Dažai metalinei tvorai

Klausimas:
Reikalingi dažai metalinei tvorai. Kokie dažai metalui būtų patvariausi? Kokios sudėties dažų ieškoti?
Komentarai:
Siūlyčiau naudoti slovėnų gamintojo BELINKA BELLES dažus metalui BELINKA DIRECT. BELINKA DIRECT – tai blizgūs, formuojantys glotnų paviršių antikoroziniai dažai - „VISKAS VIENAME“. Dėl sudėtyje esančių antikorozinių priedų juos galima naudoti tiesiai ant rūdžių be papildomo gruntavimo.
Skirti kokybiškam metalinių ir plieninių paviršių dekoravimui ir apsaugai - metalinėms konstrukcijoms, tvoroms, langams ar jų elementams, įvairiems įrenginiams, lauko baldams ir kitiems metaliniams paviršiams. Tinka vidaus ir išorės darbams.
Dažai gerai dengia, greitai džiūsta, neblunka, atsparūs įvairioms oro sąlygoms ir gali būti valomi buitiniais valikliais.
Spalvos: balta, juoda, žalia, pilka, ruda ir raudona.
Išfasavimai: 0,75 ir 2,5 L. Kaina: 0,75 L - 10,50 EUR ir 2,5 L - 32,80 EUR

arba

TESSAROL ANTIK – tai dekoratyviniai dažai su metaliniu blizgesiu, suteikiantys dažomam paviršiui seno kaldinto geležies efektą ir antikorozinę apsaugą. Skirti kokybiškam metalinių ir plieninių paviršių dekoravimui ir apsaugai - tvoroms, balkonams, turėklams, durims, grotoms, meno dirbiniams ir kitiems metaliniams paviršiams. Tinka vidaus ir išorės darbams. Dažai gerai dengia, greitai džiūsta, neblunka, atsparūs įvairioms oro sąlygoms.
2 bazinės spalvos: antracito ir sidabro.
Antik Antracito 0,75 L - 11,40; 2,5 L - 34,50
Antik Sidabro 0,7 L - 13,40; 2,1 L - 34,50
Vilmantas Žilinskas, Didmeksa, UAB
Hammercote Enamel tai universalūs, tvirti bei ilgaamžiai antikoroziniai dažai, skirti metalinių paviršių dažymui patalpų viduje ir išorėje, be būtinybės prieš tai juos gruntuoti antikoroziniais gruntais. Dažai skirti juodųjų ir spalvotųjų metalų paviršių dažymui, ir yra atsparūs atmosferos poveikiui, vandeniui bei daugeliui cheminių medžiagų. Dažai greitai džiūsta ir yra atsparūs karščiui (150 C).
Audrius, UAB "Dažmeta"
 
Sritis:
Sritis: