Viso: 25.
Noriu statytis 50 kv nameli sodo bendrijoje ir noriu sužinoti ar reikia tam leidimo ar ne. Jei reikia tai kokius poperius reikia turėti norint pasistatyti ir kokiu dokumentu reikia po statybu susitvarkyti.
Kas gali pasidalinti patirtimi, kaip geriausia gauti, A+ klasės namui skirtą varžą? Koks turėtų būti mūrinio namo blokelio ir šiltinimo derinys? Domina ir karkasinio namo variantas.
Stogas apšiltintas 3cm priešvėjine vata (paroc was35) ir 15cm akmens vata (paroc extra 150). Tarp difuzinės plėvelės ir priešvėjinės vatos paliktas tarpas oro cirkuliacijai. Palėpėje visada būna ~18-20 laipsnių. Perdanga palėpė-gyvenamosios patalpos apšiltinta 2x10cm akmens vata ir perdangos apačioje uždėta polietileno plevelė. Problema: Vata, kuria apšiltintas stogas šlampa iš viršaus. Žiūrint iš palėpės vata sausa, tačiau įkišus ranką per vatos sujungimus - šlapia. Per vatos sujungimus vanduo laša ant palėpės grindų. Kokios gali būti problemos priežastys? Ar uždėjus garo izoliacinę plėvelę problema išsispręs?
Ar galima garo izoliacine plevele deti virs siju? o ne tarp gipso ir siju? mano atveju gipsas jau prisuktas prie lubu, o plevele nedeta. Antras aukstas tik ventiliuojama palepe.. Kaip dabar geriausia butu elgtis?
sveiki noreciau suzinoti grilio namelio kaina, ir pirties... grazios dienos
Kokius galima būtų naudoti hermetikus lauko darbams?
Kokius galėtumėte pasiūlyti geriausius atsparius vandeniui hermetikus?
Gyvenu 5 aukšte iš 5. Pasijungiau garų surinkėją. Pajungus garintuvą pučia atgal orą su kvapais. Šachta švari, tai sumasčiau į šachtą įkišti naują vamzdį ir išvesti tiesiai į lauką aukščiau nei buvusi. Vis tiek atgal pučia ir vonioje pradėjo pūsti, nors atskira šachta ten.
Atsirado problema su kondensatu, palėpės lubos neapšiltintos, antro aukšto perdanga apšiltinta, kaupiasi kondensatas ant palėpės lubų. Kaip būtų galima išspręsti šią problemą, ar įrengus ventiliacinius kaminėlius ant stogo padėtų panaikinti drėgmę?
Pagal konstruktorės skaičiavimus polinių gręžtinių pamatų rostverkas turi būti apšiltintas EPS100 150mm storio polistirolu. Visi kaimynai aplinkui šiltina XPS F-300 100 mm storio polistirolu sakydami, kad XPS mažiau įgeria drėgmę ir ilgesnį laiką nepraranda savo techninių charakteristikų. Mano skaičiavimais apšiltinus XPS 100 mm pamato varža sumažėtų beveik 30 %. Ką galėtumėte pasiūlyti/rekomenduoti šiuo atveju? Norėtųsi naudoti XPS, bet jo nebūna 150 mm storio.
Norėjau pasiklaust kiek kainuoja rekuperacinė sistema namui 200 kv.m su montavimu ir medžiagom? Namas yra 2 aukštų.
Prieš 2m. rekonstravome 2 aukštų mūrinį gyvenamąjį namą 100kvm, pristatėme vieno aukšto priestatą (30kv.m). Namas priduotas. Dabar norime ant priestato pristatyti vieną kambarį. Topo nuotrauka daryta 2014m. Kokie dokumentai reikalingi norint dastatyti šį statinį? Gyvename kaimiškoje seniūnijoje (priemiestyje).
Noriu keisti mūriniame name stogą, o po to įsirengti antrą aukštą. Kokiu storiu patartumėte apšiltinti stogą ir kokiomis medžiagomis?
Kalbam apie A, A+, A++ klasę: Kokiu metu yra atliekami sertifikavimo testai? Vertinant namo baigtumą %, kada būtų tiksliau atlikti? Arba kurioje stadijoje geriau atlikti testą? Po dalinės apdailos, prieš? Ar kokių kitų pastebėjimų turite?
Ruošiuosi statyti sodo namą iki 80kv.m, nesudėtingos konstrukcijos, dviejų aukštų. Pamatai gręžtiniai-juostiniai, mūras blokeliais. Sodo sklypas 6a. Prašau pasakyti kokie šiam laikui reikalingi leidimai ir t.t. Kadastriniai matavimai atlikti.
Kuo geriau pirmam aukšte stiklinti balkoną? Žmona bijo vagystės. Dabar uždėtos grotos. Norėtume jas nuimti. Gal kažkokios apsaugos yra?
Statomame A klasės name gegnės 30 cm aukščio, ant jų jau sumontuota OSB, difuzinė plėvelė, reikalingi grebėstai ir skardinė stogo danga. Norime esamą dvišlaitį stogą iš vidaus apšiltinti. Salione stogas bus sutapatintas su lubomis, name bus sumontuotas rekuperatorius. Ten kur stogas su lubomis nebus sutapatintas, bus palėpės, kuriose bus išvedžioti ortakiai, kitos komunikacijos. Tad ir palėpes bus galima ventiliuoti. Kokie galimi variantai ir kaip mūsų atveju juos techniškai teisingai įvykdyti? Siekdami namą hermetizuoti, o kad tai pasiekti būtų lengviau, galbūt vietoje garo plėvelės galima panaudoti OSB, o ir estetinis vaizdas palėpėse būtų geresnis?
Norėčiau sužinoti 2-jų taškų grunto tyrimų kainą namui apie 120m2. Namas naujos statybos.
Reikalingas rekuperatorius dvibučiui. Bendras plotas 110 kv.m, lubų aukštis su šiuo metu padaryta daline apdaila 2,95 metro (visos lubos lygios be šlaitinių nuolydžių). Namas yra dviejų aukštų. Namas yra A energetinės klasės, tad reikalingas ir rekuperatorius ne žemesnės klasės. Domintų kokie rekuperatoriai yra rekomenduotini mano sąlygomis ir kokia būtų apytikslė kaina rekuperatoriaus, jo montavimo su visomis reikalingomis medžiagomis (ortakiai, tvirtinimo elementai, įvairūs priedai) jo paleidimas, kad jis man jau 100% veiktų.
Ieškome šildymo sistemos. Namas yra rąstinis, renovuotas ekovata ir apkaltas lentelėmis. Namas yra vieno aukšto be rūsio. Galvoju daryti grindinį šildymą. Norėčiau sužinoti kokią šildymo sistemą pasiūlytumėt?
Gal galite padėti dėl vatos, kokią vatą dėti ant perdangos tarp balkių minkštą ar kietą?
Ar galima daryti sandarumo ir termo testą, kai namas dar nešildomas? Ir kiek tai kainuotų?
Norėčiau gauti daugiau informacijos apie išmaniuosius protingus namus, jų sistemas, automatiką šviesai, šildymui.
Koks tarpas tarp perdangos ir gipso kartono profilio turi būti paliktas, kad būtų galima įrengti rekuperacinę vėdinimo sistemą ir išvedžioti ortakius?
Domina medžio plaušo plokštės panaudojimo galimybės karkasinio namo statyboje. Jos sąveika su poliuretano putomis.
 
Sritis:
Sritis: