Viso: 25.
Planuojame tame pačiame kambaryje daryti tiek oro padavimą, tiek ir ištraukimą. Ar tai yra geras sprendimas, turint omenyje oro cirkuliaciją, triukšmą ir pan.?
Kokį skysto kuro šildymo katilą patartumėte rinktis 80m2 A klasės namui?
Ar turi teisę statytojas neatsiklausęs savininko nuimti kiemo tvorą ir padaręs savo statomam namui atraminę sienelę uždėti mano tvorą ant savo sienelės? Pridedu nuotrauką.
Kokios būna skysto kuro katilams talpos dyzeliniam kurui laikyti?
Kaip įsigyti šildymui skysto kuro katilui skirto dyzelino? Ir kokio tipo kurą galima deginti skysto kuro katiluose?
Kokie yra šildymo skysto kuro katilu privalumai ir trūkumai?
Sklypas randasi mieste, bet priklauso regioniniam parkui. Senasis namas buvo nugriautas, planuose pastatyti nedidelį, iki 50 arba iki 80 m2 gyvenamąjį namą. Kokios galimybės ir reikalavimai?
Statausi A+ klasės gyvenamąjį namą. Stogas sutapdintas, perdanga gelžbetoninės plokštės. Kokias medžiagas naudoti sandūroms tarp plokščių sandarinti iš lubų pusės? Bus montuojamos pakabinamos lubos, tai iš sandarinimo nėra reikalavimų nei išvaizdai, nei dažymui. Kokias medžiagas naudoti skylėms iki 2 cm skersmens gelžbetonio plokštėse iš lubų pusės. Kokias priemones naudoti perimetro sandarinimui gelžbetonis - gipsinis tinkas, gelžbetonis - kalkinis tinkas, betonas - gipsinis tinkas, betonas - kalkinis tinkas.
Norėčiau sužinoti, kokį geriausia pasirinkti paklotą po laminatu, kai grindys šildomos. Laminatas 12mm storio. Svarbu garso izoliacija, geras šilumos laidumas.
Ar galima į nuotėkų valymų įrenginį (AT-6, pirktas iš August) leisti lietaus vandenį arba vandenį iš tvenkinių nedideliais kiekiais? Problema tame, kad dingo vanduo iš šulinio ir nebėra kuo nuleisti unitazo, tad ar būtų galima jį nuleisti lietaus vandeniu (arba vandeniu iš tvenkinio), kuris surinktas talpose?
Noriu pakeisti seną rozetę į rozečių bloką. Norėjau paklausti kokie reikalavimai rozečių bloko (trys kištukiniai lizdai) pajungimui? Ar reikalinga paskirstymo dėžutė, kurioje padaromi laidų sujungimai atvedant laidus atskirai kiekvienai rozetei, ar galima sujungti rozetes vedant laidus nuo vienos prie kitos rozetės? Rozetės su įžeminimo laidu.
Kas yra aeroterminis šildymas? Kada siūlytumėte šį šildymo sprendimą rinktis? Kokie jo pliusai ir kokie minusai?
Pirkau pušų dailylentę vidaus darbams. Vietomis yra sakų ploteliai. Kuo galima nuvalyti sakus ant dailylentės, kuri bus naudojama gyvenamo pastato viduje? Ar šios dailylentės sakų buvimo vietas po nuvalymo reikėtų kuo nors impregnuoti prieš dažymą siekiant išvengti pakartotino sakų išsiskyrimo?
Kas turi būti atlikta norint namą priduoti 92%? Ir kokie reikalingi dokumentai 92% baigtumo registracijai?
Planuoju dėti uosini parketą (14 mm), kokį paklotą po parketu rekomenduosite, kad būtų mažesni šilumos praradimai ir apsauga nuo drėgmės (nuo betono)?
Norime apsitverti sklypą tvora, kad būtų daugiau privatumo - apie 1,8m aukščio ir aklina (skarda ar kita). Kaimynai yra iš šiaurės, rytų ir pietų pusių. Kokie būtų reikalavimai, kad nereikėtų sutikimų, gal dar yra kokių subtilybių?
Turime žemės sklypą Vilniaus rajone, tačiau jis yra žemės ūkio paskirties. Yra senas gyvenamasis namas ir keli ūkiniai pastatai. Norime renovuoti senus ūkinius pastatus. Ar įmanoma renovuojant didinti ūkinio pastato kvadratūrą? Pvz. iš dviejų ūkinių pastatų suręsti vieną namą - ar čia jau skaitysis nauja statyba? Ar neteks keisti žemės paskirties dėl tokių renovacijų/naujų statybų? Nes vis gi žemės ūkis. Kadangi žinome, kad vienam sklype negali būti 2 gyvenamieji namai, tai ar įmanoma pakeisti namų paskirtis? Ar galima antram namui suteikti kitą paskirtį ir jame gyventi?
Kas yra termo blokelis?
Ar galime A klasės name langus montuoti ne apšiltinimo sluoksnyje, o angoje, tačiau prieš tai apšiltinus angokraštį 5 cm XPS?
Kaip montuojamos Warmotech plokštės? Ar reikia šių plokščių montavimui specialių įrankių, žinių?
Kokios yra techninės savybės Warmotech plokščių?
Kam gali būti naudojamos Warmotech plokštės?
Kas yra Warmotech konstrukcinė plokštė? Kokia jos sudėtis? Iš ko ji gaminama?
Planuoju pirkti namą, 2 aukštų, 178 kv.m. Apšiltintas iš vidaus 40 cm vata, pastatytas iš blokelių. Name yra grindinis šildymas, Nibe katilai, geoterminis šildymas. Savininkas teigia, kad už elektrą moka po 100€ kiekvieną mėnesį. Ar tokios sąnaudos yra realios? T.y. ne per didelės? Žinau, kad mažai informacijos, nes negaliu kol kas pasakyti nei galingumo, nei koks geoterminis yra.
Galvojame senam name nugriauti mūrinį blogai veikiantį kaminą ir susimontuoti naujos kartos modulinį kaminą. Kamino vieta keičiasi, kokie reikalingi leidimai tokiai renovacijai ar remontui?
 
Sritis:
Sritis: