Medienos kenkėjų naikinimo priemonės rąstiniame name

Klausimas:
Kaip sustabdyti kirvarpų darbą rąstiniame name? Rąstai nedažyti, namui 40 metų.
Komentarai:
Pirmiausia reikia apdirbti priemone BELINKA BELOCID.
SĄVYBĖS: medienos paviršiaus apsauga nuo vabzdžių ir puvimo;
naikina grybelį ir kinivarpas.
PASKIRTIS: BELINKA BELOCID – tai bespalvis riebus antiseptikas, pasižymintis aukštu toksiniu efektu, gaminamas iš organinių tirpiklių ir moderniausių biocidų. Naudojamas kaip atstatomoji priemonė pažeistai medienai bei apsaugo medienos paviršių, sudarydamas apsauginę plėvelę.
TAIKYMO SRITYS: BELINKA BELOCID tinka grybelio ir kinivarpų pažeistos bei ankščiau neapsaugotos medienos atnaujinimui. Taip pat tinka medienos, kuri ilgą laiką nebuvo atnaujinama, prisotinimui.
NAUDOJIMAS:
Prieš naudojimą antiseptiko neskieskite ir gerai išmaišykite. Dengimo būdas priklauso nuo paveiktos medienos būklės. Dengiama įprastiniu būdu, tepant paviršių teptuku, voleliu, apipilant arba mirkant. Išdžiūvusį apdirbtą paviršių reikia nudažyti gruntu BELINKA BASE, kuris saugo nuo pelėsio ir grbelio atsiradino ateityje, bei dekoratyviniais dažais BELINKA TOPLASUR, kurie saugo nuo atmosferinio poveikio.
Mes kinivarpų naikinimui siūlome "Anti insekt" produktą. Geriausias ir efektyviausias būdas - į skylutes su švirkštų suleisti patį produktą. Pačio produkto tepimas teptuku neturės didelio efekto, nes produktas per greit išdžius. Produktą naudoja ir restauratoriai - baldams, paminklams ir statybininkai - rastinių namų gaivinimui.