Ventiliuojamos fasadų šiltinimo sistemos pliusai ir minusai

Kokie yra ventiliuojamos fasadų šiltinimo sistemos pliusai ir minusai?

Ventiliuojamo fasado įrengimo kaina

Kokia 1 kvadratinio metro ventiliuojamo fasado įrengimo kaina?

Ventiliuojamas fasadas neturi 100% sandarumo?

Apšildžiau namo fasado kelias sienas 20 cm storio Paroc tipo vata. Fasado tipas "ventiliuojamas". Buvo dėta ir difuzinė plėvelė, apkalta mediena. Bet vis viena iš namo vidaus pridėjus ranka prie mūro blokų sujungimų tarpų, jaučiasi silpnas vėjo traukimas. Blokeliai sumūryti tvarkingai, buvo naudoti specialus klijai. Kiek teiravausi su rangovais, gavau atsakymą, čia ne darbo brokas, kad ventiliuojamas fasadas neturi 100% sandarumo. Tad įdomu, kokių patarimu turite tai panaikinti. Nes visgi tai šilumos nuostolis.

Ventiliuojamo fasado šiltinimas

Kokia medžiaga būtų geriausiai šiltinti ventiliuojamą fasadą? Architektai pataria akmens vatą, kad atitiktų A+ namo reikalavimus. Ir ką manot apie fibrocementines plokštes? Nes galvoju montuoti fibrocementines ant fasado, nes jos atrodo patikimiau ir patogus, lengvas montavimas, ir grožio atžvilgiu jos man labiau patinka. O gal kažką galit pasiūlyt pigiau? Kiek žiūrėjau jų kainos apie 50 eurų už kvadratą.

Ventiliuojamų fasadų šiltinimas

Ar galima ventiliuojamus fasadus šiltinti putplasčiu? Ar tik vata?

Apdailos medžiagos ventiliuojamam fasadui

Domina ventiliuojamam fasadui apdailos medžiagos. Kokių galite pasiūlyti?

Ventiliuojamo fasado mazgas

Ar galimas toks ventiliuojamo fasado mazgas: 250mm keramikiniai blokeliai 200mm polistirolis uzarmuotas Plyteles akmens mases 300x600 Ar ventiliuojamuose fasaduose jaučiasi, kaip per sienas oras vaikšto?

Iš ko įrengti ventiliuojamą fasadą karkasiniam namui

Kokia medžiaga tiktų labiausiai - ekonomiškiausiai karkasinio namo ventiliuojamam fasadui, kai ant karkaso sukalta 10 mm OSB plokštė? Ar teisingas sprendimas ant OSB kalti medinius tašus ir ant jų sukti cementinio pluošto plokštę, taip paliekant tarpą tarp tašų ventiliacijai?

Hidroizoliacinės medžiagos ventiliuojamam fasadui

Kokius produktus ir izoliacines medžiagas rinktis įrengiant apšiltintą ventiliuojamą fasadą?

PIR plokštės ventiliuojamam fasadui

Kai naudojama akmens vata ventiliuojamuose fasaduose, tai suprantu kaip vyksta namo sienų ventiliacija. Sienos kvėpuoja. O kaip yra su PIR plokštėmis ventiliuojamam fasadui. Kodėl jos tinkamos naudoti ventiliuojamiems fasadams? Nejaugi jos laidžios garui? Kaip drėgmė pasišalina per sienas kurios yra apklijuotos PIR plokštėmis?

Ventiliuojamas namo fasadas

Prašau rekomenduokite sprendimą namo fasadui ventiliuojamam, kokia eiga daryti, ar su medinėmis dailylentėmis ar kitokiomis medžiagomis. Jei galit patarkit kelis Jūsų nuožiūra protingus variantus kainos ir kokybės atžvilgiu.

Ventiliuojamo fasado šiltinimas vata

Namas pastatytas iš Lode keramikinių blokelių ir planuoju daryti ventiliuojamą fasadą šiltinant vata. Ar dedant vatą į karkasą reikia tepti papildomai klijus? Kadangi Lode blokeliai yra nelygūs ir gausis oro tarpas tarp sienos ir vatos. Bijau, kad per jį šiluma kils į viršų ir pasišalins.

Vėdinimo grotelės sienos fasade

Klijuoju polisteroliu fasadą. Namas senas balta plyta. Antras aukštas medinis apmūrytas. Iš lauko pusės 14vnt. senų rusiškų durelių vėdinti tarpui. Ar galiu jas tiesiog užklijuoti polisteroliu? Ar būtinai dėti groteles?

Ventiliuojamas fasadas iš tinkuojamų fasadų plokščių

Pas mane namas iš 25cm silikatinių blokelių. Bus ventiliuojamas fasadas, architektas parinko Paroc Linio 80 (340mm storio), bus dvi skirtingos fasado apdailos - tinkas ir klinkeris. Kaip su šita vata? Ar yra kokių geresnių sprendimų?

Ventiliuojamo fasado įrengimas

Sveiki, Planuoju daryti ventiliuojamą fasadą. Sienos 25cm dujų silikato blokeliai. Nesitaikau į A+ klasės. Tik noriu, jog šiluma laikytųsi. Dėsiu 5 cm tašus, trim eilėm jog kryžiuotųsi su akmens vata. Ar geriau dviem eilėm? Nenusprendžiu. Ar 15 cm vatos užtenka, ar dėti daugiau?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366192 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150756 klausimų