Grindų šiltinimas iš vidaus

Klausimas:
Kaip apsišiltinti grindis iš vidaus sausuoju būdu, jei yra gelžbetoninis perdengimas? Galvoju dėti ant betono 50x50 medienos tašelius ir naudoti 50 mm akmens vatos, ant viršaus tvirtinti OSB plokštę. Ar tinkama būtų tokia konstrukcija? Gal yra kokie kiti grindų šiltinimo variantai?
Komentarai:
Jeigu gelžbetoninė perdanga yra virš nešildomo rūsio ar pravažiavimo, šiltinant iš vidaus rekomenduojamas izoliacijos storis 50-75 mm (max.). Įrengiant tokias grindis, po mediniais gulekšniais ant perdangos klojama hidroizoliacija, tarp gulekšnių su 10-20 mm įvarža klojama minkšta mineralinė vata, pvz. plokštės Isover KL-37, KL-35 arba dembliai KT 40TWIN. Ant šilumos izoliacijos (iš šiltosios pusės) kruopščiai įrengiama garo izoliacija (pvz.: 0.2 mm polietileno plėvelė) ir įrengiama nauja grindų danga. Jeigu reikalinga, prieš dangą papildomai įrengiamas ištisinis paklotas. Atstumai tarp gulekšnių parenkami priklausomai nuo grindų dangos ar pakloto.
Kaip apšiltinti grindi, jei yra gelžbetoninis perdengimas, Jūs galite pamatyti čia: http://www.paroc.lt/channels/lt/building+insulation/cad+designs/inner+in... Be abejo storiai yra tik rekomenduojamo pobūdžio, nes nėra aiškūs šio pastato bendrieji šilumos nuostoliai per kitas atitvarines konstrukcijas. Bet kuriuo atveju, šilumos sluoksnis gali būti nuo 75 iki 200 mm storio.
Šiltindami dėkite ant betono 5x5 medinius tašelius ir naudokite kietojo poliuretano šiltinimo medžiagą. Turėsite sandariai šiltas grindis.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: