Šildomų grindų vandeniu ir elektra įrengimas

Klausimas:
Ar įmanoma pakloti tiek vandeniu, tiek elektra šildomų grindų įrangą toje pačioje patalpoje? Ar tam keliami kokie nors specifiniai reikalavimai? Kaip siūlytumėte tai atlikti? Kokiomis medžiagomis?
Komentarai:
Galima pakloti tiek viena tiek kita toje pačioje vietoje. Taip daroma gana dažnai. Nereikia tarpsezoniu jungti specialiai katilo. Geras sprendimas, kuris nereikalauja papildomų sąlygų. Tinka tos pačios medžiagos kaip standartiniam grindų šildymui.
Artūras, UAB Rubisolis
Taip, tai padaryti įmanoma. Dažniausiai tokia grindinio šildymo kombinacija įrenginėjama vonios patalpose, kad šiltuoju metų laiku, būtų atskira galimybė pasišildyti tik šias patalpas, nešildant viso pastato grindų ir pan.

Specifinių reikalavimų nėra. Galima rinktis įprastinius el. šildymo kilimėlius ir montuoti juos į plytelių klijų masę arba į išlyginamojo mišinio sluoksnį jeigu numatoma kita grindų danga, ant jau paruoštų grindų. Kartu bus reikalinga sumontuoti atskirą termostatą valdymui.

Klijai ar mišinys turėtų būti skirti grindiniam šildymui. Bendrai, dėl padidėjusio papildomo grindų storio, žiemą naudojantis tik vandeniniu grindiniu šildymu, grindys gali tapti kiek inertiškesnės - įšilti per ilgesnį laiką. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad el. kilimėlis ir klijai/mišinys pakels grindis (gali net iki 1 cm).
Arūnas Tuska, Onninen
Užsiregistravę
3501 specializuotų įmonių
d.
+3706*****28
d.*************@***il.com
Sveiki,reikia irengti 50 kvadratu elektrini sildyma,kokia kaina?
ar
ar**********@***il.com
Domina mansardos restauracija iš radiatorių į sausą grindinį šildymą. Ar galima viršuje statyti kolektorių ir jungti prie jau atvestos sistemos. Kiek atsistotu apie 50 kv.m irengti
va
va*****************@***il.com
Yra tokia situacija buvo senas medinis perdengimas į tarpus buvo molio viską išvaliau. Isilyginau papildomos gėrybėmis prie šono 10x5, nes buvo stipriai perlinkęs. Dėjau 200 mikrobų pelvele, įguldžiau užpusta biria vata 23cm. Tada dėjau ant lagių antivibracine juosta ir osb22 mm. Centrai tarp lagių 70 cm. Dabar noriu dėti grindinį šildyma. Yra kokių priemonių pasidaryti dabar grindinį šildymą? Skaičiau, kad yra išlengvintas betonas, ar būtų gerai grindims? Turiu nuo OSB kažkur dar 5.5cm 6 cm.
ri
0624***48
ri************@***il.com
Noriu paklausti ar būtina plėvelė ant polistirolo. Grindinis šildymas daromas ant betono sluoksnio. Nejaugi betonas įsigeria į polistirolą? O gal tada dėti vieną ekstruzinį sluoksnį ir tada tikrai nereiks plėvelės. Ačiū.
ar
+3706*****38
ar************@***il.com
Namas medinis renovuojamas, planuojamas grindinis šildymas kažkas apie 100 kvadratu. Tik kad namas gyvenamas tai tūrbut reik daryt etapais, tai pat ir vandentieki ir kanalizacija reiktu išvedžioti iš naujo. Namas yra Trakų raj. Onuški
na
0659***55
na********@***il.com
Reikia sureguliuoti grindų šildymo kolektorių.
eg
3706*****10
eg*****@***il.com
Reikia meistro kuris pakonsultuotų ir įrengtų grindinį šildymą name kuris dabar šildomas radiatoriais ! Gal galit susisiekti ir aptartume niuansus visus
in
0612***70
in***************@***il.com
Mansardoje noriu įsirengti grindinį šildymą, viršutinis sluoksnis osb plokštė. Apie 55 m2
ev
6012**21
ev*********@***il.com
Laba diena, reikia infraraudonuju sildymo pleveles 52 kv2 kokia butu kaina?
vi
0610***66
vi***********@***il.com
Sveiki, statausi namą, ir ieškau kas išvedžiotų grindinį šildymą (ir gal ir kitus darbus suderintume). Ar galėtumėte pateikti pasiūlymą, kiek kainuotų 190 m2 namui.
Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė 220W/m2
Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė 220W/m2
Devinera
22 atsiliepimai 100% rekomenduoja
9 €/m
Termostatas grindiniam šildymui
Termostatas grindiniam šildymui
UAB „IDEATHERM“
177 atsiliepimai 91% rekomenduoja
28 €/vnt.
300x300px-energera2.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 445814 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3501
Iš viso buvo užduota 150490 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 66 specializuotų įmonių