Rodomi įrašai 1-25 iš 27.
Ar reikia hidroizoliuoti (tepti hidroizoliaciją) rostverką vertikaliai iš vidinės pusės arba kai rostverkas yra viduryje namo (kaip atraminė dalis)? Ar reikia hidrozoliuoti pamatus (vertikales dalis) pertvarinėm sienom namo viduje?
Hidroizoliacija drėgname ar molingame grunte būtina. Rostverkas visada hidroizoliuojamas nuo aukščiau esančios sienos pusės. Hidroizoliacija orientuojama į dvi pamatų plokštumas - vertikalią ir horizontalią. Vertikali hidroizoliacija įrengiama, kad pamato betonas neįmirktų ir būtų išvengta sušalimo-atšilimo ciklų, nes sušalęs į ledą vanduo palaipsniui ardo vientisą betono masę, ir pamatai yra. Vertikali hidroizoliacija įrengiama išorinėje ir vidineje pamatų pusėse. Horizontali hidroizoliacija įrengiama, kad konstrukcijoje esanti kapiliarinė drėgmė nepakiltų aukščiau ir nepasiektų sienų. Ji įrengiama pamato viršuje. Dėl galutinio varianto, reikėtų pasikonsultuoti su projektuotojais, įvertinant kokie papildomi darbai bus kartu daromi, dėl pamatų apsaugos nuo drėgmės. Bei įvertinti ir kitas aplinkybes, kaip, kad koks gruntas aplinkui ir kokioje vietoje stovės namas.
Reikia užsandarinti rąstinio namo natūraliai sutrūkinėjusių rąstų plyšius iš išorės. Vieni platesni, kiti siauresni. Norėčiau purškiamo elastingo hermetiko ar ko nors panašaus. Geriausi rudos spalvos. Kas ką gali patarti ir pasiūlyti?
Rąstų tarpų sandarinimui rekomenduotume naudoti Penosil Roof & Facade Elastic hibridinį silikoninį hermetiką. Jis gali būti dažomas akriliniais dažais. Šis hermetikas nėra purškiamas, bet išspaudžiamas, pistoleto pagalba, iš tiubiko. Jeigu tarpai didesni nei 6 mm, reikėtų naudoti ir papildomą PE (politileninį) “šniūrą”, taip užtikrinant, kad hermetikas neprilips prie trijų plokštumų ir galės išlikti elastingas (hermetikui prilipus prie trijų plokštumų jis praranda savo paslankumą siūlėje).
Kokias medžiagas naudoti sandarinimui tarpui tarp murloto ir monolitinio žiedo? Taip pat bus naudojamos ir metalinės konstrukcijos, ant kurių dėsis perdangos sijos. Ar reikėtų šias vietas taip pat izoliuoti metalą ir medį? A+ klasės namas.
Sandarinant tarpą tarp murloto ir monolitinio žiedo rekomenduojame medžiagas, kurios išvardintos žemiau. Su šiais Penosil produktais taip pat galite užsandarinti ir tarpus, kurie gali atsirasti, montuojant perdangų sijas, ant metalinių konstrukcijų. Norint turėti sandarų namą ir kad jis pilnai atitiktų keliamus reikalavimus A+ klasės namams, būtina atkreipti dėmesį į menkiausias detales, ir pasistengti užsandarinti, net ir mažiausius tarpelius, kas sumažins šilumos praradimo nuostolius, namo eksploatacijos metu. Sandarinimui iš išorės ar viduje - PENOSIL Roof & Façade Elastic silikoninis hermetikas. Sandarinimui iš vidinės pusės, rekomenduojame naudoti šią tepamą mastiką - PENOSIL Premium Air&Vapour Membrane.
Kokia teisingą hidroizoliaciją pasirinkti tarp gelžbetonio žiedo ir murloto? A+ klasės name.
Priklausomai, nuo esamos siūlės - tarpo pločio, kurį reikia užsandarinti, tarp gelžbetonio žiedo ir murloto galite su šiais Penosil hidroizoliaciniais produktais. Sandarinimui iš išorės ar viduje - PENOSIL Roof & Façade Elastic silikoninis hermetikas. Sandarinimui iš vidinės pusės, rekomenduojame naudoti šią tepamą mastiką - PENOSIL Premium Air&Vapour Membrane.
Planuojame kloti klijuojamą vinilą vonios kambaryje. Dušo zonoje bus plytelės, ten kur wc ir kriauklė - vinilas. Klausimas kaip su hidroizoliacine medžiaga - ties dušu, kur plytelės jos būtinai reikia, o kaip po vinilu? Ant jo vinilas turbūt nekibs, ar galima netepti hidroizoliacinio sluoksnio klojant vinilą vonioje? Ir ar pakanka vietoj išlyginamojo sluoksnio užglaistyti universaliu smulkiagrūdžiu remontiniu glaistu (nauja statyba, pakankamai lygios grindys reikia užtaisyti minimaliai duobutes)?
Patarčiau klausti vinilinės dangos pardavėjų, kurie kartu parduoda ir vinilinės dangos klijus. Jie turėtų atsakyti ar jų klijai limpa prie polimerinių hidroizoliacijų.
Namo vidus, skliautinės lubos, gipso kartoninės. Siena fibo blokeliai tinkuoti gipsiniu tinku. Noriu sandarinti sienos ir lubų perimetro susijungimą. Sujungimo tarpelis ~5-8mm. Kuo ir kaip sandarinti šį tarpelį? Užsandarinus dažysis sienos dažais. Noriu, kad neatsirastų įtrūkimų.
Šią siūlę rekomenduojame sandarinti su Penosil dažomu silikonu. Šis hermetikas yra labai elastingas, ir gerai dengiasi dažais. https://penosil.com/easypro/ltu/product/penosil-painters-dazomas-silikoninis-hermetikas/ Kadangi tarpelis nemažas, užtepus hermetiką, dažyti rekomenduojama už 48 valandų, kadangi hermetikas stingsta 2-3 mm per parą, ir per tą laiką truputėlį traukiasi stingdamas, todėl paskubėjus uždažyti, patys dažai gali sutrūkinėti.
Kuo reiktų užtaisyti įrengtą ąžuolinių parketlenčių dangos ir plytelių kompensacinius tarpus? Silikonas su laiku prisigeria dulkių ir pan.
Jūsų minimuose grindų kompensaciniuose tarpuose dažniausiai klijuojami apdailos profiliukai, bet jei norite sandarinti, geriausia naudoti vis tiek silikoną. Silikonas, jei būtų reguliariai prižiūrimas ir pavalomas, tai jis gerai atrodytų ilgą laiką.
Ar galiu pamatus tepti ta pačia hidroizoliacija, kurią naudojau dušo vonios grindims prieš klojant plyteles (turiu iš Norvegijos daug parsivežęs)? Ar jinai (hidroizoliacija) žiemą nesušals (tiks lauko sąlygomis)? Ar būtina tepti iš visu pusių randsijos (vidaus, išorės, viršaus)? Po to klijuosis polistirolas, o ant viršaus mūras. Ar dar reikia ko papildomai?
Jeigu užtepta hidroizoliacija ant pamatų nebus ilgą laiką palikta atvirai prieš saulę ir ant viršaus bus užklijuotas polistirolis, tai hidroizoliacijai nieko neturėtų nutikti. Svarbu tepant lauke, kad butų šiltesnė temperatūra, ir atitinkamas oro drėgnumas. Ir ilgai nelaikyti hidoizoliacijos atvirai.
Noriu sudėti 4cm storio klijuotos medienos vidaus palanges panaudojant plytelių klijus. Ar tam geriausia naudoti kaučiukinius klijus parketui? Palangės pagrindas iš dujų silikato blokelių, klijų sluoksnis gausis iki 1 cm, tvirtesniam sukibimui su klijais palangės apačioje galvoju prisukti medsriegių. Ar klijai tvirtai sukabins palangę? Ar reikia palangę papildomai hidro ir termo izoliuoti (kadangi prisispaudžia prie pat lango rėmo)? Kuo ir kaip tai padaryti? Įtariu lango sandarinimo juostos šalčio tiltui neužteks. Gediminas
Medinėms palangėms klijuoti rekomenduojame naudoti Penosil Eps&Xps klijuojančias putas. Jos mažai plečiasi ir turi nulinio poveikio plėtimosi jėgą. Langų juostos turėtų būti suklijuotos prieš klijuojant palanges. Suklijavus palanges, jungtį tarp lango ir palangės galima sandarinti neutraliu arba dažomu silikonu.
Kuo sandarinti natūraliai medienos judėjimui paliekamus apie 1 cm tarpus tarp medinių lubų ir gipso kartono sienos?
Tarp medinių lubų ir gipso kartono sienų tarpo nėra būtinybės sandarinti, tikriausiai čia daugiau sprendžiama kaip gražiai atlikti šios vietos apdailą. Tai galima atlikti klijuojant medinius vidinius kampukus ir panašiai. Bet jei visgi yra poreikis atlikti sandarinimą, tai galima naudoti besiplečiančią lipnią poliuretano juostą Penosil Premium Expanding Tape. Taip pat galima naudoti elastingas sandarinimo putas Penosil Window&Door Elastic. Jei tarpas nelabai gilus, galima naudoti dažomus elastingus hermetikus, tokius kaip Penosil Painters Silicone arba dažomą Roof&Façade hermetiką.
Turime plytelėmis klotą terasą antrame aukšte, iš kurios tirpstant sniegui šiek tiek laša į namo vidų. Vasarą problemos nėra. Ar įmanoma šią problemą sutvarkyti nutepus terasos grindis plytelių siūlių, klinkerio ir akmens impregnantu? Ar būtinas kapitalinis remontas? Kokia tokio remonto kaina (apie 10 m2)?
Šioje vietoje bus greičiausia blogai užtepta hidroizoliacija prieš klijuojant plyteles. Kai jau suklijuotos plytelės, sandarinimo sprendimų jau nelabai ir yra, nebent tiksliai žinotumėte per kur vanduo prabėga, tada dar galima kažką bandyt sandarinti su silikonu. Bet maža tikimybė, kad tai pagelbės. O impregnantai manau irgi nepadėtų.
Kuo rekomenduotumėte užsandarinti atsiradusius plyšius rąstuose iš lauko pusės?
Iš lauko esančius plyšius rąstuose siūlome sandarinti dažomu Penosil poliuretaniniu hermetiku Low Modulus. https://penosil.com/lt/poliuretaniniai-hermetikai/47-penosil-premium-pu-zemo-elastingumo-poliuretaninis-hermetikas-2321.html Jei tarpai didesni, prieš tepant hermetiką, reikia į tarpus įdėti PE tarpinę.
Nutariau, jog gręžtinius pamatus šiltinsiu taip: Pamatų išorė Ekstruzinis polisterolas 10cm, pamatų vidus 5cm EPS100 pamatų apačia 5cm Ekstruzinis polisterolas. Tad sakykite, ar pamatams reikalinga kažkokia papildoma hidroizoliacija ar drenažinė membrana? Ką papildomai reikėtų pasidaryti šiltinant ekstruziniu polisteroliu pamatų išorę? Ar užtektų tik šio polisterolio ir daugiau jokių hidroizoliacijų nereikia?
Patariam prieš šiltinant pamatus padengti juos Penosil Premium AquabrakeFiber hidroizoliacine mastika, sutvirtinta fibro pluoštu. Ant sustingusios mastikos klijuokite XPS polistireną, naudojant Penosil SpeedFix EPS&XPS klijuojančias putas. Po to priklausomai nuo apdailos, galite armuoti mišiniu ir dėti drenažinę plėvelę.
Reikia hidroizoliuoti juostinį pamatą ir apšiltinti. Ką patarsit?
Juostinio pamato hidroizoliacijai naudokite Penosil Premium AquabrakeFiber hidroizoliacinę mastiką, sustiprinta fibro pluoštu. Hidroizoliacija yra sertifikuota pagal CE Europos standartus. Pamatą šiltinkite su XPS polistirenu. XPS plokštes klijuokite su Penosil SpeedFix EPS&XPS klijuojančiomis putomis.
Norėčiau pasiteirauti, kokią galėčiau naudoti hidroizoliaciją, hidroizoliacinę medžiagą kambaryje prieš tapetuojant, nes siena linkusi pelyti. Vienoj pusėj tapetas dėtųsi ant paprasto tinkuoto paviršiaus, kita sienelė apšiltinta ir tapetas dėtųsi ant gipso plokštės.
Deja, bet tikriausiai jokia hidroizoliacija nepadės nuo pelyti linkusios sienos. Kadangi pati konstrukcija vis tiek drėks, nes drėgmė patenka iš išorės į konstrukciją. O hidroizoliacija užkirs kelią tik drėgmės pateikimui iš kambario. Kai užtikrinsite gerą apsaugą nuo drėgmės iš išorės, ir išorinę sieną kokybiškai apšiltinsite, didžioji dalis problemos išsispręs.
Drėgsta ir pelija rūsio sienos. Noriu izoliuoti pamatus iš lauko. Kokios nebrangios ir patikimos medžiagos? Medinis namas 1992m. statybos. Mūrinis pamatas 05m virš žemės.
Pamatus iš lauko reikia izoliuoti hidroizoliacine mastika Penosil Aquabrake Fiber . Ši hidroizoliacija apsaugos pamatą nuo drėgmės. Po hidroizoliacijos sustingimo, reiktų juos papildomai apšiltinti XPS drėgmei atspariu polistirenu, naudojant Penosil SpeedFix EPS&XPS klijuojančias putas. Atlikus šiltinimą, reiktų uždėti drenuojančia membraną, ir papildomai rekomenduojama įrengti drenažą lietaus vandeniui nutekėti.
Mūrinis apačioje gyvenančio kaimyno kaminas eina per mano II aukšte esančią atvirą patalpą. Kaminas indėklo neturi. Kūrenant, pro kamine esančius tarpus veržiasi dūmai ir kaminas drėksta. Jaučiamas blogas kvapas. Kaip galėtume sau pagelbėti, nes kaimynas problematiškas. Kamino netvarko, indėklo dėti nesiruošia. Gal yra būdų kaminą kažkaip mums patiems užsandarinti, užhermetinti, apklijuoti plokštėmis ar plytelėmis?
Žiūrint iki kokios max temperatūros įkaista kaminas? Jei kaminas įkaista nežymiai, iki 100 ar 150 laipsnių, siūlom naudoti neutralų hermetiką tarpams Penosil EasyPro All Purpose, kuris elastingas, stipriai prilimpa prie daugelio medžiagų, yra atsparus temperatūrai iki 150 laipsnių. Jei temperatūra iki 250 laipsnių, siūlom naudoti elastinga Motor Sealant hermetiką. Jei temperatūra aukštesnės nei 250 laipsnių, naudokite Penosil +1500 hermetiką, kuris atsparus iki 1500 laipsnių temperatūros. Taip pat jei temperatūra nedidelė, galite apklijuoti Tempsi Sauna, karščiui atsparia plokšte.
Statausi A+ klasės gyvenamąjį namą. Stogas sutapdintas, perdanga gelžbetoninės plokštės. Kokias medžiagas naudoti sandūroms tarp plokščių sandarinti iš lubų pusės? Bus montuojamos pakabinamos lubos, tai iš sandarinimo nėra reikalavimų nei išvaizdai, nei dažymui. Kokias medžiagas naudoti skylėms iki 2 cm skersmens gelžbetonio plokštėse iš lubų pusės. Kokias priemones naudoti perimetro sandarinimui gelžbetonis - gipsinis tinkas, gelžbetonis - kalkinis tinkas, betonas - gipsinis tinkas, betonas - kalkinis tinkas.
Siūlome naudoti tiek gelžbetoninių plokščių sandūroms, tiek perimetro sandarinimui - Penosil Roof&Fasade hibridinį hermetiką, kuris bekvapis, stipriai limpa prie visų paviršių, net ir drėgnų, ir bus elastingas visą tarnavimo laiką. https://youtu.be/6Vms6w4TmTw
Bute po gaisro ilgai laikosi degėsių kvapas. Pradėjome daryti kapitalinį remontą. Viskas išmesta, stovi tik plikos tinkuotos sienos. Tačiau, sienose ir lubose daug įvairių plyšių ir tarpų, iš kurių nelabai galima iškrapštyti degėsius. Noriu pasiteirauti, gal žinote, kokius cheminius valiklius (priemones) naudoti šiuo atveju? Kadangi darome kapitalinį, gal visgi pavyks ir taip atsikratyti šio degėsių kvapo gruntuojant/špakliuojant/dažant sienas ir jokių kitų priemonių nereikia?
Mūsų Penosil produktai pagrinde skirti sandarinimui, hermetinimui, klijavimui ir panašiems darbams. Kvapo panaikinimui ar kokių kitokių produktų, kurie įtakotų kvapus aplinkoje neturime. Tikimės, kad rasite sprendimą.
Kokius galima būtų naudoti hermetikus lauko darbams?
Daugelis hermetikų tinka tiek lauko tiek vidaus darbams, priklauso nuo vietos ir paviršių, kur būtų naudojamas hermetikas. Lauko darbams tinka tiek Penosil Premium All Weather kaučiukinis hermetikas, tiek Penosil Roof&Façade polimerinis hermetikas, tiek Penosil poliuretaninis hermetikas PU High Modulus ir Low Modulus. Taip pat galima naudoti ir rūgštinius bei neutralius silikonus, kaip Penosil Premium Universal Silicone, tiek Penosil Premium Neutral silicone, taip pat EasyPro All Purpose silicone ir panašiai.
Kokius galėtumėte pasiūlyti geriausius atsparius vandeniui hermetikus?
Atsparių vandeniui hermetikų yra įvairių rūšių, priklauso kur tiksliai jis būtų naudojamas. Geriausi Penosil atsparūs vandeniui hermetikai būtų: Penosil Premium All Weather, Penosil Roof&Façade, Penosil Water Stop. Šie hermetikai yra atsparūs vandeniui, bet vietose kur būtų hermetiko nuolatinis sąlytis su vandeniu naudoti nerekomenduojama. Vietose, kuriose yra nuolatinis sąlytis su vandeniu, galima būtų naudoti tik Penosil Premium Aquarium Silicone.
Gavome komercinį pasiūlymą dėl fasado blokų hermetizavimo. Gal būtų galima sužinoti, kokios naudos turėtų blokinio namo butų gyventojai? Ar tai padėtų sutaupyti šilumos butuose?
Beabejo, blokinių namų siūlių hermetizavimas padėtų sutaupyti butų šildymui. Per nesandarias blokų siūles į butus skverbiasi ne tik drėgmė, tačiau ir vėjas,šaltis. Hermetizavimas užkirstų tam kelią.
Su kuo geriau užtaisyti tarpblokines namo siūles:vata ar putomis?
Tarpblokines namo siūles galima užtaisyti poliuretaninėmis putomis, poto jas tinkamai užsandarinti Penosil poliuretaniniu hermetiku.
Daugiabučio namo sienos sutrukinėjusios, raudonu plytų kolonos nutrupėjusios. Norime atlikti šiuos darbus: užhermetinti siūles, sutvarkyti kolonas - 12 vnt. po 10 m aukščio, užhermetinti galines namo sienas (bendras galiniu sienu plotas 280 m2).
Sprendimas būtų pašalinti visus nešvarumus iš tarblokinių siūlių, tarpus užpildyti purškiamomis poliuretano putomis arba poliuretano juosta, ir ant viršaus užtepti poliuretaniniu hermetiku, kuris nepraleis į siūles vandens ir bus atsparus UV, stirpiai sulips su paviršiais, elastingumas atlaikys blokų judėjimą.
Man prieš du metus pastatė rastinį namą. Darbai buvo atlikti nekokybiškai ir šiuo metu tarp rąstų atsirado nemaži plyšiai. Namas susėdo per du metus tik apie 3-4cm. Stogas - molinės čerpes. Ar čia normalu ir ar yra būdas problema išspresti, kažkaip užsandarinti plyšius tarp rąstų.
Plyšius tarp rastų galima sandarinti tiek iš vidaus tiek iš išorės Penosil poliuretaniniu hermetiku. Jei tarpai dideli, galima papildomai naudoti specialią tarpinę. Poliuretaninis hermetikas stipriai sukimba su paviršiais ir yra elastingas, todėl judant rastams neatlips ir nesutrūkinės. Taip pat yra atsparus atmosferos poveikiui. Sustingusį galima dažyti.
penosil_logo_web.jpg
Ateities g. 31B, Vilnius
100% rekomenduoja
3 atsiliepimai
pa
2019-05-31,
r.
2019-05-29, Alytus
ar
2019-05-11, Pasvalys