Viso: 25.
Kokių būna stumdomų kiemo vartų? Kokie privalumai stumdomų kiemo vartų? Kokie trūkumai?
Kokia preliminari automatinių stumdomų kiemo vartų kaina?
Kokia preliminari automatinių atveriamų kiemo vartų kaina?
Į ką atkreipti dėmesį renkantis stumdomus kiemo vartus? Kokie būtų patarimai?
Į ką atkreipti dėmesį renkantis atveriamus kiemo vartus? Kokie būtų patarimai?
Kokių būna atveriamų kiemo vartų? Nuo ko priklauso jų kaina?
Kokius pramoninius vartus galite pasiūlyti sandėliui?
Kokius kiemo vartus geriausia rinktis - atveriamus ar stumdomus? Kurie iš jų praktiškiau, patogiau?
Domiuosi pamatų šiltinimu su Finnfoam ekstruziniu polisterolu pamatams. Ar tinkamas A+ klasės plokštuminių pamatų šiltinimui?
Norėčiau pasiteirauti dėl namų valdos žemės sklypo padalinimo. Per skyrybas teismas nusprendė, kad turėtas žemės sklypas būtų padalintas į tris dalis. Kur reikėtų kreiptis dėl padalinimo ir kokių dokumentu reikėtų? Kiek maždaug laiko viskas užtrunka ir kokia preliminari kaina?
Mąstome apie buto šildymo variantus. 2002 metų statybos mūrininis namas. Buto plotas - 110 kv. m., 1 aukštas virš garažo, 3 laukinės sienos bei vitrininiai langai. Didžiausia patalpa - svetainė su virtuve - 50 kv. m. Bute šiuo metu naudojami seni elektriniai radiatoriai. Visas namas neturi prieigos prie dujų ar centrinio šildymo. Ar galite patarti kokie sprendimai tokiame bute būtų ekonomiški? Šilumos siurbliai, nauji elektriniai radiatoriai, šildymo plokštės ar kita?
Ar galima įrengti turkišką garinę pirtį A+, A++ name? Ar pirties vėdinimas ir šildymas turėtų būti derinami su rekuperatoriumi, šilumos siurbliu ir pan.? Kokia būtų apytikslė nedidelės (2-4 žm.) įrengimo kaina?
Drėgsta rūsio betoninė ir mūro sienos, turiu hidroizoliacinę plėvelę TYVEK PRO, ar galiu klijuoti? Ir kokiais klijais?
Ieškau granulinio degiklio Unical Fokolus 20 kW katilui. Gamintojų įvairovė, pasiūla didelė, kainų skirtumas. Namas 140 kv.m., 2 a., neapšiltintas. Namuose nebūnu iki 22 val., elektra prapuola dažnai. Kurio gamintojo degiklį (lenkų, lietuvių) rinktis, kad būtų nebrangus ir pakankamai kokybiškas. Rūsys drėgnas ar granulės bunkeryje nedrėks?
Ieškau medžiagos papildomam šlaitinio stogo apšiltinimui. Šiuo metu tarp gegnių sudėta 20cm mineralinės vatos. Ar montuojant medžio plaušo plokštę praktiška ir bus pagerinta šiluminė stogo varža? Ar siūlytumėte kokias kitas šiltinimo medžiagas?
Nejaugi poliuretano putų šilumos varža tarnauja 10 metų, o paskui keičia savybes?
Grindinis šildymas ar radiatorinis? Vyksta vieno kambario buto 30 m2 (pirmame aukšte) kapitalinis remontas, įsigytas dujinis turbo katilas. Koks šildymas bus komfortiškesnis, ekonomiškesnis, jeigu darbo metu butas bus tuščias ir temperatūrą galima sumažinti, o pakelti prieš grįžtant, nakčiai vėl sumažinti (programavimas savaitei).
Gręžinio vanduo turi nemalonų (greičiausiai supuvusio kiaušinio) kvapą. Geležies šalinti nereikia. Dėl kokių priežasčių gali būti kvapas ir kokie filtrai padėtų? Ar yra kokie nors filtrai tik sieros vandeniliui šalinti?
Elektra iki sklypo ribos atvesta. Pirksiu mobilų gyvenamą namelį ant ratų ir statysiu sklype. Leistina galia 6 kW. Ar galima į mobilius namelius pasijungti elektrą? Jeigu taip, tai kokio reikia kabelio?
Kokios palangių kainos? Kaina už metrą?
Kombinuotas horizontalus boileris Ariston Thermo 100 S.p.A. buvo pajungtas vertikaliai ir karšto vandens temperatūrą išlaikydavo iki 2 parų (nei su kietu kuro katilu, nei su elektra šildyti tą laiką nereikėdavo). Sumontavus tą patį boilerį horizontaliai karšto vandens temperatūrą laiko tik apie 2-3 val. (pvz. vakare pakūrenus kieto kuro katilą iš boilerio vanduo bėga apie 65-70 C karščio,o ryte vandens temperatūra būna tik drungnas, apie 30 C. Kokios gali būti priežastys, kad taip greitai ir/arba mažai būna karšto vandens?
Ant plokštuminių pamatų, kokio tipo sienas galima statyti ar tik karkasines iš medžio? Ar galima dujų silikato, keraminių blokelių ar pripilamas lego tipo blokelius? Čia kalbama apie vieno aukšto namo statybas.
Sodų bendrijoje turiu sklypą su sodo nameliu, namelis yra iki 80kv/m, sklypo plotas 9a, kaip įsigyti statybos leidimą ūkiniam pastatui iki 80 kv/m?
Sporto salėje yra senos medinės durys, per kurias sklinda triukšmas, nes salėje yra leidžiama garsiai muzika. Prieš tas duris yra konferencijų salė. Norime duris izoliuoti. Prašome patarti kuo ir kaip galėtume sumažinti triukšmą.
Ar nebijo vandens nugeležinimo ir nukalkinimo filtrai minusinės temperatūros, tai yra - užšalimo? Filtrai - trys didelės mėlynos kolonos balionai plastikiniai ir dėžė druskai. Žiemą nenoriu sodybos apšiltinti, nes negyvensiu ten. Ką daryti? Nuleisti vandenį iš filtrų ar kokių kitokių variantų yra? Noriu išgirsti specialistų komentaro, kol dar ne žiema.