Kinivarpų naikinimo priemonės

Klausimas:
Į rąstinį namą įsimetė kenkėjai, juodi skraidantys vabaliukai, panašūs į skruzdes, namas impregnuotas daug kartų, bet nedažytas. Kaip juos išdezinfekuoti? Padaro skylutes, panašu turbūt kaip kinivarpos. Kokios yra kinivarpų naikinimo priemonės?
Komentarai:
Norint išnaikinti kinivarpas reikia naudoti slovėnų gamintojo BELINKA BELLES priemones.
Pirmiausiai į skyles pripurkšti priemonės BELINKA FENTIN (200 ml aerozolis su vamzdeliu pritaikytu purkšti į skyles), kaip įmanoma įpurškiant į kiekvieną skylę. Procesą galimą pakartoti po 2-3 dienų ar savaitės. Po to apdirbamą paviršių pašlifuokite ir užglaistykite skyles medžio glaistu. Tam, kad kenkėjai neatsirastu ateityje, nušlifuotą plotą tepkite priemone BELINKA BELOCID (po 0,75 Ltr arba 2,5 Ltr.) ir po 3 dienų uždažykite dažais, tam, kad priemonė nepasišalintu iš medienos ir tinkamai ją konservuotu. Rekomenduoju naudoti dažyvę BELINKA TOPLASUR UV PLUS.
Vilmantas Žilinskas, Didmeksa, UAB
Taip, panašu, kad tai kinivarpos. Rekomenduotume mūsų priemonę nuo kenkėjų Remmers Anti-Insekt. Reikėtų prileisti šio skysčio į švirkštą ir gausiai suleisti jį į pažeistą medieną, arba produktu suvilgyti kempinėlę ir gausiai "prisotinti" medieną. Anti-Insekt veikimo principas: "paragavus" tokios medienos kinivarpa arba miršta, arba padeda jau negyvus kiaušinėlius ir daugiau nebesidaugina. Jei turite papildomų klausimų - kreipkitės, mielai patarsime.