Viso: 25.
Gyvename sename name su žemės sklypu Vilniaus mieste. Namas statytas 1932(4) metais. Buvęs komunalinis namas. Vėliau išpirktas, suformuotas žemės sklypas. Bėda ta, kad mano dalis namo, ribojasi su kaimyno žemės sklypu. Namo siena, eina beveik tiesiai per jo ribą. Dokumentus turiu nuo sovietmečio su namo planu. Dabar kaimynas sako, kad mano namas per arti jo ribos, tiesiai ant jos. Kaip ir kur kreiptis, norint sužinoti, ar man negresia pusės namo nugriovimas, jei kaimynas paduotų į teismą? Gal yra koks ekspertas, kuris atvykęs tai galėtų įvertinti?
Kokia medžiaga būtų geriausiai šiltinti ventiliuojamą fasadą? Architektai pataria akmens vatą, kad atitiktų A+ namo reikalavimus. Ir ką manot apie fibrocementines plokštes? Nes galvoju montuoti fibrocementines ant fasado, nes jos atrodo patikimiau ir patogus, lengvas montavimas, ir grožio atžvilgiu jos man labiau patinka. O gal kažką galit pasiūlyt pigiau? Kiek žiūrėjau jų kainos apie 50 eurų už kvadratą.
Ar termovizinio tyrimo išvada būtų tinkama dėl namo modernizavimo kompensacijai gauti?
Kokie plytelių klijai labiausiai tinkami naudoti drėgnoms patalpoms? Kodėl?
Kokie plytelių klijai tinka balkonams, terasoms? Kodėl?
Koks savaime išsilyginantis mišinys gali būti naudojamas lauko darbams?
Kokios galimos pasekmės išsirinkus netinkamus plytelių klijus?
Kam gali būti naudojami savaime išsilyginantys mišiniai? Kokia jo paskirtis?
Kokios yra savaime išsilyginančių mišinių savybės?
Kokie plytelių klijai tinka šildomoms grindims? Kodėl?
Kokios yra klijų žymėjimo reikšmės? Ką reiškia T, C, F ir kt.?
Kaip pasirinkti tinkamus plytelių klijus?
Ar yra tikrinamas/daromas rekuperatorių oro vamzdynų sandarumo testas? Ar jį būtina daryti? Kas jį daro?
Turim su seserimi bendrą žemės ūkio paskirties sklypą. Man priklauso 2/3 dalys, jos - 1/3 dalis. Aš savo dalį noriu parduoti, ji savosios nenori (bet sutinka, kad aš parduočiau savąją). Ar tam reikalingas sklypo atidalijimas, jei taip, koks? Ir kur reikia kreiptis? Bei kiek kainuoja?
Mums siūlo išsikasti mikro gręžinį iki 25 m, bet be dokumentų ir be paso. Tačiau gręžinio vieta bus numatyta namo projekte. Ar tai turės įtakos namo pridavimui Vilniaus rajone? Ar turėdami gręžinį be dokumentų, bet jis bus numatytas projekte, priduosime namą?
Turiu du 2 ha žemės ir norėčiau ją perspektyviai įdarbinti. Klausimas ar apsimokėtų saulės baterijų įrengimas? Kiek maždaug būtų visas investavimas ir ar tai apsimoka?
Namas išmūrytas fibo blokeliais, šildymas bus grindinis, dujinis, rekuperatorius. Kuo geriausia tinkuoti vidų, naudoti vidaus darbams? Gipsinis, kalkinis ar cementinis būdas?
Reikalingi dažai metalinei tvorai. Kokie dažai metalui būtų patvariausi? Kokios sudėties dažų ieškoti?
Gal galit patarti kokiais dažais nudažyti fasadą, kuris yra nutinkuotas?
Planuoju pirtyje įsirengti dušą. Pirtis rąstinė. Dušas atskiras nuo garinės dalies. Ar galima tą dalį kur bus dušas, hidroizoliacijai rąstus ištepti skystu stiklu, kad nesigertų drėgmė į juos?
Ar reikia leidimo 22 kv.m buto kapitaliniam remontui-rekonstrukcijai sename 3 butų mediniame name, jei noriu pakeisti langus, duris, sujungti virtuvę su kambariu, įrengti vonios kambarį vietoj prieškambario, įsirengti palėpę, prijungti prie miesto komunikacijų bei pakeisti šildymą iš dujinio į elektrinį? (Kaimynų sutikimus gavau).
Koks turėtų būti minimalus atstumas iki kaimyninio sklypo ribos, statant rastinį ūkinės paskirties statinį? Namų valdoje statybas mes pradedame vieni iš pirmųjų, kaimyniniai sklypai dar tik pardavinėjami.
Ar reikalingas leidimas norint įrengti kondicionierių ugdymo įstaigoje (darželyje)?
Turime 96 a žemės ūkio paskirties sklypą Vilniaus raj. Norime keisti paskirtį į namų valdą. Buvome Vilniaus raj. savivaldybėje parašyti prašymą dėl paskirties pakeitimo. Darbuotojas patikrinęs sklypą pasakė, kad nėra įtrauktas į keitimo planą ir pakeisti paskirties neįmanoma. Klausimas ar tai jau galutinis atsakymas ir nebėra jokių kelių pakeisti paskirtį?
Kokio storio turi būti OSB plokštė ant stogo prieš klojant bitumines čerpes? Plokštė bus sukama ant lentų.
 
Sritis:
Sritis: