Į ką atsižvelgti renkantis boilerį

Klausimas:
Kaip pasirinkti ekonomišką kombinuotą greitaeigį boilerį?
Komentarai:
Boilerio talpa parenkama pagal karšto vandens poreikį. Jo greitaeigiškumas priklauso nuo jame įmontuoto šilumokaičio galingumo. Ir jis parenkamas pagal turimo šilumos šaltinio (katilo) parametrus (temperatūrą ir galingumą).
Vitalijus Raziūnas, Beril ir Ferroli šildymo įranga
Renkantis vandens šildytuvą reikia atsižvelgti į kelis dalykus.
Vandens šildytuvo svoris. Kuo didesnis svoris tuo storesnės yra boilerio sienelės. Retas gamintojas nurodo boilerio sienelės storį.Daugiausia pigesni šildytuvai būna iš 1,5 mm storio skardos.
Emaliavimo būdas. Jis būna taip vadinamas šlapias ir sausas. Šlapias yra, kai į boilerį įpilamas emalis ir boileris yra sukamas visomis kryptimis, kad užsipildytų kiekvienas tarpelis, emalis užgrūdinamas labai aukštoje temperatūroje. Sausas emaliavimas, kai emalis paprasčiausiai užpurškiamas.Taip nepasidengia sunkiai prieinamos vietos, kuriose greitai prasideda korozija ir boileris prakiūra.
Izoliacija taip pat svarbu. Pigesniuose vandens šildytuvuose ji būna apie 1 cm, kokybiškame iki 4 cm.
Elektrinis kaitinimo elementas nėra labai svarbus aspektas. Ir vieni, ir kiti turi savo privalumų. Vadinamas "sausas" elementas suvartoja šiek tiek daugiau elektros, bet lėčiau apsineša. "Šlapias" apsineša greičiau, bet naudoja mažiau elektros. Boilerį patartina valyti kas 1-2 metus. Tuo atveju apsinešimas didelės įtakos neturi.
Siūlyčiau Jums Galmet boilerį. Tai Lenkijos boilerių gamintojas nr 1. Jeigu renkatės kombinuotą boilerį, tai siūlyčiau ne mazesnį nei 140 l. Tokio vandens šildytuvo kaina Galmet SGW (s) Neptun kombi 140 l 221 Eur su šlapiu kaitinimo el. ir 230 Eur su sausu kaitinimo el. Yra ir kitų variantų. Galima pasirinkti kairinį ar dešininį šilumokaičio pajungimą. Šilumokaitis 0,95 m2.
Vaidas Juknys, UAB "Jukvas"
Greitaeigiai boileriai nėra ekonomiški. Jie skirti naudoti elektros teną - pačią brangiausią energijos rūšį.

Būtina atsižvelgti į gyvatuko paviršiaus plotą, – būtinas kuo didesnis.
Jei naudosite su saule – būtina temperatūros matavimo vieta.
Jei bus naudojamas su katilu jokie reikalavimai nėra kritiniai, svarbiausiai kad termofikatas būtų paduodamas cirkuliaciniu siurbliu.
Tūris reikalingas vienam žmogui priklauso nuo vartojimo įpročių ir linkęs keistis. Būtina turėti ~80 litrų žmogui.

Mes rekomenduojame:
Boileris Neptun Kombi 140 (275,00 Eur), jei planuojama naudoti su saulės sistema.
Jei naudosite su katilu rinktis daugiafunkcinę-akumuliacinę talpą.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto