Kompensacinės juostos įrengiant grindinį šildymą

Klausimas:
Ar reikalingos kompensacinės juostos įrengiant grindinį šildymą? Ar nebus taip, kad per putų polistirolo tarpus įsigrauš graužikai. Ar galima į šildomas grindis sukloti elektros kabelius, ar geriau virš lubų?
Komentarai:
Ten kur susijungia du šildomi kontūrai būtina dviguba kompensacinė juosta tiek vienai tiek kitai pusei, taip pat būtini kompensacinei kanalai vamzdžiui, jei jis eidamas vienu kontūru perina į kitą kontūrą.
Jeigu kontūrai artimi kvadrato figūrai kompensacinis tarpas ne mažiau 8 mm, jeigu stačiakampis, tai trumpųjų kraštinių galuose 16 mm.
Taip, kompensacinės juostos yra būtinos įrengiant grindinį šildymą, nes betonas šildamas juda ir jį reikia atskirti nuo atitvarų. Taip pat kompensacinė juosta suteikia betonui laisvės judėti. Elektros kabelius galima tiesti ant šildomų grindų prieš tai juos įvilkus į apsauginį šarvą.
Edvinas Grevas, Wavin Baltic Tempower
Kompensacinės juostos įrengiant grindinį šildymą reikalingos. El. kabeliai ir visa kita inžinerinė įranga (vamzdynai) turi būti po grindinio šildymo vamzdžiais. Jei yra galimybė ją tiesti ne grindyse, gal ir geriau - jei ten ka reikes keisti...
Užsiregistravę
3511 specializuotų įmonių
ns
0684***15
ns*********@***il.com
Lyginamas sluoksnis 15 cm, reikalingos šildomos grindys
Ma
Ma*********@***il.com
Gal kas patarsit, ar įmanoma turint oras-vanduo šilumos siurblį ir šildomas grindis, grindis šildyti naudojant židinį? Ar egzistuoja kokia nors sistema ar būdas tą padaryt?
Da
0675***09
Da*********@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą).man sugedo termostatas pakeisti reik
De
+3706*****55
De*****@***il.com
Laba diena, Įdomu kokia kaina būtų grindinio šildymo individualiam namui.
ta
0611***63
ta*************@***il.com
Laba diena Namo antrame aukšte noriu pasidaryti grindinį šildymą, bet labai netolygiai yra išlietos grindys. Per vidurį kalnas, o šonuose beveik 10 cm skirtumas. Nenoriu apkrauti grindų lyginant su skiediniu, tai galvoju gal galima lyginti vien tik su keramzitu arba dėti kur stora polistirolu ir lyginti tarpus su keramzitu? Kokių dar idėjų gali būti?
d.
+3706*****28
d.*************@***il.com
Sveiki,reikia irengti 50 kvadratu elektrini sildyma,kokia kaina?
ar
ar**********@***il.com
Domina mansardos restauracija iš radiatorių į sausą grindinį šildymą. Ar galima viršuje statyti kolektorių ir jungti prie jau atvestos sistemos. Kiek atsistotu apie 50 kv.m irengti
va
va*****************@***il.com
Yra tokia situacija buvo senas medinis perdengimas į tarpus buvo molio viską išvaliau. Isilyginau papildomos gėrybėmis prie šono 10x5, nes buvo stipriai perlinkęs. Dėjau 200 mikrobų pelvele, įguldžiau užpusta biria vata 23cm. Tada dėjau ant lagių antivibracine juosta ir osb22 mm. Centrai tarp lagių 70 cm. Dabar noriu dėti grindinį šildyma. Yra kokių priemonių pasidaryti dabar grindinį šildymą? Skaičiau, kad yra išlengvintas betonas, ar būtų gerai grindims? Turiu nuo OSB kažkur dar 5.5cm 6 cm.
ri
0624***48
ri************@***il.com
Noriu paklausti ar būtina plėvelė ant polistirolo. Grindinis šildymas daromas ant betono sluoksnio. Nejaugi betonas įsigeria į polistirolą? O gal tada dėti vieną ekstruzinį sluoksnį ir tada tikrai nereiks plėvelės. Ačiū.
ar
+3706*****38
ar************@***il.com
Namas medinis renovuojamas, planuojamas grindinis šildymas kažkas apie 100 kvadratu. Tik kad namas gyvenamas tai tūrbut reik daryt etapais, tai pat ir vandentieki ir kanalizacija reiktu išvedžioti iš naujo. Namas yra Trakų raj. Onuški
Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė 220W/m2
Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė 220W/m2
Devinera
22 atsiliepimai 100% rekomenduoja
9 €/m
Termostatas grindiniam šildymui
Termostatas grindiniam šildymui
UAB „IDEATHERM“
179 atsiliepimai 92% rekomenduoja
28 €/vnt.
300x300px-energera2.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 448691 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3511
Iš viso buvo užduota 153008 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 67 specializuotų įmonių