Klinkerių plytelių klijavimas tiesiai ant betono

Ar galima klijuoti klinkerines plyteles tiesiai ant betono? (Betoniniai blokeliai, tvora) ar reikia kažkaip paruošti paviršių?

Tvora apsisaugoti nuo gatvės triukšmo

Laba diena, privatus sklypas ribojasi su valstybine žeme (priklauso kelių direkcijai). Kokia tvora galima apsitverti, kad būtų galima apsisaugoti nuo gatvės triukšmo, dulkių, smarvės?

Kiek metų galioja buto paskirties į patalpas keitimas

Kiek metų galioja buto paskirties į patalpas keitimas? Projektas buvo patvirtintas 2017m.

Tujos gyvatvorei

Kokias tujas rinktis gyvatvorei? Noriu auginti apie 1,20 aukščio ištisinę.

Plastikinių lentelių dažymas

Virtuvės lubos plastikinės lentelės, ar galima kažkuo dažyti ar laikysis dažai?

Saulės elektrinės instaliacinių kabelių pravedimas pro ventiliacines šachtas

Labas Ar galima saulės elektrinės instaliacinius kabelius pravesti pro ventiliacines šachtas esančias ant namo stogo? Nekils problemų su priešgaisrine apsauga draudžiant namą?

Šilumos siurblys junginėjasi kas 17 min.

Namas 90m2 C klasės 8 radiatoriai. Pastatytas 9 kW galingumo siurblys. Kadangi maža sistema, jis junginėjasi kas 17 min. Kiek litrų turėtų būti buferinė talpa, o gal yra kitas variantas, kad panaikintų šią problemą? Ačiū.

Žemės ūkio paskirties sklypo vertimas į namų valdą

Sveiki, norėčiau pirkti 42a žemės ūkio paskirties sklypą ir versti jį į namų valdą. Kaip sužinoti ar šį žemės plotą nusipirkus bus galima paversti į namų valdą? Ar nėra kokių apribojimų tai daryti? Kokia maždaug kaina ir kiek toks procesas užtrunka laiko?

Medinio namo apšiltinto iš lauko akmens vata šiltinimas iš vidaus

Sveiki. Mes apšiltinome seną rąstinį namą iš lauko akmens vata ir apkalėm medinėm dailylentėm. Galvojam dar šiltinti 5cm iš vidaus. Bet daug kas pataria, kad iš vidaus nešiltinti, nes pradės pūti namas. Tai nežinom ką daryti, gal galite patarti? Be to viduje senas tinkas ir galvojame jo negrandyti ir tiesioj dėti ant viršaus... Ačiū už bet kokią informaciją.

Terasinių degintos medienos lentų priežiūrą

Laba diena, būtų įdomu sužinoti apie terasinių degintos medienos lentų priežiūrą, konkrečiau pušies lentos. Praėjo metai po terasos įrengimo, vaizdas po žiemos labai pasikeitė nuo pirminio.

Leidimas montuoti kondicionierius lauko sienose darželyje

Laba diena. Ar darželyje montuoti kondicionierius lauko sienose reikia leidimo? Ačiū.

Minimalus tarpas tarp baldų ir įtempiamų lubų

Koks turi būti minimalus tarpas tarp baldų ir įtempiamų lubų?

Sienų glaistymas įrenginėjant įtempiamas lubas

Ištinkavome sienas ir dabar reikia sienas išglaistyti ir planuojame dėti įtempiamas lubas. Norėjom paklausti, ar pirma reikia išglaistyti ir dėti lubas, ar pirma lubos ir paskui glaistymas?

Dujų katilas laiko 2 laipsniais aukštesnę temp. nei nustatyta

"Radiant" dujų katilas laiko 2 laipsniais aukštesnę temp. nei nustatyta. Nustatėm 40, o vis tiek užkelia (ekranėlyje) 42. Kol nemažinom temp. buvo viskas gerai. Kur ieškoti priežasties?

Mediena terasai, kad nereikėtų kasmet alyvuoti

Kokią medieną rekomenduotumėte terasai, kad nereikėtų kasmet ar du alyvuoti? Degintoje medienoje gan greitai pašinai susidaro, tad atkrinta. Rekomenduoja bambuką. Ar tikrai jis nereikalauja dažnos priežiūros? Blunkanti spalva nėra trukdis.

Savininko draudimas priduodant namą

Laba diena, mes statomės namą A+ be banko paskolos. Noriu sužinoti, kai namą reikės pridavinėti, ar tikrai reikalingas savininkui civilinis draudimas? Ačiū už išsamų papaiškinimą

Kokias terasines lentas vertėtų rinktis terasai

Sveiki, Prašau patarkite, kokias terasines lentas vertėtų rinktis terasai, kuri yra atvira daugiabučio viršutiniame aukšte? Saulė rytai-pietūs. Dabartinė terasos danga - plytelės. Apie 22kv.m. Taip pat domina montavimas be gręžimo.

Pamatų šiltinimas po žeme

Laba diena, noriu apšiltinti seno namo pamatus. Yra rūsys, jis po žeme yra 165cm, likusi dalis virš žemės. Ar reikia šiltinti visus 165cm? Kiek cm reikėtų šiltinti žemyn po žeme?

Pučiama šiltinimo medžiaga tiesiai ant spalių

Pastogė yra apšiltinta spaliais, bet jų per maža šiluminė varža. Pastogė nenaudojama, o spalių pašalinimas sudėtingas, nes žema patalpa. Ar galima pūsti kažką tiesiai ant spalių?

Sklypų plotis ūkininko sodybai

Laba diena, ruošiuosi pirkti žemės ūkio sklypus, kurie susideda iš dviejų sklypų vienas šalia kito 50 arų ir 150 arų. Pagal numatomą naują įstatymą ūkininko sodybą bus galima statyti 2 hektarų sklype. Man reikės tuos sklypus sujungti į vieną bendrą sklypą norint gauti leidimą ūkininko sodybai?

Paprasta (dažyta) MDF plokštė gaminant vonios baldus

Ar galima naudoti paprastą (dažytą) MDF plokštę gaminant vonios baldus? Jei naudojama paprasta MDF plokštė ar gali būti nematomi kraštai nelaminuoti, pvz., kraštai, kurie liečiasi su siena arba grindimis (žinoma būtų naudojamos minimalios iki kelių milimetrų kojelės). Ar laminuoti kraštai (standartiniu būdu) užtikrintų MDF plokštės apsaugą nuo drėgmės? Ar tokiais atvejais reiktų naudoti drėgmei atsparias MDF plokštes ir tiesiog jas dažyti pagal norimą spalvą?

Atėjus šalčiam per duris jaučiasi didelis šaltis

Laba diena, Turim isideje sarvuotas duris i gyvenamaji nama, idetos 2010 metais. (Kaip ir lauko duris). Atejus salciam per duris jauciasi didelis saltis, durys pradeda rasoti. Remas duru metalinis. Reme ideta stiklo vata. Kaip sita problema ispresti? Ar reikia nauju duru?

Kiek vidutiniškai kartų į parą turėtų įsijungti šilumos siurblys

Norėčiau sužinoti kiek vidutiniškai kartų į parą turėtų pasijungti-išsijungti Panasonic 9kW šilumos siurblys? Dabartinė vid. paros temperatūra apie +3. Namas 90kv. apšiltintas 5cm. 6 radiatoriai ir 4m2 šildomos grindys.

Seno namo sienojus graužia kirvarpos

Seno namo sienojus graužia kirvarpos. Kuo jas išnaikinti?

Grindų danga balkone

Noriu atnaujinti balkoną be stogelio, pietinė pusė (daug UV), kokią dangą rinktis? Prieš tai buvo bituminis sluoksnis ant kurio suklijuotos plytelės. Kaip suprantu plytelės būtent ant bitumo ir nesilaiko.

Namų šildymas kieto kuro ir dujiniu katilu

Name yra katilas kūrenamas kietu kuru t.y. anglim, malkom. Dabar norim įsirengti šildymą dujom. Prie namo privestos gamtinės dujos. Ar galima turėt katilą kietu kuru ir įsirengti šildymą dujom? Kiek toli nuo kietojo kuro katilo t.b. patalpa kur stovės dujų katilas?

Lubų ir sienų dažymas termoizoliaciniais dažais

Sveiki, vasarą pirkau butą, kadangi patarėjų neturėjau tai patarimų ir negavau, šeimininkai sakė, kad butas šiltas. Pasidariau kosmetinį remontą, atėjo žiema ir pasirodo, kad butas šaltas. Kūrenu pati, tai dirbu pečkuriu, kad nesušaltume. Butas vidinis, bet du kambariai šalti. Atrodo, kad iš kažkur traukia skersvėjis. Priedo virš manęs esantis butas su išardytom grindim iki perdangos ir nešildomas. Ar padėtų kažkiek, jei lubas ir sienas išdažyčiau termoizoliaciniais dažais? Jei šaltis eina per blokų sandūras, ar šie dažai pagelbėtų? Nežinau ko griebtis, iš naujo daryti remontą šiltinti ir sukti gipso plokštes nelabai išgalėčiau.

Garažo atstatymas tai kapitalinis remontas ar rekonstrukcija

Sveiki, turiu pastatą-garažą. Jo sienos bei stogo konstrukcijos stipriai išlinkusios ir sutrūkinėjusios (plytos ir gelžbetonio perdangos). Norėčiau jį nugriauti ir atstatyti pilnai tokių pačių matmenų kaip buvo, laikančiosios konstrukcijos irgi būtų tokio paties tipo kaip buvo. Kitaip sakant naujomis medžiagomis perstatyti pastatą. Ar tai būtų kapitalinis remontas ar rekonstrukcija?

Grindinis šildymas visame bute

Sveiki,81 kv. m bute norime įsivesti šildymą. Šiuo metu centrinio šildymo (ir radiatorių) nėra, dalyje svetainės ir vonioje - elektra šildomos grindys (įvesta apie 2000m.). Svetainėje stovi ir yra naudojamas kieto kuro židinys. Namas senas 1986m. statybos, nerenovuotas. Butas trečiame (iš 4) aukšte. Vanduo šildomas elektriniu "boileriu", gyvatukas taip pat elektrinis. Pirmo aukšto bute įvestas dujinis šildymas (radiatoriai, dujinis katilas). Tad "dujų prievadas" name kaip ir yra. Galvojame ar realu būtų visuose kambariuose turėti grindinį šildymą? Ar kaina bus smarkiai didesnė lyginant su radiatoriais? Ar dujinis šildymas būtų optimaliausias variantas ar pvz oras vanduo? Ar dar kažkoks? Būčiau dėkingas už pagalbą išsirenkant geriausią variantą.

Skystų tapetų dažymas

Ar galima skystus tapetus dažyti? Kokiais dažais? Ar nebus jog sudrėkę tapetai pūslėm nueis?

Įsuktų varžtų į prilydomą stogo dangą sandarinimas

Sveiki, ant plokščio stogo prilydoma danga norime montuoti saulės elektrinės paneles. Kaip būtų galima užsandarinti įsuktus į dangą varžtus, kuriais pritvirtinami 80mm pločio ir apie 600mm ilgio skardiniai laikikliai (metalinės juostos/rėmas)? Danga prilydyta prie 18mm OSB plokščių. Kokiais varžtais patartumėte sukti laikiklius, kad neišsipeštų iš OSB?

Iš boilerio bėga smirdantis vanduo

Iš boilerio smirdantis vanduo bėgo. Nusipirkom naują su antibakterine funkcija. Dvi savaites pasidžiaugėm ir vėl pradėjo smirdėti. Ką daryti, kur slypi problema?

Garso izoliacijos gerinimas plytiniame name

Kaip pagerinti garso izoliaciją, kad nesigirdėtų kaimynų plytiniame name?

Daugiabutyje drėksta namo siena

Sveiki, daugiabutyje drėksta namo siena, kuri ribojasi su lauku, buvo pelėsis, jis panaikintas. Kokie variantai dabar apšiltinti iš vidaus būtų teisingiausi (suprantu, kad iš vidaus neteisinga šiltinti, bet kitų variantų nėra). Namas 12-aukštis aukštas 5. Kyla dvi mintys, klijuoti storadūrą, armuoti glaistyti, arba statyti profilius vata, garo izoliacinė plėvelė, gipsas?

Langų apsauga nuo saulės

Sveiki, mūsų panaši problema, langai dideli ir į pietų pusę. Pernai vasarą buvo 34 laipsniai kambaryje. Kondicionierių jau turime, bet nežinome kas geriau iš lauko pusės, plėvelė ar žaliuzės ar roletai. Gal yra kokių naujovių, kurių mes nežinome? Kaip pritvirtinami roletai ir žaliuzės, ar jie nuo vėjo nebaladoja į langą, būtų labai įkyru?

Pagamintos elektros energijos nepakanka

Turim saulės elektrinę 9,72kW. Inventeris 10 kW. Pagamintos elektros energijos nepakanka. Ar galim prie šio inventerio prijungti dar kažkiek modulių kad elektrinė normaliai veiktų. Jeigu galima, tai kiek kW galima padidinti?

Kombinuotas boileris pusrūsyje

Senos statybos name kombinuotas boileris kabo vonioje, kurioje ir taip labai mažai vietos. Kieto kuro katilas yra pusrūsyje. Ar galima boilerį statyti pusrūsyje? Ar ten esanti vėsesnė temperatūra turės įtakos veikimui?

Skysti tapetai ant alytnamio sienų

Laba diena. Gyvenu vadinamam alytnamyje, kurio sienos spausto popieriaus. Norėčiau ištapetuoti skystais tapetais. Ką turėčiau padaryti prieš tapetavimą?

Polistirolo apsauga nuo pelių įrengiant šildomas grindis

Sveiki, ar darant šildomas grindis rekomenduotumėte pirma išbetuonuoti 5cm tada dėti putplastį, plėvelę ir t.t.? Klausiu dėl pelių, nes kalbama, kad jos graužia polistirolį. Ačiū.

Grindinis šildymas tik pasirinktos patalpos kontūrui

Išvedžiotas grindinis šildymas dujiniu kondensaciniu katilu. Kolektorinė mechaninio reguliavimo. Klausimas ar galima šildyti tik vonios kontūrą, kai bendrai buto šildymas nereikalingas? Kaip tinkamai tai padaryti ir ar nebūtų kažkokio šalutinio poveikio katilui bei pačiai sistemai?

Elektros kabelis drėgnoje patalpoje

Sveiki, kokį elektros kabelį rinktis šiltnamyje, ar reikalingas šarvas, ar galima ir kabelį vieną pravesti, jei taip, koks jis turėtų būti? Ačiū.

Laikas per kurį gaunamas statybos leidimas

Per kiek laiko gaunamas statybos leidimas?

Difuzinė plėvelė apšiltinant rąstinį namą poliuretano putomis

Laba diena. Ar bus reikalinga difuzinė plėvelė apšiltinant seną rąstinį namą Gamo poliuretano putomis? Atvirų porų. Projektuotoja patarė dėti plėvelę, kadangi putos atvirų porų. Tai kaip yra iš tiesų? Jeigu nereikia parašykite atsakymą, kurį galėčiau parodyti projektuotojai. Ačiū

Sienos su kaimynais garso izoliacija kotedže

Gyvename dvibutyje kotedže. Jungia bendra siena. Iš kaimynų labai stipriai girdėti visi garsai. Ypač girdėti, kai lipa laiptais žingsniai, bėgiojimas, daiktų kritimas, stumdymas. Antrame aukšte visuose kambariuose garsai girdisi taip stipriai, kad atrodo vyksta visai šalia. Ar yra kokia galimybė pas mus bute kažką pakeisti, kad mažiau girdėtum kaimynus?

Vatos tarp gegnių tvirtinimas

Tarp gegnių tarpai 80cm, ar laikysis vata tokiuose dideliuose tarpuose, ar turėčiau dar kokias virves ištampyti gegnių apačioje? Nes planuoju dėti ne gipsą, o įtempiamas lubas. Baisu, kad su laiku vata neiškristų nuo savo svorio.

Difuzinės plėvelės prišaudymas kabėmis prie sienos

Ar galima difuzinę plėvelę prie sienos prišaudyti kabėmis prie medinių skersinių?

Sienos apšiltinimas norint dėti struktūrą

Sveiki, reikia apšiltinti karkasinio namo 1 sieną 2 aukšto ir dėti struktūrą. Dabar ta siena tiesiog lentutėm apkalta. Tiesiog nusipirkom namą ir viena siena antro aukšto neapdirbta, tik iš vidaus apšiltinta. Norim dar 10cm dėti vatos ir su struktūra apdirbt. Kaip taisyklingai reikėtų apšiltinti norint dėti struktūrą? OSB plokštė, vata 10cm ir struktūra?

Ventiliuojamo fasado įrengimas

Sveiki, Planuoju daryti ventiliuojamą fasadą. Sienos 25cm dujų silikato blokeliai. Nesitaikau į A+ klasės. Tik noriu, jog šiluma laikytųsi. Dėsiu 5 cm tašus, trim eilėm jog kryžiuotųsi su akmens vata. Ar geriau dviem eilėm? Nenusprendžiu. Ar 15 cm vatos užtenka, ar dėti daugiau?

Variantas sumažinti triukšmą sklindantį iš kaimyno

Sveiki, gyvenam nuomojamame bute. Šeimininkai nenori, kad darytume remontą vienai senai, nes ir taip remontas yra jau padarytas. Esmė yra tame, kad ribojamės viena siena su kaimynu, viskas girdisi kuo puikiausiai. Ką jis kalba, kad ir tyliai, girdisi kaip jungtuką šviesos jungia, o kai muzika užsileidžia naktį vėlai, net pas mus tada vonioj girdisi iš jo sklindantis garsas. Mes einam jau iš proto. Namas senas blokinis. Koks būtų variantas nors kiek sumažinti triukšmą sklindantį iš kaimyno? Tartis su juo neįmanoma, nes yra neadekvatus. Gal yra kokia pastatoma mobili pertvara ar panašiai? Muzika klauso labai garsiai, rėkia jis, daužosi. Esam jau nuo triukšmo išsekę.

Šildymo pakeitimas po namo pridavimo į kietą kurą/dujas

Laba diena, Planuojamas statyti namas ir bus žinoma A++. Šildymas, ko gero, bus oras-vanduo. Mano klausimas būtų toks, ar galimas šildymo pakeitimas po namo pridavimo (arba turėti kaip alternatyvų pasirinkimą) į kietą kurą/dujas? Žinau, kad nelegalu taip, bet ar fiziškai įmanoma. Gyvename tokiais laikais, kur būti prisirišus prie elektros yra labai pavojinga.

Garo izoliacinė plėvelė mediniam namui

Medinis namas yra renovuojamas, norėčiau apšiltinti iš vidaus apie 5 cm vata ir apdirbti gipso plokštėm. Vėliau galvoju dar apšiltinti ir iš lauko vata apie 15-20 cm. Klausimas dėti garo plėvelę iš vidaus, ar mediniam namui nereikia?

Įtempiamų lubų garso izoliacija

Sveiki. Norėčiau sužinoti, kaip su garso izoliacija? Ar įtempiamos lubos izoliuoja garsą? ar tinka katilinėje ir vonioje? Dabar nenusprendžiu ar visame name dėti įtempiamas lubas, ar vargti ir rinkti karkasą gipsui.

Namo iki 80 kv.m statyba ūkio valdoje

Sveiki, Jei norėčiau statyti namą iki 80 kv.m ūkio valdoje, ką turėčiau žinoti?

Pušinių lentų alyvavimas

Laba diena, senas klojimas apkaltas naujomis pušinėmis lentomis. Lentos nėra sausos. Pastatas stovi vėjyje. 1. Kokį aliejų patartumėte naudoti apsaugai nuo lietaus? Tepti dabar, ar laukti vasaros kol mediena išdžius? Kiek kartų reikėtų nutepti? 2. Ar būtina naudoti priemones nuo kenkėjų? Ačiū visiems.

Klijai plytelėms ant dažytos gipso sienos

Kokius klijus pasirinkti plytelių klijavimui ant dažytos gipso sienos virtuvėje? Plytelių dydis 60x120cm.

Gipso kartono plokščių montavimas ant medinio karkaso

Ar galima gipso kartono plokštes montuoti ant medinio karkaso? Tąšeliai pritvirtinti prie gegnių. Ar būtų geriau dėti dvigubą gipsą ar OSB ir gipsą?

Karavano statyba namų valdos sklype

Laba diena. Ar galima pastatyti "karavaną" (mobilų namą) 42kv.m savo kieme? Namų valdos sklypas 6a ant kurio jau ir taip stovi namas.

Hidroizoliacija limpanti prie prie betono ir OSB

Sveiki. Senesnės statybos karkasiniam namui noriu padaryti pamato vertikalia hidroizoliaciją ir tuo pačiu išspręsti kitą problemą. Tarp pamato ir apatinio vainiko yra atsiradę tarpelių. Kokią reikėtų dėti hidroizoliaciją, kad liptų prie betono ir Osb (osb plokštė prisukta prie apatinio vainiko ji yra išorinė namo siena), ir būtų elastinga dėl medžio "vaikščiojimo"?

Pilkas putų polistirolas traukiasi/plečiasi

Neseniai teko girdėti nuomonę, kad pilkas putų polistirolas, naudojamas fasadams šiltinti, skirtingai nuo balto, traukiasi/plečiasi. Tokiu būdu gali atsirasti tarpai tarp jo lakštų ar galbūt netgi sutrūkinėti struktūrinis tinkas. Ar pagrįsta tokia nuomonė ir praktikoje tai gali pasireikšti?

Eina šaltis per langus

Laba diena, nusipirkome namelį. Prieangyje yra sudėti vieno stiklo plastikiniai langai (eina šaltis). Ar galima kažką padaryti nekeičiant langų?

Žemės naudojimosi tvarkos plano nustatymas

Sveiki. Namo paskirtis mažiaaukštis tributis ir daugiau. Kadastriniai matavimai padaryti 2005 m. Realiai yra plane aiškiai išdalinta žemė kur kieno. Bet nuvykus į savivaldybę aiškina, kad nėra ir reikia nustatyti naudojimosi tvarkos planą. Ar taip gali būti, jei taip tai kur kreiptis, ar tai galiu daryti be kaimynų? Ar be jų niekaip?

Užpurkšto stogo pažeidimų užtaisymas

Jei daryti vamzdžius rekuperacijai po užpurkšto stogo, pasižeis apšiltinimas montuojant vamzdžius. Kaip paskui užtaisyti?

Nudžiuvusios sausos pušys statybinei medienai

Sveiki. Turiu miško. Jame yra keletas nudžiuvusių sausų pušų. Ar jos tinka statybinei medienai, pvz. Gegnėm (5x15cm), balkiukam (10x10cm) arba (15x15 cm) ir t.t. arba lentom?

Pamato šiltinimas iš lauko EPS neoporu

Ar galima pamatą iš lauko šiltinti EPS neoporu?

Ūkinio pastato stogo rekonstrukcija

Sveiki visi, Norime rekonstruoti ūkinį pastatą, tai yra pakeisti pilnai stogą (naujos gegnės, naują danga, nes šiuo metu šiferis, 1992 m. statybos). Pakelti stogą apie 40 cm. Plotas nesikeistų. Ūkinio pastato aukštis 4 metrai, plotas 30kv.m. Ar reiktų kažkokių dokumentų ir leidimų atlikti šiuos darbus? Ūkinis pastatas randasi Vilniaus mieste. Ačiū už atsakymą.

Oro tarpas namo sienoje tarp blokelių ir plytų

Ar būtina palikti 3-5 cm oro tarpą namo sienoje - tarp silikatinių blokelių ir klinkerio plytų? Kas gali atsitikti, jeigu jau pastatyto namo sienas apšiltinsime ekovata (darant gręžinius klinkerio plytų sandūroje per siūlę, naudojant pučiamąją įrangą) ir nepaliksime minėto oro tarpo?

Maksimali garso izoliacija

Laba diena, ar isirengiant nauja buta virsutiniame aukste imanoma padaryti tokia garso izoliacija, kad nesigirdetu smuginiu garsu? Siuo metu gyvenam virsutiniame aukste bute be garso izoliacijos ir kenciame nuo smuginiu garsu is soniniu ir apatiniu kaimynu. Svarstome keisti busta, bet isirengti su maksimalia garso izoliacija. Ar imanoma visiskai isvengti garsu?

Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis šiltintojus

Sveiki, Planuoju šiltintis pastogę purškiamų atvirų porų putų poliuretanu. Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis šiltintojus? Ar reiktų orientuotis į putų gamintoją? Kuo skiriasi pigiausi Lenkiški variantai nuo per pus brangesnių, žinomesnių gamintojų? Kurie putų gamintojai užtikrina apsaugą nuo graužikų, vabzdžių bei garantuoja, kad apšiltinimas nesudūlės? Laukiu rekomendacijų tiek šiltintojų, tiek pačio gaminio, pagal kurį galima būtų ieškotis šiltintojų, dirbančių su juo.

Paklotas po grindinėm lentom

Laba diena, norėčiau paklaust, yra susukta fanera ant medinės perdangos ir noriu sudėti 2cm grindines lentas, ar reikalingas koks nors paklotas po lentom?

Praeinančio garso vietos nustatymas

Gyvenu naujos statybos (2020m.) name A+ klasės. Mano namas yra apie 100m nuo gatvės, pro kurią kartais dideliu greičiu pravažiuoja automobiliai. Kas kartą automobiliui greitai pravažiuojant, arba pravažiuojant autobusui, namie girdimas erzinantis švilpimas. Namo garso klasė nustatyta C. Ar gali būti, kad dėl to kalti nekokybiški ar nekokybiškai sumontuoti langai? Galbūt yra kokių nors priemonių išsiaiškinti, kuri pastato konstrukcija ar inžineriniai tinklai (pvz. rekuperacijos oro paėmimas ir išmetimas padarytas vienose kombinuotose grotelėse) dėl to kalti?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų