Rodomi įrašai 1-4 iš 4.
Svarstome įsirengti teniso kortuose dirbtinę žolę. Norėtume sužinoti, kokie yra DOMO dirbtinės žolės privalumai teniso kortuose? Ar kokią kitą rekomenduotumėte?
Malonu, kad domitės būtent dirbtine žole DOMO. Bene svarbiausias DOMO dirbtinės žolės privalumas teniso kortuose – tai tolygus ir vienodas kamuoliuko atšokimas, kurį užtikrina idealiai lygus paviršius. Klasikiniai molio ar žvyro kortai labai greitai tampa nelygūs bei duobėti. Tuo tarpu DOMO dirbtinės žolės kortai – tai fibriliuotų šerelių, aukšto tankio lygus paviršius. Dirbtina žolė klojama ant lygaus, stabilaus, drenuoto pagrindo, kas garantuoja tolygų kamuoliuko atšokimą. Dar vienas svarbus bruožas: tinkamas pagrindo sukibimas. Standus, trumpas fibriliuotas šerelis užtikrina tinkamą sportininko batelių sukibimą su pagrindu. Ant šių teniso kortų galima žaisti bet kuriuo metų laiku ir netgi iš karto po lietaus. Trumpų šerelių paviršius gaminamas iš polipropileno dirbtinės žolės pluošto, kuris dalinai užpildomas smėliu. Po lietaus teniso kortai išdžiūsta ypatingai greitai, kadangi dirbinės žolės kilimas turi vandens išėjimo sistemą, o pats pagrindas taip pat drenuojamas. Spalvinis pasirinkimas. Dirbtinė žolė gaminama ne tik žalios, bet ir oranžinės, primenančios molį, spalvos. Galima dviejų spalvų kombinacija: aikštės vidurys oranžinis arba atvirkščiai. Linijos – baltos arba geltonos. Minimali priežiūra. Klasikinių teniso kortų priežiūra reikalauja didelių laiko bei finansinių sąnaudų, bet to priežiūros laikotarpiu kortai negali būti eksploatuojami. Susiformavę nelygumai ant neprižiūrėtų teniso kortų sąlygoja prastą žaidimą: kamuoliukas atšoka netolygiai ir neprognozuojamai. DOMO dirbtinės žolės teniso kotų nereikia voluoti, laistyti, nereikia nuolat brėžti linijų. Be to kortai po lietaus džiūna daug greičiau nei klasikiniai molio kortai. Stabilus paviršius. DOMO dirbtinė žolė gaminama iš fibriliuoto pluošto. Kiekvienas kuokštelis turi smėlį sulaikančias išpjovas - taip apsaugo smėlį nuo judėjimo. Pats smėlio užpildas užtikrina sintetinės dangos stabilumą.
Kokie yra EPDM dangos privalumai?
Guminė EPDM danga turi daug privalumų. Ši danga yra poliuretano ir EPDM gumos granulių mišinys, idealiai tinkantis vaikų žaidimo aikštelėms, takams ar aplink baseinus. Danga liejama įvairaus storio, priklausomai nuo žaidimų įrenginių aukščio, arba konkrečiai žaidimų aikštelei keliamų reikalavimų. Gumos mišinys ne tik sugeria smūgį, bet ir saugo nuo nubrozdinimų, įbrėžimų bei galimų traumų. Dangos paviršiai sukurti iš įvairių spalvų: nuo energingų gamtos tonų iki akį traukiančių šviesių atspalvių. Atsižvelgdami į platų spalvų spektrą, savo klientams galime pasiūlyti sukurti savo spalvų mišinį (gali būti dviejų, trijų ar juodos spalvos mišinys). Jeigu ieškote dangos, skatinančios vaikų lavinimąsi, galime pasiūlyti grafinius piešinius, įgyvendintus ant mūsų liejamų gumos paviršių. Grafiniai piešiniai sukuriami taip, kad atitiktų klientų norus bei keliamus reikalavimus.
Kodėl rinktis dirbtinę žolę? Kokie jos privalumai?
Dirbtinės žolės privalumas yra lengva priežiūra: nereikia laistyti, tręšti, pjauti ir pan. Pagaminta iš aplinkai draugiškų medžiagų, gamybos procese nenaudojami sunkieji metalai. Dirbtinė žolė tinka naminiams gyvūnams. Visuomet žalia, vešli ir minkšta, tinkama naudoti bet kuriomis oro sąlygomis. Dirbtinė žolė visuomet atrodys tolygiai: neatsiranda išdegusių ar prasčiau augančių plotų.
Kokiais baltais dažais (kokios markės) dažyti krepšinio aikštelės linijas ant dirbtinės (plastikinės) dangos?
Dvi komponenčiais poliuretaniniais dažais „Stobielast® S166“
sportines_dangos_logo_5.png
Sukilėlių pr. 69-21, LT-49325, Kaunas
50% rekomenduoja
8 atsiliepimai
Ir
2020-05-25,
La
2020-05-17,
la
2020-05-14,
vy
2020-05-03, Vilnius
an
2020-04-27,
ma
2020-04-18,
ar
2019-06-17,
uk
2019-05-31,