamzdžiai išeidami į lauką kerta Tyvek plėvelę. Kokią lipnią juostą ar kitą medžiagą reikėtų naudoti, norint sandarinti Tyvek sienos plėvelės ir vamzdžių susikirtimo vietą?
al
2020-08-04, Kėdainiai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Pro daugiabučio balkono stogelį laša vanduo iš aukščiau esančio buto. Patarkit su kuo ištepti stogelio viršų iš apačios, kad nesisunktų vanduo?
zi
2020-08-02,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikia juostų tarp rastų apšiltinti gyvenamam namui
da
2020-04-21, Garliava
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalinga geomembrana. Man reiketu 8x8m. Kaip galima isigyti sios membranos?
vy
2020-04-03, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, šiltinu namo stogą ir susidūriau su problemine vieta "kaminu". Pradžioje apie stogo konstrukciją, senovinė: du statūs šlaitai, šiferis ir ruberoidas. Ir šiai dienai mes jos nekeičiame. Todėl nusprendžiau difuzinę plėvelę dėti iš vidaus. Taip niekas nedaro, šitą žinau :) Bet tarp ruberoido ir difuzinės ventiliacija vyksta tarpuose tarp lotų, todėl manau viskas ten turės dirbti pagal paskirtį. Bet esmė dabar kaminas. Pabijojęs nuo kamino sklindančios šilumos difuzinės plėvelės neužkėliau ant jo ir dar palikau apie 1cm tarpą nuo jo. Ar reikėjo bandyti ją užkelti aukštyn ant kamino, nes jai tokia šilima, tokiam aukštyje (nuo pagrindinės kaitriausios vietos) jokios įtakos nedaro? (Namas dviejų aukštų su rūsiu. Rūsyje granulinis katilkas, kamine indėklas. Bet pirmame aukšte kol kas vis dar stovi per šalčius naudojamas senovinis koklinis pečius, kol namas nėra apšildintas). Dabar tą vietą geriau perdaryti ir plėvelę bandyti užkelti ant kamino ar būtų galima kažkuo užsandarinti iš vidaus? Pvz priklijuojant iš vidaus tą aliuminio-butilo juostą? Jei užkelti plėvelę ant kamino, tai su kuo ją pritvirtinti aplink kaminą? Išsiplėčiau, bet kitaip neina nupasakoti situacijos, nes nesu padaręs nuotraukų.
ga
2020-01-31, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina skysti vinys klijai 98. 280ml, pradžiai 100 vnt.
ar
2020-01-21, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namas vieno aukšto, perdanga medinė, sienos keramikos blokeliai. Kaip teisingai užsandarinti likusius tarpus tarp mūro sienos ir šiltintos perdangos, kad nesklistų garsas tarp kambarių? Perdanga apšiltinta purškiama ekovata, tarp šiltinimo sluoksnio ir mūro blokelių viršaus apie 30 cm.
pa
2019-05-31,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikalinga plėvelė tvenkiniams. Kokia kaina už m2? Kaip galima įsigyti?
r.
2019-05-29, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškome grindims teptinės hidroizoliacijos su mineraliniais mišiniais. Kokia kaina be PVM, išeiga 1m2, pakuotės dydis?
ar
2019-05-11, Pasvalys
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namo vidus, skliautinės lubos, gipso kartoninės. Siena fibo blokeliai tinkuoti gipsiniu tinku. Noriu sandarinti sienos ir lubų perimetro susijungimą. Sujungimo tarpelis ~5-8mm. Kuo ir kaip sandarinti šį tarpelį? Užsandarinus dažysis sienos dažais. Noriu, kad neatsirastų įtrūkimų.