C klasės namo sienų šiltinimas

Klausimas:
Rekonstruoju namą, noriu apšiltinti namo sienas, kad atitiktų C klasę. Namo sieną sudaro skylėtos raudonos plytos su 9cm oro tarpu, iš lauko aptinkuota. Iš vidaus lauko sienos papildomai apmūrytos keraminiais blokeliais 20 cm. Kokį apšiltinimą protingiausiai pasirinkti? Taip pat noriu sužinoti kiek reikia apšiltinti stogą, kad taip pat atitiktų C klasę?
Komentarai:
C klasės reikalavimas stogui - varža R=6.25. Šį reikalavimą galima pasiekti apšiltinus stogą 25 cm Šiloporas EPS 70 arba 20 cm Šiloporas EPS Neo 70N plokštėmis. Norint išspręsti sienos apšiltinimo problemas, būtina panaikinti oro tarpą, užpurškiant jį polistireninio putplasčio granulėmis ar termoputomis.
Leonardas Miškinis, UAB Kauno šilas
Norint pasiekti bent C klasę, pirmiausia turite užpildyti tarpsienius termoputomis, o po to galima dar papildomai šiltinti iš išorės.
Gintautas Petreikis, Aginė, UAB
C klasė yra jau šiaip ir pamirštas reikalas. Tačiau jei norite turėti sandarų namą, - kreipkitės, visada padėsime. Sienoms gal jums ir pakanka C klasei medžiagų, reikia skaičiuoti, o stogui protingiausia užsipūsti putų poliuretanu.
Raimondas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: