Ventiliuojami fasadai

Rodomi įrašai 1-11 iš 11.
Kokie yra ventiliuojamos fasadų šiltinimo sistemos pliusai ir minusai?
Kokia 1 kvadratinio metro ventiliuojamo fasado įrengimo kaina?
Apšildžiau namo fasado kelias sienas 20 cm storio Paroc tipo vata. Fasado tipas "ventiliuojamas". Buvo dėta ir difuzinė plėvelė, apkalta mediena. Bet vis viena iš namo vidaus pridėjus ranka prie mūro blokų sujungimų tarpų, jaučiasi silpnas vėjo traukimas. Blokeliai sumūryti tvarkingai, buvo naudoti specialus klijai. Kiek teiravausi su rangovais, gavau atsakymą, čia ne darbo brokas, kad ventiliuojamas fasadas neturi 100% sandarumo. Tad įdomu, kokių patarimu turite tai panaikinti. Nes visgi tai šilumos nuostolis.
Kokia medžiaga būtų geriausiai šiltinti ventiliuojamą fasadą? Architektai pataria akmens vatą, kad atitiktų A+ namo reikalavimus. Ir ką manot apie fibrocementines plokštes? Nes galvoju montuoti fibrocementines ant fasado, nes jos atrodo patikimiau ir patogus, lengvas montavimas, ir grožio atžvilgiu jos man labiau patinka. O gal kažką galit pasiūlyt pigiau? Kiek žiūrėjau jų kainos apie 50 eurų už kvadratą.
Ar galima ventiliuojamus fasadus šiltinti putplasčiu? Ar tik vata?
Domina ventiliuojamam fasadui apdailos medžiagos. Kokių galite pasiūlyti?
Ar galimas toks ventiliuojamo fasado mazgas: 250mm keramikiniai blokeliai 200mm polistirolis uzarmuotas Plyteles akmens mases 300x600 Ar ventiliuojamuose fasaduose jaučiasi, kaip per sienas oras vaikšto?
Kokia medžiaga tiktų labiausiai - ekonomiškiausiai karkasinio namo ventiliuojamam fasadui, kai ant karkaso sukalta 10 mm OSB plokštė? Ar teisingas sprendimas ant OSB kalti medinius tašus ir ant jų sukti cementinio pluošto plokštę, taip paliekant tarpą tarp tašų ventiliacijai?
Kokius produktus ir izoliacines medžiagas rinktis įrengiant apšiltintą ventiliuojamą fasadą?
Prašau rekomenduokite sprendimą namo fasadui ventiliuojamam, kokia eiga daryti, ar su medinėmis dailylentėmis ar kitokiomis medžiagomis. Jei galit patarkit kelis Jūsų nuožiūra protingus variantus kainos ir kokybės atžvilgiu.
Pas mane namas iš 25cm silikatinių blokelių. Bus ventiliuojamas fasadas, architektas parinko Paroc Linio 80 (340mm storio), bus dvi skirtingos fasado apdailos - tinkas ir klinkeris. Kaip su šita vata? Ar yra kokių geresnių sprendimų?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto