Rodomi įrašai 1-5 iš 5.
Ką daryti, kai kubilo vandenyje atsiranda vabaliukų? Juk karštomis dienomis vandens išleisti nederėtų iš kubilo, todėl per savaitę atsiranda vabaliukų.
Jums būtina dezinfekuoti ir reguliariai prižiūrėti kubilo vandenį.
Kokia būtų lauko terasos kaina, kiek kainuotų medžiagos ir darbai? Norisi, kad terasa būtų ilgaamžė.
Lauko terasos kaina ir ilgaamžiškumas priklauso nuo to, kokios kokybės klasės medžiagos bus naudojamos. Terasos montavimui siūlome termiškai apdorotą medieną - A, AB arba B kokybės klasės, medienos kainos nuo 16 iki 32 Eur/m2, bet jei užsakoma mažiau nei pakuotė (apie 120 m2) + 15 %. Kaina priklausomai skiriasi nuo kokybės klasės, profilio ir lentų ilgio. Papildomai kainuoja tvirtinimai, varžtai, tašai bei montavimo darbai. Jei nuspręstumėte terasą gaminti iš aukščiausios klasės medienos, terasos kaina būtų:- terasos lentos LD2 PF 26x117 x 29,00 Eur/m2;- terasos tvirtinimai Tclips x 0,61 cnt/vnt (1m2/18vnt = 3,18 Eur);- varžtai x 0,11 cnt/vnt (1m2/18vnt = 2 Eur);- bendrai terasos lentos su tvirtinimais ir varžtais = 32,45 Eur su PVM;- tašai 42x68 x 3,18 Eur/m2;-darbai, vidutiniškai 10-12 Eur (priklausomai nuo projekto specifikacijos, darbų sudėtingumo ir eigos).
Norėčiau daugiau sužinoti apie kubilo eksploatavimo pradžią. Ką reikia daryti prieš pradedant juo naudotis intensyviai?
Vienas iš svarbiausių dalykų turint kaitinimosi kubilą – vandens priežiūra. Todėl norint turėti švarų kubilą ir mėgautis skaidriu jo vandeniu, būtina reguliariai naudoti chemines priemones ir filtruoti vandenį. Be to rekomenduojame nuolatos turėti cheminių priemonių atsargas sandėliuke. Nes cheminių priemonių reikia ne tik kasdienei kubilo vandens priežiūrai, bet ir retkarčiais pasitaikančioms “šoko” procedūroms, kada kubilo vanduo tampa labai bjaurus. Yra labai platus cheminių priemonių pasirinkimas, todėl jūs galite išsirinkti ir pasirinkti jums labiausiai tinkamas ir priimtinas vandens priežiūros priemones. Štai trumpas kaitinimosi kubilo ar Spa baseino vandens priežiūros cheminių priemonių sąrašas.
Kokia yra geriausia rąstinio namo fasado apdaila, jei brangesnė, tai kokia?
Siūlome naudoti fasado dailylentes iš termo medienos. Jos nesitraukia, nesiplečia, neskylinėja ir yra ilgaamžis produktas. Tai nutūralus produktas, be jokios chemijos, puikiai tinkantis Lietuvos klimatinėms sąlygoms. Atrodo įspūdingai ir natūraliai, galimi įvairiausi profiliai. Termo mediena labai gerai išlaiko dažus, ar kitą dangą, nes pati mediena „nevaikšto", todėl danga nesilupa ir neskylinėja.
Norime įsigyti medinį kubilą, bet kaip yra su vandens nuleidimu? Ar reikia rankiniu būdu išpylinėt, ar yra koks mechaninis prietaisėlis tam reikalui?
Mūsų kubiluose yra įmontuota cirkuliacine sistema per dugna, todėl vanduo, atsukus sklendę pats išbėga. Jokių papildomų įrengimų nereikia.
Vilkpėdės g. 22, 03151, Vilnius