Gaukite pasiūlymus
iš 70 specializuotų įmonių Kategorijos
Pamatų šiltinimas
A++ klasės pamatų šiltinimas polistirolu
Klausimas:
Norėjau paklaust patarimo, ar verta pamatus šiltinti A++ klasei 20 cm iš lauko ir 20 iš vidaus? Ar užtektų po 10 cm pamatai iš polistirolo pamatinių klojinių 10*10?
Komentarai:
Verta naudoti 200mm iš lauko. 200mm iš vidaus nebūtina, jei darysit grindis ant grunto, tai vis tiek turėsite dėti 250-300mm po grindimis. Tinkamas produktas Šillfoam Classic (sumažinta vandens įgertis).
Darius Karvelis, UAB Šilputa
Paskutinės užklausos iš srities „Pamatų šiltinimas“
Sveiki, reikalingas pamatų apšiltinimas uždarų porų putomis, kuo plonesniu sluoksniu. Plotas apie 50-60kv.
Sveiki, kaip reikėtų apšiltinti seno 90 kv. m rąstinio namo pamatą? Kiek kainuotų darbas ir medžiagos? Namas šimtametis, pastatytas ant akmenų. Dabar pamatas sutvirtintas, pakeltas mūrijant blokelius. Viduje grindims išlietas betonas. Drenažo nėra, bet planuojama jį padaryti, toliau, ne prie akmeninio pamato.
Sveiki,noriu apšiltinti pamatą. Pamato aukštis apie 2,30, ilgis pamatų apie 45 m. Kiek galėtų kainuoti?
Laba diena. Ar kaip nors apsaugote XPS apšiltinimą nuo pelių, kad iš apačios neateitų pelės?
Remontuojame seną sodo namą ir noriu apšiltinti pusrūsio pamatą (ieškau, kas padarytų), o po to fasadą. Pamatai juostiniai, 4 blokų eilės, 2 po žeme (120 cm) ir 2 virš žemės linijos (145 cm), gruntas - žvyras/smėlis. Galvoju pamatą šiltinti XPS polistirolu 10 cm storio, fasadas būtų ventiliuojamas (vata). 1. Ar gera mintis būtų pamatą apklijuoti polistirolu iki maždaug 30 cm virš žemės linijos (iki raudonos linijos nuotraukoje), o likusią blokinę dalį apšiltinti vata (fasado apšiltinimas)? Ar vistik reiktų visą pusrūsio aukštį klijuoti polistirolu (violetinė linija)? 2. Kadangi gali būti problema atkasti plačią duobę aplink pamatą kai kuriose vietose, galvoju ir kitą variantą: apšiltinti purškiant poliuretanu. Ar tokiu atveju užtektų siauresnio atkasimo? Kokio minimalaus pločio reikėtų? Taip pat kokia būtų darbų seka šiltinimo poliuretanu atveju, ypač po užpurškimo? Suprantu, kad reiktų atsikasti, nuvalyti, išdžiovinti, tada purkšti, o kas toliau? Ar reikalinga dėti drenažinę membraną? Ar poliuretanas pakankamai nespūdus, kaip ir XPS?
Sveiki Gal galite atsiusti savo kontaktus del pamatu siltinimo ir hidroizoliacijos?
Kokiais klijais rekomenduojama klijuoti plokštes Šiloporas EPS100... ačiū
Reikia apšiltinti namo 8x8 pamatus. Kokie darbai bus atliekami
Laba diena, Reikia apšiltinti seno namo pamatą , pamatai neatkasti bet nemanau kad bus giliai ileisti , namas randasi Viktariškėse N.Vilnia
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Reikia sutvirtinti ir apšiltinti pamatus. Namas raudonų vokiškų plytų. Pamatai akmenys.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 432762 pasiūlymų Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3416Iš viso buvo užduota 139832 klausimų