Viso: 25.
Iš kokių medžiagų gaminate virtuvės baldus? Kokios dažniausiai medžiagos naudojamos virtuvės baldų gamybai?
Nuo ko priklauso virtuvės baldų gamybos kaina?
Kiek užtrunka virtuvės baldų gamyba? Kokie terminai?
Kiek kainuoja virtuvės baldų sumontavimas?
Ieškome sprendimo individualaus namo vėdinimui. Naujai pastatytas namas yra apie 150 m2. Niekaip neapsisprendžiam kokį vėdinimo tipą pasirinkti, kad jis būtų optimaliausias. Suvokiam, kad vėdinimas yra būtinas, bet koks yra tinkamiausias?
Kiek apytiksliai galėtų kainuoti minkštą kampą aptraukti dirbtine arba nedirbtine oda?
Per kiek laiko atliekate baldų pervilkimo, atnaujinimo darbus? Koks terminas?
Kaip galite pasiūlyti atnaujinti minkštus baldus? Kokius audinius naudojate?
Ruošiamės statyti namą ir renkamės šildymo sistemą. Namo plotas su dvigubu garažu bus iki 200kv. Aš pats norėčiau kieto kuro pečiaus, bet architektas sako, energijos suvartoja mažiau, sistemos kaip oras vanduo ar geoterminis šildymas.
Kas yra skiedrų cemento plokštės? Ir kam naudojamos skiedrų cemento plokštės?
Kokia kaina skiedrų cementų plokščių ir kokie galimi storiai?
Kokios yra skiedrų cemento plokščių savybės? Kokia sudėtis? Kuo skiedrų cemento plokštės geresnės nei kitos?
Statomės namą ir rugsėjį planuojame uždengti stogą. Ar galima iškart uždengus stogą rūpintis elektros instaliacija name, ar reikia atlikti kitus kažkokius darbus? Laikinoji dėžutė garaže yra, varžų matavimai yra. Kokie aktualūs įkainiai šiuo metu ir kaip skaičiuoja už atliktą darbą? Rozečių jungiklių, šviestuvų taškų apie 60. Nebuvo skaičiuoti taškai signalizacijai ir įvairiems davikliams kaip dūmų. Ar rozetė iš 4 kištukų skaičiuojasi už 4 taškus? Namo plotas 145 kv.m. Kiek viskas gali apytiksliai tai kainuoti?
Reikalingi dažai mediniam fasadui. Prieš 10 metų fasadas buvo nudažytas Bondex dažais, dabar nuo pietinės pusės pradėjo juoduoti. Kokius dažus pasiūlytumėte pasirinkti fasado perdažymui?
Koks monolitinio buto tinkavimui rekomenduojamas tinkas dideliems nelygumams lyginti? Vietomis storis gali siekti 50mm ir daugiau.
Kiek kainuotų namo iki 80 m2 leidimas ir projektas statymui miesto teritorijoje?
Kiek kainuotų oro kondicionierius svetainėje 25kv.m?
Statau karkasinę pirtį 80m2. Gal patartumėt kaip įrengti pertvarą tarp garinės pirties ir dušo. T.y. ar garo izoliacija iš abiejų pusių ar tik iš vienos, kad nebūtų problemų su kondensatu.
Galvoju apie stogo dangą ir paskutiniu metu apsistojau ties plieninėmis čerpėmis, bet bijau, kad stogo nuolydis 10 laipsnių yra per mažas? Ką patartumėte? Gal padidinti nuolydį? O gal yra tinkama plieninė čerpė ir tokiam nuolydžiui?
Ar galima sodų bendrijoje nuotėkas iš valymo įrenginių išleisti į drenažą?
Sklypas žemės ūkio paskirties padalintas į dvi dalis. Ar galima vienai daliai pakeisti paskirtį (į namų valdas)? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype pastatyti mobilųjį namelį? Ar galiu žemės ūkio paskirties sklype iškasti šulinį, tvenkinį pagal savo nuožiūrą? Ar reikia tam leidimų?
Domintų kaina cementinių dailylenčių - Cedral lentelių riešutmedis c100 ir c04 tamsiai ruda spalvos. Reiktų apie 60 vnt. Koks pristatymas į kitus miestus?
Ar verta blokinius pamatus šiltinti iš vidaus? Iš išorės pamatai apšiltinti iki 1,20m gylio 10cm storio EPS100 polistirolu. Pamatas 30cm storio.
Norėčiau nudažyti fasadą ir šiferinį stogą termo dažais.
Kokia priežiūra reikalinga nuotėkų valymo įrenginiams?