Rodomi įrašai 1-7 iš 7.
Nuo ko priklauso kokia yra skylių gręžimo kaina? Ar daro įtaką kainai kur yra gręžiama skylė, t.y. pvz. mūro sienoje, pamate, gelžbetoninėje plokštėje ir pan.?
Taip, kaina gali skirtis nuo to kur, kas yra gręžiama ir koks norimos skylės diametras. Gręžiant per pamatą, kur yra daug akmenų ir patį akmenį; kur yra daug armatūros; gręžiant sausuoju būdu - deimantinės karūnos greičiau dyla, todėl kaina yra didesnė.
Skylių gręžimo šlapiuoju būdu privalumai ir trūkumai. Kokie jie?
Skylių gręžimo šlapiuoju būdu pagrindinis privalumas yra tai, kad gręžiant šiuo būdu nėra dulkių. Trūkumas skylių gręžimo šlapiuoju būdu - gręžiant per skylėtų plytų sienas, perdangas, kur yra kanalai - gali prabėgti vanduo ne ten kur tikimasi. Todėl galima sugadinti sienas, lubas.
Skylių gręžimo sausuoju būdu privalumai. Kokie jie?
Skylių gręžimo sausuoju būdu pagrindinis privalumas yra tas, kad gręžiama yra be vandens. Vanduo nenutekės niekur ir nebus sugadintas turtas.
Skylių betone gręžimas - kaip visa tai atliekama?
Skylių gręžimas atliekamas saugant pastato konstrukcijas, todėl angos turi būti gręžiamos ar išpjaunamos be vibracijos, kuri dažnai pažeidžia pastato konstrukcijas dar nebaigus statybos. Betonuojant angos komunikacijoms nepaliekamos, o deimantiniais grąžtais gręžiamos vėliau. Tai leidžia paspartinti darbus ir padidinti darbų tikslumą bei kokybę. Mes galime gręžti rankiniu būdu, jei tai nėra didelio skersmens skylės. Taip pat galima tvirtinti stovą prie grindų ar sienos, paliekant papildomą 16 Ø mm skylę ankeruojant. Arba galimas yra ir kitas būdas - statant stovą ant grindų ir remiant jį į lubas. Tam nereikia daryti jokių papildomų skylių.
Ką skylių gręžimo užsakovas privalo padaryti prieš atvykstant meistrams į vietą?
Skylių gręžimo užsakovas privalo paslaugos teikėją aprūpinti vandeniu ir elektros energija darbo vietoje bei užtikrinti, kad gręžimo vietoje nebūtų užslėpti elektros laidai ar vandentiekis.
Betono gręžimas deimantinėmis karūnomis. Kam gali būti reikalingas kiaurymių betone gręžimas?
Kiaurymių gręžimas per betoną deimantinėmis karūnomis gali būti pritaikomas ventiliacijai, rekuperatoriams, elektros instaliacijai, kondicionavimo sistemoms, kanalizacijai, dujų įvadui, kaminų įdėklams ir t.t.
Kodėl verta rinktis deimantinį skylių gręžimą? Kokie jo privalumai?
Bet koks statybos projektas neišvengiamai reikalauja skylių gręžimo darbų betoninėse sienose, grindyse, lubose ir kitose konstrukcijose. Privalumas tas, kad naudodami profesionalią Husqvarna gręžimo įrangą bei deimantines karūnas, atliekame lygaus ir tikslaus pjūvio skylių, kiaurymių gręžimo darbus per betoną, mūrą, gelžbetonį, akmenį. Galimas gręžimas 45° kampu, vertikaliai aukštyn ir žemyn, horizontaliai.
2 atsiliepimai
gj
2020-05-09,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Riešėje reikia 10 skylių 130. 867765717
r.
2020-03-13, Molėtai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ar atliktumėt jūsų siūlomą paslaugą Molėtų rajone? Viena skylė mūre, apie 300 mm.